Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Teisininko konsultacijos
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Autorius Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
mindekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 18.12.12
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-04-09 19:44
Sveiki brangieji fanai,

taigi va atsitiko man toks įvykis, prisegu video:




Štai taip skambėjo mano prašymas policijai:

Prašau ištirti auto įvykį įvykusi 2013-04-08, 7:48h. Olandų žiedinėje sankryžoje prie Petro Povilo bažnyčios automobilis Opel Astra valstybinis nr. EFD 137, įvažiavo į žiedą iš pirmosios kelių eismo juostos nerodydamas posūkio signalo ir pažeidė ženklą sukti tik į dešinę. Kirto ištisinę liniją. Sekančiame išvažiavime ir vėl nerodė kairės pusės posūkio signalo ir kirto ištisinę liniją. Siekiant išvengti susidūrimo buvo panaudotas garsinis signalas ir važiuojama kairiau. Panaudojus garsinį signalą vairuotojas specialiai sudarė avarinę situaciją staigiai sukdamas vairą į kairę pusę ir stabdydamas. Susidūrimo nepavyko išvengti. Įvykio metu nebuvo pajaustas smūgis todėl automobilis nebuvo apžiūrėtas ar turi avarijos požymių. Vėliau sustojus buvo pastebėti bamperio dažų pažeidimai priekinėje dešinėje automobilio pusėje. Prie prašymo pridedama autoregistratoriaus nufilmuota medžiaga DVD laikmenoje, taip pat tą pačią dieną padarytos Audi A6 Avant valstybinis nr. GHS 875 automobilo priekinio bamperio nuotraukos. Medžiagoje matosi pažeidimas ir valstybiniai automobilio numeriai. Rementis Regitros duomenų baze tą dieną automobilis Opel Astra neturėjo galiojančios privalomosios techninės apžiūros.

Apie policiją:
Paskambinus numeriu 112 liepė vienareikšmiškai kreiptis į policijos komisariatą Giraitės gatvėje.
Nuvažiavus į giraitę ir išdėsčius situaciją informacijos skyriuje ~20min patruliai tarėsi ką man daryti. Pasakė eik į raštinę ir rašyk pareiškimą.
Nuėjas į raštinę ir vėl išdėsčiau situaciją.
Davė lapą ir tušinuką prašymo rašymui. Bet dar pasiūlė nueiti į kabinetą pas gudrų policininką (toliau-dėdė) kuris sakė galys duoti gerų patarimų.
Nuėjau pas dėdę, na ir ką jūs manot ???
Video negalėjo paleisti iš CD. Matyt tai nujausdamas turėjau jau įsikėlęs į atmintuką. (Nes tądien ten jau buvau antrą kartą nes jie negalėjo video perkelti iš atmintuko į CD). Paleido, pažiurėjo, na ir sako:
Tai kad ponas jūs esate kaltas, jūs jo nepraleidote, užblokavote kelia, o negaliojanti TA yra jo reikalas. Tik suėmė nervas ir pradėjo drebėt rankos, nes taip jam norėjosi ............

Dėdė sako: Neškit, pažiūrėsim kas dar liks kaltas....
Susinervinau ir tiesiai į raštinę pareiškimą su medžiaga ant stalo padėjau.

Tai tiek žinių,

AČIŪ visiems iš karto tie kurie gali padėti išspręsti situaciją į mano ( nukentėjusiojo naudą)
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
BESTune
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2032
Įstojęs: 06.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2013-04-09 19:57
Butent toje vietoje kur susiduret ponaiti tikrai jus kaltas liekat, jis turi teise toje juostoje vaziuoti ziedu toliau ir posukio signalo nereikejo jam rodyti tuo metu neas jis nesirikiavo o vaziavo savo juostoje :)
Redaguotas BESTune 2013-04-09 19:58
www.audifanai.com
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
Tadoos
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 245
Įstojęs: 23.05.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-04-09 19:59
pagal viska rimtai gaunas kad tu kaltas. nes is pirmos juostos sukt i kaire galima, ir posuki jis taip (vos pastebimai, ir neaiskiai kada suks) parode. zmogiskai ziurint, tai jis kaltas, nes taip be supratimo vaziavo, bet pagal taisykles tu galtas, nes skaitos kad jam kelia uzkirtai. o kad be TA vazineja tai bauda jam visgi turi but
Redaguotas Tadoos 2013-04-09 20:01
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
BESTune
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2032
Įstojęs: 06.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2013-04-09 20:04
Pradzioje video taip jis pazeide KET taisykles, persirikiavo is pirmos juostos i kaire, kurioje galima buvo vaziuoti tik i desne, beat toliau kai jus susiduret, butent toje vietoje kaltas jus liekat, paaiskinimas virsuje :) Pagal si video opel vairuotoja galima butu nubausti tik uz neleistina juostos kirtima bei Ta apziuros nebuvima :)
www.audifanai.com
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
katinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 722
Įstojęs: 26.05.11
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-04-09 20:10
Bet Bestune astra budama toje juostoje. Palei zenkla galima tik i kaire sukti , o ne ivaziuoti i zieda bet palei kelio zenklinima tai galina ir i kaire sukti Idomiai cia jeigu gerai izlibinu ne istisine buvo ? tada posukio neparodymas , ir avarine situacija astra sukele o ne jis nes nerodydamas posukio suklaidino vairuotoja ir jis galejo pamanyti kad jis vaziuos tiesiai arba nusisuks i desine. Ir nieko nesakyciau jeigu astra butu uzbaigusi manevra bet dabar neuzbaige , bet gali traktuoti ir kaip uzbaigta manevra sunki situacija cia . Bet seip jo zinant musu pareigunus liks kaltas temos autorius .



Redaguotas katinas 2013-04-09 20:17
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
BESTune
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2032
Įstojęs: 06.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2013-04-09 20:15
Katinas as jau parasiau kad pradzioje taip jis pazeide KET isvaziuodamas i zieda, beat susidurimo metu kaltas lieka temos autorius, nors cia tokia situacija matai kad neat policija nenori del to ibrezimo imtis :D
Redaguotas BESTune 2013-04-09 20:17
www.audifanai.com
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
mindekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 18.12.12
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-04-09 20:27
Jei atkreipsit dėmesį tai tas opelis jau žiedo viduryje mane pradėjo stumti lauk iš juostos. Kadangi žiedo kairioji juosta buvo laisva aš geranoriškai siekiant išvengti susidūrimo pasitraukiau. Bet pastebėjus kad jis negeranoriškai elgiasi ir stengiasi mane iš ten išstumti daviau garso signalą kad jis išvažiuoja iš savo juostos. Tai nusikaltimas??? pasitraukti jei tave spaudžia??? Manau reikėtu koncentruotis į visą žiedo veiksmą o ne tik tą momentą kai jis pakirtes mane atsiduria jau vadinamojoje "SAVO" juostoje kurią užiemė netaisiklingai vairuodamas.
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
BESTune
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2032
Įstojęs: 06.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2013-04-09 20:33
Mindeksas, matai musu policija beveik niekad nesigilina i visa situacija, jie remiasi praktiskai tik KET taisyklem.
www.audifanai.com
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
katinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 722
Įstojęs: 26.05.11
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-04-09 20:35
Bet policajai tada ziuri kaip kontaktas buna , dabar kontaktas buvo kaip jis jau "savo juostoje" ir cia jis staigiai stabdo , irgi avarine situacija sukelia nors jam kliuties is priekio nebuvo ir jo stabdymas nepagrystas. O tavo signalizavima galima pateisinti kaip kontakto vengima . Nu net nezinau idomiai cia .


Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
mindekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 18.12.12
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-04-09 20:49
Galiu pasakyti tik tiek, kad kaltas likti tikrai nesiruošiu!!! Jei reikės tai eisiu iki televizijos, ir vien tik dėl to kad įrodyti neadekvatyvu ir nekompetetinga mūsų valstybės tarnautojų darbą. Video yra skirtas ne tam kad pastebėti tik tai kad aš į jį atsitrenkiu o tai kad pamatyt kaip jis elgiasi kelyje ir įrodyti jo kaltumą.
Čia būtu absurdas jei dar kaltu palikčiau.

Skambėtu taip. Užiemiau tavo juostą ir elgiuos kaip noriu.

Tada klausimas: Kam buvo reikalinga staigiai stabdyti (girdisi padangų cypimas net) jei esi neteisus?

Jei jis būtu tik nuvažiaves tai gal aš net nebūčiau jo viešines. O dabar ponas dar ir avarines situacijas sukelinėja. Ir aš dar turiu likt kaltas?
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
Elektrik
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1334
Įstojęs: 02.12.06
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-04-09 20:49
Realiai čia yra pats debiliškiausias žiedas po 'giraitės' vilniuje... Visada visi lenda iš dešinės, kelio ženklinime - ištisinė, ženklai rodo, kad galima važiuoti toliau žiedu, žodžiu kasdieną padarydamas avariją, faktas, kad būsi x kartų teisus ir y kartų neteisus darydamas tą patį nusižengimą...
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
mindekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 18.12.12
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-04-09 20:56
Pasakykite sekundę kurioje vairuotojas rodo posūkio signalą. Kad policijos mašina rodo tai faktas. Vienu momentu sublyksi opelio stabdžio signalas bet tikrai ne posūkio. Posūkio signalai balti, lempų viršuje.

Ženklai DRAUDŽIA iš pirmos juostos sukti į žiedą. Atkreipkit dėmesį :) net du ženklai stovi.

Visu antra
Pagal ket taisykles reikia vadovautis kelių ženklinimu o jei yra ženklai ir jie nesutampa su kelių ženklinimu visu pirma vadovautis ŽENKLAIS :)
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
Elektrik
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1334
Įstojęs: 02.12.06
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-04-09 21:02
Taip, aš irgi esu 100% įsitikinęs, kad tu teisus, ir pats taip jausčiausi, kasdieną praktiškai būnu tokioje situacijo kaip tu, bet visada koja ant stabdžių, nes kitaip giraitė turėtų tomą mano pranešimų...

Ten reiktų kogero stulpelius padaryti, kad žmonės nevažiuotų žiedu iš anos juostos... Ir ženklinimą \iede gali gale padaryti, ten vistik dar ir 3-čia juosta yra....
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
Elektrik
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1334
Įstojęs: 02.12.06
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-04-09 21:04
Realiai, nežinau kaip čia reikia šauktis (matyt be televizijos niekaip), kad kasnors atkreptų dėmesį kas per nesąmonės vyksta šitam žiede kasdieną, yra dar pasipiktinusių ? smiley Vienikimės...
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
mindekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 18.12.12
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-04-10 11:22
Vo čia tai faina. Gal čia iš ties kažkoks ponų patrulių dėdžių pažystamas??
https://www.eregitra.lt/viesa/paiesk/Index.php
Jau nebegalima pasižiūrėti ar automobilis turi galiojantį draudimo polisą ir techninę apžiūrą....
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
BESTune
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2032
Įstojęs: 06.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2013-04-10 11:29
Temos autoriui viska tean rodo. OPEL ASTRA, EFD137 - TA atlikimo data 2011.03.09 , TA galiojimo pabaigos data 2013.03.08, TA būsena NEGALIOJA .
www.audifanai.com
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
Nicko
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2911
Įstojęs: 12.12.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2013-04-10 11:58
Tas ziedas isvis apsurdas yra.ne pirma karta,tenka prisispausti prie ziedo vidurio,nes protinguoliai visokie neziuri nei kelio zenklinimo,ir vaziuoja pagal intuicija.Taip kad tenka aplenkti,ir sukelti jiems avarine situacija.t.y. stabdziu pagalba.


Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
BESTune
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2032
Įstojęs: 06.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2013-04-10 12:01
Kiek tam ziede pinigu isplauta, ir rekonstrukcijos planu prikurta buvo nors nei vienas neat nebuvo pradetas, ir kas pamena atrodo du metus atgal buvo atsirade sviesoforai kurie dvi savaites pamirgejo geltonai ir buvo pasalinti :D
www.audifanai.com
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-04-10 12:13
BESTune parašė: Temos autoriui viska tean rodo. OPEL ASTRA, EFD137 - TA atlikimo data 2011.03.09 , TA galiojimo pabaigos data 2013.03.08, TA būsena NEGALIOJA .

TA istoriją rodo https://itais.vta.lt/itais/services/search?execution=e1s1
ir veikia gerai, bet regitros apie TA ir civ. draudimą https://www.eregitra.lt/viesa/paiesk/Index.php
neveikia ir man. Aš pats tai žinau gerai apie savo auto. Matyt tokia informacija svetimiems nereikalinga, dėl galimo serverio perkrovimo. :)


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: Auto įvikis 2013-04-08, jūsų nuomonė ir patarimai
BESTune
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2032
Įstojęs: 06.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2013-04-10 12:18
bamperis dabar Eregitra padariusi taip jog vieno valtybinio numeriu neuztenka reikia suvesti dar arba vin ar dok numeri.
www.audifanai.com
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Audziuks, gataz, Olenka, sNcLs, adiuks, Betmis, rycka

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn