Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius Audi a4 b5 taukos problema
Mari0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 16.05.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2014-08-12 23:57
Sveiki. Turiu problemą, kaip ir daugelis forumiečių, su automobilio trauka. Auto: Audi a4 b5 1.9 tdi 85kw Pumpe-duse. Problema: tai yra tai nėra traukos. Atlikau diagnostiką ir man pasakė, kad galbūt kažkur vakuumas leidžia, reikia tikrint vakuumines šlangutes. Na netikrinau aš jų nes tuo metu buvo atsiradusi trauka, ir taip suvažinėjau 1200km, bet grįžęs po kelionių pastačiau 3dienom į garažą ir po to laiko vėl mašina ėmė kvailiot ir netraukt. Dabar klausimas toks: Ar čia tas vadinamas N75 vožtuvas grybą pjauna ar kažkas rimčiau? Bandžiau žiūrėti ar traukia vakuumas nuėmęs šlangutę nuo aktuatoriaus, tai prie piršto šlangutė neprisisiurbia. smiley

P.S. Vakar keičiau vakuumines šlangutes ir pastebėjau, kad kliba kažkoks bumbulas esantis prie turbinos (gal jis turi įtakos mašinos traukai? ). Į jį eina (kaip speju) viena vakuumo šlangutė, kuri beje buvo beveik nusimovusi. Pakeitus kaikurias šlangutes - jokio efekto.

P.P.S. Norčiau daugiau sužinoti to bumbulo paskirtį ir kaip jis veikia. (pridedu nuotrauką ir video jei išeis) smiley

Redaguotas Mari0 2014-08-13 00:02
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
A90A
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1197
Įstojęs: 31.12.13
Miestas: Prienai
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2014-08-13 00:17
perkurus isnaujo vel normaliai vaziuoja ar taspac
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
audrius420
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 37
Įstojęs: 25.01.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-08-13 00:38
Pas mane panasiai buvo, pradek vakuumo ieskot nuo tandemines pompos, ir patikrink vakuuminius voztuvus. Mano atvejis buvo toks pat tai kalta buvo pompa o po kurio laiko ir vakuuminis voztuvas nuejo tas kur reguliuoja ausinimo skyscio padavima kuro pasildymui.
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
Mari0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 16.05.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2014-08-13 01:26
Iš naujo užvedus problema nedingsta. Jau trečią dieną iš eilės važinėju trumpais atstumais ir traukos kaip nėra taip nėra.. smiley

Audriau, o kaip tuos vožtuvus patikrinti ir gal gali plačiau apie tą vožtuvą, kuris tau nuėjo? Kur jis stovi?
Redaguotas Mari0 2014-08-13 01:27
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
audrius420
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 37
Įstojęs: 25.01.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-08-13 02:50
As apie ta dali iki dabar nelabai zinau nes kiek supratau ne pas visas b5 ejas toks privalumas, o seip tai toks pat voztuvas vakuuminis kaip prie egr ir eina jis nuo ausinimo bakelio slangos link kuro filtro, nesu tikras ar ji pas tave yra. O patikrint tiesiog isimt ji ir trauk i save ora su burna jei kojele laikos prisitraukus reiskias geras. Pas mane bovo trukus membrana todel kojele gryzdavo iskart i savo vieta. O seip sakau pradziai pasitikrink pompa nes as ir slangeles keiciau ieskojau po visur saknu, o pasirodo, kad pati pompa. Pridejus nyksti prie vakuumo pompos vamzdelio turi gerokai ji itraukt, mano atveju tai buvo vos juntama.
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
Mari0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 16.05.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2014-08-13 13:44
Na o kaip dėl to bumbulo? Kas gali plačiau apie jį papasakoti? Kiek googlinau, tai mažai ką sužinojau, tipo čia vakuumo rezervuaras. smiley
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
A90A
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1197
Įstojęs: 31.12.13
Miestas: Prienai
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2014-08-13 22:59
tai viska ir suzinojai nieko daugiau nieks ir nepasakis :) ten vakumo rezervaras .
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
Mari0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 16.05.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2014-08-14 00:16
Įdomu kaip jis veikia, ir kokią įtaką turi mašinos traukai. :) pas mane kaip matai jis kliba su visa apsaugine skardele, tai gal jis ir leidzia vakuuma? kokia apytikslė šito bumbulo kaina parduotuvėj/ šrote? :)
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
A90A
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1197
Įstojęs: 31.12.13
Miestas: Prienai
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2014-08-14 00:21
tai kad tik gal viena vakumine slangute ten ir ateina . o tokios pat pusles antruose golfuose stovejo .
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
Mari0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 16.05.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2014-08-15 02:12
Nu aišku. Dabar neduoda ramybės N75vožtuvas, ir dar prigasdino mane dėl vakuumo pompos. smiley žodžiu išsiėmiau n75 vožtuvą ir kaip kažkur skaičiau kad galima burna prapūst ir patikrint ar veikia. tai per visus tris antgalius pučiasi oras, tik per per tą antgalį, kuris žiūrii į kitą pusę nei kiti du traukiant ora sunkiai gaunasi ir girdisi kazkoks klaksėjimas pačiam vožtuve. Kaip žinot ar jis veikia ar ne? gal galima kazkaip kitaip patikrinti?
Autorius RE: Audi a4 b5 taukos problema
Mari0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 16.05.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2014-08-15 17:44
Na atrodo susitvarkiau masina. :o Nors ciupinejau kiekviena vakuumo slangele, pasirodo, prie N18voztuvo varzto buvo prasitrynusi skyle. :) Aciu uz patarimus, pravers ateity, o Adminai galit rakint arba trint tema. b)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Audziuks, gataz, Olenka, sNcLs, adiuks, Betmis, rycka

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn