Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Teisininko konsultacijos
Autorius kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
nirvana0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 155
Įstojęs: 19.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-04-26 20:19
sveiki. tokia problemėlė iškilo, jau beveik prieš pora mėnesių įvyko autoįvykis, kurio metu buvo apgadintas mano automobilis. buvo iškviesta policija, surašytas protokolas, užregistruotas eismo įvykis. nustatytas kaltininkas. aš nukentėjas. ta pačią dieną nuvažiavau į kaltininko draudima "pzu", ten buvau pasiustas į žalų skyrių, nufotkino masina, parašiau prašymą dėl išmokos. pasakė paskambins po 3 dienų, pasakys kokia suma išmokės. po 3 dienų paskambino ir pasakė išmoka, ir pasakė per tris savaites išmokės, tik turi gaut pažymą iš policijos. po trijų savaičių pinigų negavau. rašiau emailą - gavau atsakymą, jog ilgai siuntė pažymą, bet jau gavę ją, tačiau atsirado dar vienas kaltininkas, ir db, reik papildomos pažymos iš policijos, (nors i mane tik viena masina trenkėsi. ir buvo užregistruota tik musu masinu avarija) taip praėjo dar pora savaičių, kol neiškentęs vėl rašiau, tuomet buvo pasakyta, jog pažymos gautos ir db vyksta tolimesnis tyrimas, ir taip jau beveik 2 mėnesius tiria, o pinigu kaip nėra, taip nėra. ir svarbiausia negaliu susitvarkyt mašinos, nes savo lesu tiek neturiu. ką man daryt, gal reik pradėt gązdint juos, kad taip vilkina viska? per ju vilkinimą negaliu naudotis transporto priemone, ir dėl to patiriu nuostoliu. patarkit ką daryt?
Autorius RE: kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
auditankas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4057
Įstojęs: 15.05.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-26 20:26
pradziai siulau nueit tiesiai ir pasneket ne per el pasta bendraut...smiley viskam kitam yra LR istatymai manau jei turi teise tai vilkina jei ne gali pacius pradet trumpint;) kas per draudimas beja?
Autorius RE: kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
nirvana0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 155
Įstojęs: 19.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-04-26 20:34
sakau, kad ten Pzu draudimas. jie ispradziu kalbejo kad per 3 savaites perves o db jau 2 menesi beveik praejo.
Autorius RE: kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
nirvana0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 155
Įstojęs: 19.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-04-26 20:35
na reiks kada issiprasyt is darbo ir ''lekt ant pokalbio'':)
Autorius RE: kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
savvs
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 226
Įstojęs: 12.03.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-26 21:02
PZU draudimu as taipogi nusiviles , a6 esu apdraudes pzu civiliniu ir kasko , ir pavoge dangtelius nuo ratu , uzregistavau mentiniai dave pazyma , nuvariau i draudima , tai krc nuskaiciavo dar nusidevejima 67% kur jokiam draudime to nenuskaito jai buna avgyste , nuskaito tik 10% kainos . Ju kaina 240 lt , o jie paskaiciavo 53lt , na ka jau darysi galvoju , tai vede gal 2 menesius , sakmbinau tam zalu skiriui , sako skambink i buchalterija , sako po keliu dienu pravesim , tai poto po 2 sav dar apsakmbinau tada iskart ta pacia diena pravede , tad manau tu jiems skambink kol perves. O Lietuvos draudime apdraudes a4 civiliniu ir kasko . tikrai normalu , buvo nueme buferio apacia , tai gavau lb greit pinigus ir gan gerai :)


AUDI,BMW, Mercedes - dieviska trejybe;. o toliau kaip su moterimis, skonio reikalas.
Buvusi - Audi A4_B5 1996 1.9 TDI
Audi A6_C5 1998 1.9 TDI
Autorius RE: kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
nirvana0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 155
Įstojęs: 19.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-04-26 21:08
as savo masina ir lietuvos draudime apdraudes. na reiks tada spaust juos.
Autorius RE: kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
nirvana0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 155
Įstojęs: 19.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-05-15 18:12
jea atgavau pinigelius :):):) rimtai reik paspaust juos ir tada atiduoda o seip tai velka laika:)
Autorius RE: kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
savvs
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 226
Įstojęs: 12.03.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-05-15 18:34
as tau sakau , laukiu liepos menesio ir iskart iseinu is pzu :D


AUDI,BMW, Mercedes - dieviska trejybe;. o toliau kaip su moterimis, skonio reikalas.
Buvusi - Audi A4_B5 1996 1.9 TDI
Audi A6_C5 1998 1.9 TDI
Autorius RE: kas esate susidure su pzu draudimu padekit.
Brother888
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 753
Įstojęs: 17.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2011-05-15 18:38
pas mane irgi buvo ivikis kuriame kaltininkas buvo apdraustas pzu draudimu, tai uz ilenkta sparna ibrezta buferi ir nulauztas faros auseles paskaiciavo 1200 lt ir pervede dvieju sav begije. bet tai buvo pries nepilnus 2 metus
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn