Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Audi - 100, 200, 5000 ir kt.
Autorius Benzina purškia į oro filtrą?
aurosteris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 28.10.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-03-13 23:13
Sveiki,
Turiu problemėlę mano Audi 100 C4 1991 1984 cm benzinas/dujos.
Dėla tokia, kad nedirba man ant laisvų su benzu, tai bandau ieškoti vinių. Su dujom viskas tvarkoje, tik apsukos pradžioje laikosi aukštos apie 1300 o paskui nukrenta iki 1000, nekreipiant dėmesio į tai, viskas tvarkoje. Prieš tai buvau nuvežęs pas meistriuką, jis man atseit degimą sutvarkys "sutvarkė", kad nei ant dujų nebe veikė. Nu aš drąsus žmogus, pats ėmiau pareguliuoti degimą iš akies :D pasisekė, pradėjo veikti ant abiejų kurų, tik benzas dirbo gan žemom o dujos gan aukštom, na per reduktorių pavyko susitvarkyti. Tik va variklio darbas buvo nepastovus, galvoju reikia pažiūrėti ar netraukia oro. Akurat, traukė orą varikliukas, tai pakeičiau visas žarnas aptepiau masės ten kur buvo tikėtina , kad traukia orą. Čiki veikia ant dujų be jokio šokinėjimo, tik va benzas atsisakė kas čia galėjo nutikti? Gal vėl degimas pareguliuoti (paskutini kartą sukau prieš laikrodžio rodykle)? Kitas niuansas dėl to benzo, kad keista bet man benzą pučia į ORO filtrą, kaip spėju per šį daiktą (pateikiu foto) kas čia per velnias, kokia jo funkcija?
Jis stovi prie krabo/paskirstytojo? Na jis tik vienas turi tiesioginę galimybę pilti benzą į filtrą, o jis tai daro lb gerai rodyklė leidžiasi akyse.
aurosteris prisegtas paveikslas:


Redaguotas aurosteris 2014-03-14 07:44
Autorius RE: Benzina purškia į oro filtrą?
aurosteris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 28.10.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-03-13 23:48
reziumė keičiam šį daiktą ir einam toliau ieškoti priežasties :)
Autorius RE: Benzina purškia į oro filtrą?
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-03-13 23:55
cia yra kuro slegio reguliatorius kaip sakiau tiek as tiek mindo saukykloje. benzu nedirba arba del jo kaltes nes jaigu jis nepaduoda tinkamo slegio tai ir nepurskia kuro. gali but kad kaltas ir LEV jis tikrinamas atjungus kaip po jo atjungimo turi sureguot variklis as nzn man rodos turi uzgesti bet neesu garantuotas. man C3 tai ji atjungus priduso masina bet neuzduso


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Benzina purškia į oro filtrą?
aurosteris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 28.10.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-03-14 20:18
Šiandienos darbų eiga, buvo išsiardyta visas tas tas daiktas ir kuro filtras.
Rasti kodai ir išsiaiškinta kas ten per daiktas yra
kodas: 034133534 tai yra Kuro slėgio reguliavimo vožtuvas, kaip ir sakė kolegos pas mane jis paprastas, šiandien galvojau, kad radau tačiau ten buvo elektroniniam siurbliui, tai netiko..
Praputinėjau nuo dūšios jį, nu bliamba pro viena gala pučiant jei uždengi griztamaji, pucia pro ta maza skilute (kur varo i oro filtra). nei išardysi nei ką... teko pasiduoti ir idėti atgal, tačiau ardimas neišėjo visai be reikalo. paputinėjau kuro filtrą, o tas žasiniukas užsikimšes praputinėjau aš jį ir akurat surenku vedu ant benzo VEIKIA! Bet apsukos, tai 14000 siekia ir laikos kaip prisukti jas?. Vėl bėgo kuras pro ta kuro slėgio reguliatoriu, bet jau ne tokiais tempais, tai peršasi mintis kad kuro filtra pakeitus gali ir visai nebe pūsti :)
po 1 h. nuejau vel paziureti gal ka dar rasiu. Tai va vienas daviklis nedave ramybes man (nuotrauka apacioje)
jį ištraukiau ir tiesiog pakaišiau su drutiniu, įdedu apsukos sumažėjusios. Taigi ryt planuoju pasikeisti kuro filtrą ir manau truputi degima pasukti. žiūrėsim kas gausis
aurosteris prisegtas paveikslas:


Redaguotas aurosteris 2014-03-14 21:03
Autorius RE: Benzina purškia į oro filtrą?
aurosteris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 28.10.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-03-15 19:02
Trečiasis etapas. Šiandien buvo pakeistas kuro filtras ir tas itartinas daviklis. Taip pat pakeista variklio dangtrelio tarpinė. Rezultatas toks, kad viskas kaip ir gerai. Tik va tas degimas kažko ne koks. tai reiks vežti pas meistrų, kad su "šautuvu" pastatytu normalu degima, o tada toliau dujos.
Sužinojau, kad laisvos eigos tas valdiklis turi varžtą, kurio pagalba galiu pareguliuoti benzą ant laisvų apsukų, Taigi nors degima nusukau, bet tiek dujom tiek benzu veikia laisvom apsukom vienodai. nebe šokinėja apsukos nebe trukčioja, to priežastis manau tarpinė pakeista arba tas daviklis. purškimas liko tik ne taip ryškiai varo, to priežastis buvau manau kuro filtras. Šiaip aš viską po truputi ardžiau, valiau purškinėjau, tai gal ir tas padėjo man grieciau susitaisyti
Autorius RE: Benzina purškia į oro filtrą?
aurosteris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 28.10.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-03-17 23:26
Paskutinė diena pradžioje buvusios problemos kaip apsukų šokinėjimas, traukos nebuvimas, ant benzo neveikimas išsisprendė. Tik nedavė ramybės, kad pašaudydavo gerai, kad apsauga yra tai nieko nesugadino. Tai paskutinį tašką šiandien padėjo servizas, nes aš jau čia buvau bejėgis su degimu. Taigi nuvariau pas meistriuko, tai jis pažiūrėjo ir sako pas tave neigiamas degimas. išsiardė tramplieriu pakeitė viena detalę (nežinau kaip ji vadinasi su kontaktais) apsukos pašoko su "šautuvu" nustatė idealų degimą ir viskas. Auto veikė ideaaaliai. Vargai baigės! O dėl kuro slėgio reguliatoriaus pasakė, kad membrana kiaura ir jį reikia keisti. Ir kol ji nepakeista, jokiais būdais nekurk ant benzo. Taigi pakeisiu reguliatoriu ir galėsiu užmiršti visus tuos vargus. smiley
Autorius RE: Benzina purškia į oro filtrą?
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-03-17 23:38
sveikinu


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: diedukas123, magaizeris, LukasA4, andrelis170, Deividas321, oploza, vacka1, PilkAudi

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn