Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius Karstas varyklis gesta Audi b4 85kw
rixardas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 29.06.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-06-29 22:32
Sweiki turiu Audi b4 85kw.Pas mane tokia problemele kai pasiekia darbine temperatura gesta variklis,bandai kurti neuzsikuria nereguoja nei stabdis,purtosi variklis,o kai atausta variklis vel uzsikuria.Saltas variklis kuriasi kaip bite.Buvau nuvaziaves viena karta pas elektrika patikrino per kompa taj mete dvi klaidas oro srauto matuokle ir liamda zondas.Po patikrinimo lyg ir normaliai po kurio laiko vel ta pats,nuvaziavau antra karta vel pajunge kompa taj ismete tik viena klaida oro srauto matuokle.Zvakes su zvaklaidziais yra keistos babina irgi keista duju nemates.Gal galit pakomentuoti gal buve taip kam nors.
Autorius RE: Karstas varyklis gesta Audi b4 85kw
subox1d4s
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 115
Įstojęs: 28.12.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-07-03 14:52
Man panasiai yra buve,tik pas mane atvirksciai,kai saltas purtosi o kai karstas gerai dirba,tai cia su ta oro srauto matuokle,ja pakeiciau ir viskas dirba normaliai,reta detale siaip.....jei pasiseks gal ir greit rasi,as gavau uz 75lt
Autorius RE: Karstas varyklis gesta Audi b4 85kw
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-07-03 15:02
rixardas parašė:
Sweiki turiu Audi b4 85kw.Pas mane tokia problemele kai pasiekia darbine temperatura gesta variklis,bandai kurti neuzsikuria nereguoja nei stabdis,purtosi variklis,o kai atausta variklis vel uzsikuria.Saltas variklis kuriasi kaip bite.Buvau nuvaziaves viena karta pas elektrika patikrino per kompa taj mete dvi klaidas oro srauto matuokle ir liamda zondas.Po patikrinimo lyg ir normaliai po kurio laiko vel ta pats,nuvaziavau antra karta vel pajunge kompa taj ismete tik viena klaida oro srauto matuokle.Zvakes su zvaklaidziais yra keistos babina irgi keista duju nemates.Gal galit pakomentuoti gal buve taip kam nors.
O tau zonda tikrino?klaidas siais laikais kiekvienas balbesas moka trint,bet tai ne remontas.
Autorius RE: Karstas varyklis gesta Audi b4 85kw
rixardas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 29.06.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-07-06 21:13
tikrino viskas tipo normaliai,be to turetu ir kuro dauk valgyti bet pas mane viskas normaliai.Itariu kad bus gal kaltas holo daviklis jei neklystu
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: svajuxxx, Andrej1985, audifane, sonjeta, vairas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn