Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Audi - 100, 200, 5000 ir kt.
Autorius Audi 100 c3,klausimai.
Iho
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 15
Įstojęs: 08.07.13
Parašyta 2013-08-19 13:44
Sveiki,
pradėsiu nuo to ,kad apie auto techniką išmanau tiek kiek statisnis lietuvos pilietis išmano apie Helenistinę filosofiją ir panašias įmantrybes - http://www.klausimėlis.lt/
Būtų svaime nuostabu kad atsakinėdami į klausimus tai įvertintumėte,nes aš linkęs mokytis.

Taigi turiu viziją,tai AUDI 100 c3,mašina kasdieniniam vartojimui,bet kadangi mano amžiuj vis dar svarbiausia pinpalo ilgis ir dėmesio stoka tai ir mašina turėtu but šiek tiek unikali.
Kodėl "Silkė"? Nes grožis po galais subjektyvu.

1.Taigi,man dirbančiam , mokančiam nuoma ir perkančiam duona (skystą ir ne tik )studentuj,yra labai svarbu ekonomija.Lenktyniaut nesiruošiu,šviesaforai traukulių nesukelia.
Taigi:
1.1. .2.3l(bendzinas/dujos) kuro sanaudos? Galima rasti forume pamastymų kad kad žmonės telpa į 10l duju ir yra post'ų su 14l-15l,verta tikėt kad Elvis gyvas?
1.1.2 quatro? +2l kuro?
1.2. 2,5Td sanaudos? ekonomas tiesa ar yra "bet"?
1.3. 2.0 Td per silpnas,taip?
1.4 Šių variklių pliusai ir minusai.

2. Kėbulas ir šiaip.
2.1 Audi 200 priekis(sparnai,priekinisbuferiss,grotelės,lempos,kas dar?) įdeliai tinka audi 100 priekiuj, taip? (Kad lemų fyškes reikia ilgint skaičiaus).
2.2 Audi 100 žeminančios spyruoklės,tokios egzisutoja? tinka nuo c4? ar kažka reikia taikyt? kaip tai padaryti? Kalbame apie dalykus su protu,5cm ir ne daugiau,kad nesisupt ant "gulinčiujų".
2.2.1 Įdomus klausimas ir gali skambėti keistai,bet ar galinės tiesios audi 100 arkos(na kaip ant daugumos "silkių') netrugdo žeminimuj,sulenda i jas ratai? ar reikia kažka daryti?
2.3 Audi 100 "plačiasparnė" ar kaip ten ji vadinas,manau suprantat apie ka kalbu.baisiai retas dalykas.Bet jeigu paprastai silkutiai virint arkass nuo tarkim c4? logiška įdėja?

3.Prieš perkant.
Labiau domina avantas,bet ir sedenas savaime nuostabu.Į ka atkreipti dėmesį.?Kokios silpniausios šių mašinų vietos?
Kokių metų žiūrėti?

4.Ir šiaip, vertinu žmonių patirtį,gal turite pasakyti ka nors apie šį modeli ko as nepaklausiau,pagyrimai ir papeikimai, graži ir nebūtinai,patirtis.

Įkvėpimo šaltinis, ir beveik pirmas linkas is google. http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8rcbk08o51qk20aao1_1280.jpg
Redaguotas Iho 2013-08-19 13:47
Autorius RE: Audi 100 c3,klausimai.
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-08-19 13:50
2.3 srebia apie 10-12 duju as drasiai tilpdavau normaliai vazinedamas
kas liecia snuki keist nebutina sparnu lempas ir grotas pasikeiti ir fsio tik nepamirsk keisti ir buferi nes posukis apacioje.
Kas liecia pustasparne tai yra remontines galines arkos pustos perki ir virini.


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Audi 100 c3,klausimai.
TR0LL
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 36
Įstojęs: 12.11.12
Miestas: Anykščiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-11-11 03:28
tesiant klausimus, 2,2 litro kaip varikliai? pats galvoju tik apie 5 cilindrus, arba netyčia gal kuris dyzelis suvyliotu jeigu jis "stebuklingas".ar 2,2 draugauja su dujom? kuo jis skiriasi nuo 2,3? galinė pilna blenda, kokia orentacinė kaina? USDM galinė blenda, orentacinė kaina?
Autorius RE: Audi 100 c3,klausimai.
Sposas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 11
Įstojęs: 22.09.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-11-14 20:53
Kur radai remontiniu pustu arku silkei? nes net priekiniu sparnu nera pirkt nauju.
2.2 taip pat geri motorai, pats vazineju su senalaide tai trasoje 10l duju. Blendos priklausomai kaip rasi, paprasta nuo 50 galima paimt, usdm paskutini kart maciau pardavinejant uz 150.
Redaguotas Sposas 2013-11-14 20:54
Autorius RE: Audi 100 c3,klausimai.
Light
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 21.08.13
Parašyta 2013-11-15 22:20
Abejoju, kad bent uz 100 lt paimsi v8 blenda, nebent is gero pazystamo. Iho > abejoju kad seki tema, bet vistik parasysiu, mano patarimas tau stverti gera silke su mazai nukentejusiu kebulu, kuo maziau tuo geriau. Silkiu kebulu bedos pagrinde yra tos, kad dazniausiai ispuna ta vieta kur statos akumas, sunku pasakyt ar del akumo rugsties, ar del to kad drenazas eina salimais, bei suvirinimo siules einancios tarp galo ir galiniu sparnu, bei galines arkos is po galiniu ratu. Su kebulu neturetu but daugiau problemu, zinoma nuo senatves gali but ir priekiniai sparnai jau tvarkyti, jei masina tvarkinga, nemusta, o jei ir musta, bet bent sutvarkyta profisionaliai, neturetu kilt bedu, tik isitikink tom vietom kur minejau auksciau ir manau viskas turetu but tvarkoi. Del kitu vietu kaip variklis, deze, stabdziai, elektronika manau dar parasys kas kitas.. Sekmes;) Beje jei domina ekonomija ir siokia tokia galia, tai manau, kad 2.0L variklis tinkamiausias, nes kiek teko ziuret pagal originalia knygele, tai turetu but vienas geriausiu galios ir ekonomiskumo santykiu, net ir su dujom. Jei pats pirkciau tai tik 2.0l. bet cia tik mano nuomone :)
Redaguotas Light 2013-11-15 22:26
Autorius RE: Audi 100 c3,klausimai.
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2013-11-16 00:41
1.8 dar paprastesnis ir ekonomiškesnis. o jeigu įleistarankė su monoįpurškimu tai dujom važiuoji ir mojuoji.
Autorius RE: Audi 100 c3,klausimai.
QU4TTRO
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 26
Įstojęs: 07.12.12
Parašyta 2013-11-27 14:20
Kadangi trina mano tema, paklausiu cia..

Sveiki,

Turiu lietus, savo senukui. Bet ten gumos jau nera..
Planuoju isigyti ziemines.
Mastau apie 205/55.

Gal kas turi geresni grazesni varianta? (zieminiu, M+S)

Aciu
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn