Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » VARIKLIAI
Autorius Audi a4 1.9tdi afn neuzvedu, keista problema..
AndriusR
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 13
Įstojęs: 06.03.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-07-20 23:57
Sveiki, tikiuos kasnors kanors patarsit. Susiduriau su tokia beda, pirmiausia nezinau kodel nuluzo kuro siurbli laikantis kronsteinai (ir spyzinis ir aliuminis) bet variklis dirbo, pora dienu nepastebejes pravazynejau, siurblys praktiskai tik ant apsaugu laikesi.. tai va ta beda susitvarkaiu, teko siurbli nuimt. Uzdejau viska tvarkingai, bandau uzvest, neina, nepaduoda kuro, kazkodel pasukus degima kuro padavimo voztuvas n109 atsidaro ir po kokiu 2-3 sekundziu jis uzsidaro tarsi butu imobilaizerio problema, bet kompas jokiu klaidu nemeta, o ir siaip pas mane imobilaizeri blokuojantis blokelis idetas. Bandziau ideti kita ECU, taspats.. Tai vat mestelkit ideju kasnors, del kokiu priezasciu ECU galetu blokuoti N109 voztuva ir tuo paciu nemesti jokios klaidos. Beja is pradziu tik surinkus siurbli voztuva atidarynejo, bet labai daug oro sistemoj buvo tai nemazai sukau varikli vamzdelius atleides, atrodo lygtais jau buvau nuorines bet palikau nakciai, dar ir akuma pakroviau, o ryte se tau.., jau dvi dienas nesumastau kame beda.. mestelkit minciu, nes mano galva nebeisnesa...
Autorius RE: Audi a4 1.9tdi afn neuzvedu, keista problema..
blade63
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 129
Įstojęs: 27.09.10
Miestas: Anykščiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-07-21 00:10
pas mane a3 gribaudavo gesinimo vostuvas ai buvo kalta rele. iki jos kaitimo pastaciau tiesiogini pliusa nuo akumo iki gesinimo vozuvo ir tada susitvarke. o releje buvo kitaip sakant beda atsoke kontaktai ir viskas reikejo perlituoti. tik nzn ar pas tave tas pats
Autorius RE: Audi a4 1.9tdi afn neuzvedu, keista problema..
AndriusR
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 13
Įstojęs: 06.03.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-07-21 08:28
As irgi galvoju kad galbut kazkuri rele grybauja , bet nerandu kuri rele valdo siurbli, bandziau keleta reliu sukeisti is kitos a4 nepadejo, autodata irgi nepadeda. O jeigu laikinai ideciau jungikli ir paduociau i kuro atidarymo voztuva pliusa nieko nepridirbciau taip vazynedamas?
Autorius RE: Audi a4 1.9tdi afn neuzvedu, keista problema..
avaldas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1943
Įstojęs: 18.11.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2014-07-22 09:29
nepridirbtum
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: pumaxam, audiA6, Tadiausas, Erikas ADF, toredo, Nilee, karolis88, Remove, MantelisSM

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn