Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius Audi 80 B4 Liuko(stoglangio) problema
Sandman
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 63
Įstojęs: 12.06.11
Miestas: Molėtai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-07-30 22:10
Sveiki, vat turiu tokia nedidele problemele, tai sakau pasiteirausiu, gal kam nors taip pat buvo nutike ir susitvarket :) Tai vat, mano Audi turi stoglangi, kol lietus nelyja (ar neplauni masinos) atrodo viskas gerai, bet tik pradejus lyt, pas mane i salona (keleivio puse) pradeda zliaugt vanduo, kai viena kart radau bala salone, neapsikenciau ir emiau ieskot kame cia problemos. Atsidares liuka pamaciau kad vairuotojo puses vandens nubegimo skylute uzkista, o keleivio atidaryta, pabandziau prakist drata per keleivio puses nubegima, is apacios sulenda beveik iki virsaus, i virsaus kazkur stringa, tada is virsaus kisau maza slangute, ji pralindo normaliai. Pabandziau i ta skylute pilt vandeny, nu viskas kaip ir isbega normaliai, bet sendien plaudamas masina vel radau balute keleivio pusej. Nezinau ka butu galima padaryt, gal turit kokiu pasiulymu? :)
Autorius RE: Audi 80 B4 Liuko(stoglangio) problema
Mariu_S
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2297
Įstojęs: 03.07.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-07-30 22:51
Pas mane tai vairuotojo pusėj lygtais drėgna, bet dar neįsitikinęs ar nuo kojų ten buvo šlapia. :) Nes db kai pastovėjo garaže šiltai tai lygtais, kad sausa. :) Tau patarčiau kilimą išsilupt ir žiūrėt kur ten bėga, gal visai ne dėl liuką ten. ;)


Quattro is more than just a technology – quattro is a philosophy!
Autorius RE: Audi 80 B4 Liuko(stoglangio) problema
sashoxx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5168
Įstojęs: 22.10.08
Šalis: Airija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-07-31 02:34
atidaryk liuka ir bandyk pilt vandeni i ta lataka.tada pamatysi ar del to slapia. mano buvusiai A8 bego. bet nesitvarkiau, bo pardaviau ja.


Autorius RE: Audi 80 B4 Liuko(stoglangio) problema
Sandman
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 63
Įstojęs: 12.06.11
Miestas: Molėtai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-07-31 13:43
sashoxx, bandziau, bega per ta lataka, bet kai daugiau vandens, pradeda zliaugt i vidu, ten per ta plastmase apacioj kur prie bardacioko, tiesiog upeliu bega. :/ Jau nervint pradeda :)
Autorius RE: Audi 80 B4 Liuko(stoglangio) problema
vitalisaudi80
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 55
Įstojęs: 03.03.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-08-16 22:45
o tai bega ir tada kai liukas uzdarytas?
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn