Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Dyzelinis kampelis » Bendros diskusijos apie dyzelius
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Autorius Nesiveda c4 2.5tdi
Child
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 961
Įstojęs: 06.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-29 00:51
Taigi fanai padiskutuokim kas gali but šiai mašinai, buvo taip kad akumas variklio neprasuko tai pasikeičiau į naują ir vakar iš pusės sukio užsivedė, akumas neblogas exide 72ah 720 startinės srovės, tačiau šiandien dienos viduryje sukiau sukiau ir neužsukiau, sakau velnio nedūsinsiu akūmo, sukant keletas cilindrų tarsi bando griebt bet neužsiveda, žvakes tikrinau, visos raudonuoja, tačiau prisipažinsiu, kad dar netikrinau ar elektra iki jų ateina, nors veikiausiai, kad ateina nes vakar vedant pašildžiau kartą ir brumpt ir kliūksi, o šiandien kabiom ant virvės ir traukėm, tai net traukian taip keistai užsivedė, priekis tik pritupė, garsas variklio iš pradžių tarsi keli cilindrai dirbtų ir tada staiga normaliai pradėjo dirbt, nepatinka man šitas reikalas... Nusipirkau eterio žiūrėsiu kaip su juo ryt dieną vesis... Gal turit kokių minčių ar idėjų ką daryt, ką žiūrėt?


www.stylingparts.eu<----pigiausios dalys tavo automobiliui ;)
www.stylingparts.eu
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-29 02:53
Tarpinė/galva? :) Salerka/filtrai? :)


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-01-29 03:23
sheip nesistebeciau jai po shalciu kazkiek pashalo salerka ir sunkai kuriasi draugas turejo ish statu A6 tai ziema prie -20 nesikure nes siurblyje salerka sushalo bet cia kadangi diena nesikria abejoju kad tai bus salerka greiciau koks kuro filtras ar su purkshtukais nes jai ant buksyro mashina kuria su pritupimais ir atrodo kad nedyrba keli cilindai tai greiciau purkshtukai nei galvos tarpine buvo man su 2,4td kai tarpine ishejo tai ant buksyro dyrbo tol kol laikai gaza greiciausiai kur pasikishusi sistema kuro padavimo


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
kirwis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 743
Įstojęs: 06.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-29 09:25
manau kuro filtre bus siuksliu.man buvo ant c4 2.5tdi uzkurt neina.uztempia lyg dirba normliai.sugalvojau tada kuro filtra pasikeist.pakeiciau ir viskas normaliai :)


Geltonas SEAT Leon Top Sport '05 1.9TDI
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Child
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 961
Įstojęs: 06.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-29 11:13
Kuro filtras idetas naujas


www.stylingparts.eu<----pigiausios dalys tavo automobiliui ;)
www.stylingparts.eu
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
ofka
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1255
Įstojęs: 25.11.10
Miestas: Ukmergė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-29 11:45
Leisk paklausti, zvakes tikrinai visas iskarto, ne po viena?:)


Audi 80 dalys
55kW, 66kW, 83kW, 101kW

Audi A4 dalys
92kW
-
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Child
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 961
Įstojęs: 06.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-29 11:51
Išsukau visas ir patikrinau, aišku nesujungiau visų ant vieno laido, po vieną žvakę


www.stylingparts.eu<----pigiausios dalys tavo automobiliui ;)
www.stylingparts.eu
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Egis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 760
Įstojęs: 02.11.09
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-29 11:57
gali buti kad forsunkes myza, kuras uzsalo, kuro siurblys nesukelia reikiamo slegio.
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
ofka
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1255
Įstojęs: 25.11.10
Miestas: Ukmergė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-29 12:25
kiek zinau pakaitinimo zvakes reiketu tikrint taip kaip jos masinoje ir sujungtos, visas kartu, tada matai kurios kaista maziau/leciau nei kitos, jos turetu ikaisti visos vienu metu vienodai, o tikrinant atskirai to nepamatysi :) pas tave pakaitinimo zvakes yra sujungtos lygiagreciai, todel ir tikrint reiketu sujungiant visas tilteliu lygiagreciai :)


Audi 80 dalys
55kW, 66kW, 83kW, 101kW

Audi A4 dalys
92kW
-
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
GV8GLE
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 320
Įstojęs: 21.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi 200
Parašyta 2012-01-29 13:49
Lygiai tas pats buvo man penktadienio ryta.. :) Neužkūriau niekaip savo cėškės. Galvoju nedusinsiu akumu, tai išėjau pėščias, poto parėjęs dieną reikėjo važiuot reikalų tvarkyt, kurk nekūręs, kol nuduso akumas.. Visa bėda buvo tame, kad užsalo saliarka kuro filtre, tada įpyliau bezo 5litrus (10ltr saliarkos santykis - 1ltr benzo) gana didelė dozė, bet kitaip nebūčiau galėjęs užvest savosios, pajūngiau nuo motinos mašinos su krokodilais, truputi pakurkinau, kai pagavo benza, iškart pagavo, ir išvažiavau :) (Beje - pas mane buvo saliarkos vasarinės apie 15litru,radau dar garažę užsilikusios kai nebuvo šalčių, galvoju dar pavažiuosiu. Bet kai ketvirtadienio nakti užtraukė šaltukas, turėjau problemu, o dabar va puikiai vedasi iš pusės sukimo viskas čiki ;)


Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
mindatofas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5220
Įstojęs: 28.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-29 14:34
QuattrQ parašė:
Lygiai tas pats buvo man penktadienio ryta.. :) Neužkūriau niekaip savo cėškės. Galvoju nedusinsiu akumu, tai išėjau pėščias, poto parėjęs dieną reikėjo važiuot reikalų tvarkyt, kurk nekūręs, kol nuduso akumas.. Visa bėda buvo tame, kad užsalo saliarka kuro filtre, tada įpyliau bezo 5litrus (10ltr saliarkos santykis - 1ltr benzo) gana didelė dozė, bet kitaip nebūčiau galėjęs užvest savosios, pajūngiau nuo motinos mašinos su krokodilais, truputi pakurkinau, kai pagavo benza, iškart pagavo, ir išvažiavau :) (Beje - pas mane buvo saliarkos vasarinės apie 15litru,radau dar garažę užsilikusios kai nebuvo šalčių, galvoju dar pavažiuosiu. Bet kai ketvirtadienio nakti užtraukė šaltukas, turėjau problemu, o dabar va puikiai vedasi iš pusės sukimo viskas čiki ;)


Pilk pilk benza...


Audi 80 B4 avant
MB w202 c280
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
PauliusB
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 7
Įstojęs: 27.01.11
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-29 16:06
90% kad bake yra uzsales ten susidares vanduo ir nuosedos(tokie juodi kurkulai) ten toks filtriukas yra issiardai baka ir atrasi beda man taip pries pora dienu buvo.;)


;)
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
GV8GLE
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 320
Įstojęs: 21.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi 200
Parašyta 2012-01-29 16:11
mindatofas parašė:
QuattrQ parašė:
Lygiai tas pats buvo man penktadienio ryta.. :) Neužkūriau niekaip savo cėškės. Galvoju nedusinsiu akumu, tai išėjau pėščias, poto parėjęs dieną reikėjo važiuot reikalų tvarkyt, kurk nekūręs, kol nuduso akumas.. Visa bėda buvo tame, kad užsalo saliarka kuro filtre, tada įpyliau bezo 5litrus (10ltr saliarkos santykis - 1ltr benzo) gana didelė dozė, bet kitaip nebūčiau galėjęs užvest savosios, pajūngiau nuo motinos mašinos su krokodilais, truputi pakurkinau, kai pagavo benza, iškart pagavo, ir išvažiavau :) (Beje - pas mane buvo saliarkos vasarinės apie 15litru,radau dar garažę užsilikusios kai nebuvo šalčių, galvoju dar pavažiuosiu. Bet kai ketvirtadienio nakti užtraukė šaltukas, turėjau problemu, o dabar va puikiai vedasi iš pusės sukimo viskas čiki ;)


Pilk pilk benza...


Žinau, kad sausina varikly :) Bet nėr mirtinas daigtas tas benzas, gi ne pilną baka tepila į dyzelį ;)


Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Child
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 961
Įstojęs: 06.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-29 18:43
PauliusB parašė:
90% kad bake yra uzsales ten susidares vanduo ir nuosedos(tokie juodi kurkulai) ten toks filtriukas yra issiardai baka ir atrasi beda man taip pries pora dienu buvo.;)


Nu nafik dabar ardyt, kai bakas pilnas, net garlavina pilna, uz sedynes kanistras stovi :(


www.stylingparts.eu<----pigiausios dalys tavo automobiliui ;)
www.stylingparts.eu
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Dzigit
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1154
Įstojęs: 18.03.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-29 18:46
Child parašė:
PauliusB parašė:
90% kad bake yra uzsales ten susidares vanduo ir nuosedos(tokie juodi kurkulai) ten toks filtriukas yra issiardai baka ir atrasi beda man taip pries pora dienu buvo.;)


Nu nafik dabar ardyt, kai bakas pilnas, net garlavina pilna, uz sedynes kanistras stovi :(


Labai lengvai per užpylimo garlaviną kuras su šlangą išsitraukia :) Nupilk kurą, susitvarkyk baką ir važinėsi, na aišku, jei tikrai tame bėda yra.


Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Child
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 961
Įstojęs: 06.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-29 18:49
Dzigit parašė:
Child parašė:
PauliusB parašė:
90% kad bake yra uzsales ten susidares vanduo ir nuosedos(tokie juodi kurkulai) ten toks filtriukas yra issiardai baka ir atrasi beda man taip pries pora dienu buvo.;)


Nu nafik dabar ardyt, kai bakas pilnas, net garlavina pilna, uz sedynes kanistras stovi :(


Labai lengvai per užpylimo garlaviną kuras su šlangą išsitraukia :) Nupilk kurą, susitvarkyk baką ir važinėsi, na aišku, jei tikrai tame bėda yra.


Jau viena kart bandziau traukt is ceskes kura, tai plude sugadinau :S


www.stylingparts.eu<----pigiausios dalys tavo automobiliui ;)
www.stylingparts.eu
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Dzigit
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1154
Įstojęs: 18.03.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-29 18:51
Child parašė:
Dzigit parašė:
Child parašė:
PauliusB parašė:
90% kad bake yra uzsales ten susidares vanduo ir nuosedos(tokie juodi kurkulai) ten toks filtriukas yra issiardai baka ir atrasi beda man taip pries pora dienu buvo.;)


Nu nafik dabar ardyt, kai bakas pilnas, net garlavina pilna, uz sedynes kanistras stovi :(


Labai lengvai per užpylimo garlaviną kuras su šlangą išsitraukia :) Nupilk kurą, susitvarkyk baką ir važinėsi, na aišku, jei tikrai tame bėda yra.


Jau viena kart bandziau traukt is ceskes kura, tai plude sugadinau :S


Aišku, na aš iš by kurą važiojau 2 metus, tai plūdės taip ir nespėjau sugadint, tiesiog reikia atsargiai kišt šlangą, jei per jėgą bet kaip grūsi, tai faktas, kad nieko gero iš to nesigaus...


Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Child
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 961
Įstojęs: 06.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-29 19:18
Beje kažkaip abejoju kad kure čia bėda... šiam su eteriu irgi vos vos užvedžiau dar ir krokodylus teko pajunkt :S


www.stylingparts.eu<----pigiausios dalys tavo automobiliui ;)
www.stylingparts.eu
Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
Dzigit
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1154
Įstojęs: 18.03.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-29 19:19
Child parašė:
Beje kažkaip abejoju kad kure čia bėda... šiam su eteriu irgi vos vos užvedžiau dar ir krokodylus teko pajunkt :S


Prie eterio labai nepratink mašinos, paskui be jo išvis neužvesi :) Iš patirties sakau :)


Autorius RE: Nesiveda c4 2.5tdi
katinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 722
Įstojęs: 26.05.11
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-29 19:21
Gal pabandyk pasiankstint degima pas mane 1,5mm ankstesnis kompas meta klaida bet normalei viskas.


Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn