Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Beda su bulkos bagazine
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2009-11-26 12:26
Na ka iskilo man tokia beda :(( uzdariau bagazine ir viskas kerdik inaj nebeatsidaro :((

Spynele pas mane keista inaj sukasi viskas veikia ok mano manymu iskrito tas troselis is spyneles kuris atidaro dankcio uzrakta. Nes jisai buvo siek tiek per ilgas kaska su tevuku prihimicinom ir atitaikem bet matyt db iskrito is tos padeties kurioje turejo buti...

Pasiulykit kaip atidaryt man db ta bagazine :D


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
spiglys
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 659
Įstojęs: 03.01.09
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-11-26 12:50
esu mates kaip nujemus numeri ir tas plasmases ant kuriu sukas numeris, pro tas skiles kaskaip atidare je,


TDI
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
Fux4s
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 214
Įstojęs: 11.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-11-26 12:50
is salono angos slidem kaip buna nera?
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
spiglys
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 659
Įstojęs: 03.01.09
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-11-26 12:57
pas bulka bakas uz sedines


TDI
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2009-11-26 13:06
ir metaline pertvara ajna tokia :(( oper tas skilutes gera ideja smiley


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
spiglys
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 659
Įstojęs: 03.01.09
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-11-26 13:16
nes pamus ira toks kuris masinas itidarineje kai pamata rakteliu ar usitrenka,tai matciau kaip dragelio bulkai jis per numeriu atidare bagazinemnes buwo irg usikirtus,


TDI
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2009-11-26 13:18
na jaigu nenutruko per tokia plasmase kuri sujunge ta troseli taj bus labai puiku tuomet vakare pas darugeli garaze pameginsiu si varjanta smiley


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
spiglys
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 659
Įstojęs: 03.01.09
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-11-26 13:39
na bandik ,gal busiu pagelbejes ce:D


TDI
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2009-11-26 13:52
o dar yra kokiu varjantu?

as jau is tos nevilties buvau pasiruoses dauzt fara ta kur prie spineles ir statyt nauja :(


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
ElIk
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 558
Įstojęs: 30.08.08
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-11-26 14:02
na man tas pats buwo,tai as dariau taip,pas mane gale palangej buwo kolonkes,ishiemiau 1,pasidariau ilga kalbliuka is vielos,nuemiau lempos apsauga(desnes puses ziurint is lauko i gala masinos)ir ten bandziau uzkabint ta spineles svirtele,ja patraukiau ir bagazine atsidare:)bet va nesenai tas pats draugo bulkai buwo,tj mum vienas zmogus patare tjp nesikankint,nes nusiema galinio numerio ta plastmase ir ten pro skylute ejna patraukt uz tos svirteles ir atsidarys:)
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
Fux4s
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 214
Įstojęs: 11.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-11-26 14:33
ne visose bulkose yra ta pertvara, turejau bulka kurioje atsilenkdavo galinese sedynese porankis ir ten slepdavosi anga ir maisas tipo slidem. beto ir buvo uzsikirtus bagazine tai per ta anga ir atidariau ja, bet jei jos nera tai geriausias pasiulymas per numeriu plastmase arba numeriu apsvietimo lempukes kurios issiema is issores ir viela.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2009-11-26 16:41
ne pas mane bulkoj metaline pertvara o per numerio apsvietima taj nezinau manau nelabai ir kas gausis, bet per tas skilutes gera ideja tikraj aciu uz patarimus :)


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Redaguotas slaid 2009-11-26 16:42
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
spiglys
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 659
Įstojęs: 03.01.09
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-11-26 17:43
ziurek tik pertas skiles ir wiskas,nes kitokio sanso tau nera,nebent pro kolonkes,


TDI
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2009-11-26 18:13
man per kalonkes nesigaus nes as ispjoves palangei skyle ir suba prisukes is apacios


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
doncia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 884
Įstojęs: 24.06.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2009-11-26 19:28
man irgi taip pat yra buve. tai isemiau kolonkes ir per viena su kamera filmavau bagazine tiesiogiai pajunges vaizda per telika. tada paemiau ilgas reples ir ziuredamas i tv maciau ta trosely, ji patraukiau ir atsidariau b)b);)
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
Mobiluz
Moderatorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3040
Įstojęs: 21.08.08
Miestas: Vilnius
Parašyta 2009-11-26 19:32
doncia parašė:
man irgi taip pat yra buve. tai isemiau kolonkes ir per viena su kamera filmavau bagazine tiesiogiai pajunges vaizda per telika. tada paemiau ilgas reples ir ziuredamas i tv maciau ta trosely, ji patraukiau ir atsidariau b)b);)
Cia kaip chirurgas operacinej:D:D Siaip yra varintas dar bandyti per nr apsvietima patekti su kokiu kabliu metaliniu.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
Mobiluz
Moderatorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3040
Įstojęs: 21.08.08
Miestas: Vilnius
Parašyta 2009-11-26 19:33
slaid parašė:
man per kalonkes nesigaus nes as ispjoves palangei skyle ir suba prisukes is apacios
Negi aplink suba nera daugiau palangeje skyliu, gal kur buwo sumontuotos anksciau kolonkes arba gal dar kokios yra, kurias gali is virsaus atsukti ir isimti?
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
raiminukas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 362
Įstojęs: 02.08.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-11-26 20:32
man irgi taip buvo, tai ten yra lb lengva atidaryt ja. tereikia grazto storesnio apie 12 ir vielos kietesnes. :) per 10 min. atidariau, tik vat db nepamenu kur grezt reik tiksliai, pagal numeri, atrodo tarp pirmo skaiciaus ir antro turputi zemiau, atlenki atsargiai numeri ir td vielute uzlenki kaip kabliuka ir oplia atsidaro. :) poto tik nepamirsk tos skyles uzkimst ir istapt kuo nors kad rudyt dar nepradetu. :D bet vat nepamenu kurioj vietoj.... ryt pazesiu kur tiksliai reik grezt jei domina toks variantas.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2009-11-30 19:00
mobiluz parašė:
slaid parašė:
man per kalonkes nesigaus nes as ispjoves palangei skyle ir suba prisukes is apacios
Negi aplink suba nera daugiau palangeje skyliu, gal kur buwo sumontuotos anksciau kolonkes arba gal dar kokios yra, kurias gali is virsaus atsukti ir isimti?


pas mane palange pacio daryta ir padaryta tajp kad viskas is apacios prisukta kad ilgapirscem butu sunkiau islupt :) zodziu iseiti su draugu jau kaip ir radom man palenge perdarinet wistike reikes taj teks lauzyt o tajp nesinori :((


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Autorius RE: Beda su bulkos bagazine
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2009-12-03 15:40
Na stai galiu pasigirti atsidariau savo bagazine :) viskas uztruko gal apie 30min ir kainavo man subraizytas wisas rankas :D


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: subox1d4s, Falk3n, Denisas, poncik, Audinukas007, grandtorino, JustinaJ

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn