Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius Dingo paneles apsvietimas
retraxsx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 280
Įstojęs: 09.12.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-04 21:51
Sveiki. Dingo paneles apsietimas ir niekaip nesuprantu kas pasidare. Spidometre karta jau buvo lituota, tai negi prie pat prilitavimo vel nudege kontaktas - kokie sansai ? Antra karta vel buvo kad ijungi degima, sviesas ir uzgesta laikrodis, apsvietimas nesviecia, bet paskui per sutapima gavosi, kai uzuodziau kad bagazinej svyla laidai. Buvo NUMERIU APSIETIMAS susitrumpines su kazkuo, sulitavau ir vel normliai. Dabar trecias kartas - ? Ijungus degima dega laikrodis, ijungi sviesas uzgesta laikrodis bet numeriu apsvietimas dega, saugiklis 7,5 nenumusa. Tai negi vel viduj nudege ???? \Ar gal dar kas kur galejo uzsitrumpint ?
Autorius RE: Dingo paneles apsvietimas
mindatofas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5220
Įstojęs: 28.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-05 14:31
rychka parašė:
pasižiūrėk laidą po bagažinės dangčiu jis pastoviai lanktosi gali blyn trumpinti, liga, jau 2 kartus ten knisausi su lituokliu. matai ten ant vieno sdaugiklio stovi gabritai ir skydelio apšvietimas


kam ten lituoklis. Istrauki laidus sukarpai ir sujungi grazei po to izoliuoji. man nedegdavo atbulinio lemputes ir kai ijungdavau atbulini sudegdavo 12 saugiklis ir degdavo tik check lempute daugiau nieko nerodydavo.


Audi 80 B4 avant
MB w202 c280
Autorius RE: Dingo paneles apsvietimas
retraxsx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 280
Įstojęs: 09.12.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-06 00:41
Tai as ten irgi litaves jau, bet tada trumpino. Ijungus sviesas skydelis blausiai sviesdavo, buvau garaze, nuejau uz masinos ir uzuodziau, kad kazkas svyla. Db matavau itampa. Akumas 12,83V, o ant saugiklio ijungus sviesas rodo 11,90V. Tai kaip ir netrumpina ? Vel itariu reikes ardyt skydeli, jau buvo lituotas, gal atsoko... .
Autorius RE: Dingo paneles apsvietimas
pauliusv
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 75
Įstojęs: 14.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-04-06 08:04
nu vat priežzastį man irgi būtų įdomu sužinoti, pas mane irgi dingo ir pečiuko ir spidometro apšvietimas, saugikliai visi kaip ir sveiki, tai aš laikinai atvedžiau laidus nuo bardačioko lemputes ir pajungiau prie tų laidų kur ateina pečiuko apšvietimui, tai kolkas viskas šviečia bet reikia kažka su tuo dayt, ten juos gal kuri nors rėlė įjungia?
Autorius RE: Dingo paneles apsvietimas
ramaskinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3315
Įstojęs: 28.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-06 08:33
PauliusV parašė:
nu vat priežzastį man irgi būtų įdomu sužinoti, pas mane irgi dingo ir pečiuko ir spidometro apšvietimas, saugikliai visi kaip ir sveiki, tai aš laikinai atvedžiau laidus nuo bardačioko lemputes ir pajungiau prie tų laidų kur ateina pečiuko apšvietimui, tai kolkas viskas šviečia bet reikia kažka su tuo dayt, ten juos gal kuri nors rėlė įjungia?

Isimk skydeli ir paziurek, ar ant porenciometro (tas kur ryskuma reguliuoji) vieno varzto yra pliusas ijungus gabaritus. Rasi is anos puses skydelio. I viena kontakta ateina, i i kita iseina jau reguliuojamas.


Signalizacijų montavimas, langų tamsinimas, elektros darbai, diagnostika. Avarinis signalizacijų atjungimas visą parą.
Tel. 861265422
www.saugosspektras.lt
http://www.saugosspektras.lt/
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: enrijus, granata, hardik, gudwin

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn