Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » APSAUGOS SISTEMOS
Autorius Signalizacijos diodo pajungimas.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-01 15:08
Sveiki, iškart atsiprašau už neišmanymą, baisiai nesmerkit, nes elektroninėje srityje ne ką nusimanau. Taigi reikalas tame, kad kai dėjo man signalizaciją į audi B4 tai neveikė diodas, na trumpiau sakant jis buvo sudegęs, nes signalizacija buvo pirkta dėvėta, taigi įdėjo signalizaciją ir kai užrakini mašiną nemirkčioja diodas... Šiaip pas mane buvo originali gamyklinė apsaugos sistema cobra, kai dėjo kitą signalizaciją cobrą išėmė, tačiau paliko jos diodą, kuris stovi tarp vairo ir spidometro toje plastmasėje. Tas diodas pastoviai dega nesvarbu ar mašina užrakinta ar atrakinta, man kilo tokia mintis tą diodą prijungti prie signalizacijos, tik va bėda tame kad nežinau kur jį jungti, nei signalizacijos schemos nei nusimanymo tame neturiu :| Beje signalizacija jei neklystu EAGLEMASTER 5200 (pultelio du mygtukai pilki ir vienas raudonas.) Gal kas papasakotumėt kur jungti man tą diodą, kad jis normaliai fukcionuotų?:o


Turi Audi tai ir spaudi, nes audi nečiaudi kai gazą užspaudi. :D
Autorius RE: Signalizacijos diodo pajungimas.
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-01 15:40
pythagoras parašė:
Sveiki, iškart atsiprašau už neišmanymą, baisiai nesmerkit, nes elektroninėje srityje ne ką nusimanau. Taigi reikalas tame, kad kai dėjo man signalizaciją į audi B4 tai neveikė diodas, na trumpiau sakant jis buvo sudegęs, nes signalizacija buvo pirkta dėvėta, taigi įdėjo signalizaciją ir kai užrakini mašiną nemirkčioja diodas... Šiaip pas mane buvo originali gamyklinė apsaugos sistema cobra, kai dėjo kitą signalizaciją cobrą išėmė, tačiau paliko jos diodą, kuris stovi tarp vairo ir spidometro toje plastmasėje. Tas diodas pastoviai dega nesvarbu ar mašina užrakinta ar atrakinta, man kilo tokia mintis tą diodą prijungti prie signalizacijos, tik va bėda tame kad nežinau kur jį jungti, nei signalizacijos schemos nei nusimanymo tame neturiu :| Beje signalizacija jei neklystu EAGLEMASTER 5200 (pultelio du mygtukai pilki ir vienas raudonas.) Gal kas papasakotumėt kur jungti man tą diodą, kad jis normaliai fukcionuotų?:o
pirma kobra visai ne originali,o irgi deta.Antra randi savo signos bloka ir prijungi dioda prie dvieju kontaktu lizdo
Autorius RE: Signalizacijos diodo pajungimas.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-01 15:54
toto parašė:
pythagoras parašė:
Sveiki, iškart atsiprašau už neišmanymą, baisiai nesmerkit, nes elektroninėje srityje ne ką nusimanau. Taigi reikalas tame, kad kai dėjo man signalizaciją į audi B4 tai neveikė diodas, na trumpiau sakant jis buvo sudegęs, nes signalizacija buvo pirkta dėvėta, taigi įdėjo signalizaciją ir kai užrakini mašiną nemirkčioja diodas... Šiaip pas mane buvo originali gamyklinė apsaugos sistema cobra, kai dėjo kitą signalizaciją cobrą išėmė, tačiau paliko jos diodą, kuris stovi tarp vairo ir spidometro toje plastmasėje. Tas diodas pastoviai dega nesvarbu ar mašina užrakinta ar atrakinta, man kilo tokia mintis tą diodą prijungti prie signalizacijos, tik va bėda tame kad nežinau kur jį jungti, nei signalizacijos schemos nei nusimanymo tame neturiu :| Beje signalizacija jei neklystu EAGLEMASTER 5200 (pultelio du mygtukai pilki ir vienas raudonas.) Gal kas papasakotumėt kur jungti man tą diodą, kad jis normaliai fukcionuotų?:o
pirma kobra visai ne originali,o irgi deta.Antra randi savo signos bloka ir prijungi dioda prie dvieju kontaktu lizdo

Aišku. Dėkui bandysiu daryt.


Turi Audi tai ir spaudi, nes audi nečiaudi kai gazą užspaudi. :D
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn