Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Fotografijos, Video
Autorius Maketai lipdukams, facebook headeriams ir pan.
PikasLT
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 53
Įstojęs: 05.10.13
Miestas: Elektrėnai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-10-10 19:31
Sveiki, kadangi prie atributikos skilties rašoma jog tik moderatoriai gali temas kurti, ir as neesu nei moderatorius, nei savo kuklių darbų negaliu priskirti "atributikai" nes tai be kitų nuomonės būtų gan šališka.
Todėl tiesiog pasidalinsiu keletu maketų, daugumos maketų idėja "pasigauta" internete ir perpiešta mano, butent su Audi markes auto trafaretais mano sumaketuotais.

Vienas pirmųjų darbų su susirasta foto is google vaizdų (nieko įpatingo, tik pora filtru ir photoshopas) susijusiu su Audi, kiek pamenu buvo kazkokia tai iskaita su photoshop tai ir prikuriau :)


Velgi sena idėja (Audi karas su BMW) papaisinejau, teko maketuoti Audi B2 typ81 "ubagės" galą, po to kilo ir sekančios idėjos.


Tada jau kilo idėja pamaketuoti ta pačia Audi kitu rakursu... Ir pagaminti kažka tokio susieto su stance kultūra



Tada antra atmaina buvo Low low low...


"Do NOT Touch my AUDI" idėja iš interneto -


Taigi jau buvo Audinės ir galo ir šono trafaretai teliko susimaketuoti priekio maketą - ir įgyvendinti naują savo įdėją - pasidaryti facebook header'į..... (žinau jog priekio trafaretas kiek keistai atrodo bet jau keistas jis ir taip nezinia kiek kartu tad užkniso mane :D )


Tada sekė vieno pažystamo prašymas pagaminti jam B4 trafareta - ta ir padariau :)


Na ir pabaigai kažkaip ieškodamas tai B4 tinkamos foto pagal kuria sukurčiau trafareta atradau brėžinius gamintojo berods irgi tos pačios B4.


Ir idėja kilo man kažką idomaus sukurti, to pasekoje išėjo šitas paveiksliukas :)


Na ir pabaigai, bent kolkas, jei jau ši tema išliks (ar bent bus perkelta) meginsiu dar kažka sukurti turėdamas laisvo laiko, gal kam reiks maketu originaliame .PSD faile tai rasykit i PM ir atsiusiu, man negaila :) Pats dar užsiimu ir video montažu ir filmavimu, bet dar su auto video nei filmuot nei kurt nera teke, bet idėjų irgi turiu ir nemažai :) Na didžiausia bėda yra laisvas laikas, kai jo yra tada spėju prisėst ir kažka sukurt :)
Labai gal nepeiksite :/
Autorius RE: Maketai lipdukams, facebook headeriams ir pan.
dog4life
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4611
Įstojęs: 02.03.10
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi Quattro
Parašyta 2014-10-10 22:05
Paskutinis trafaretas patiko:)


be penkiu minuciu esas
87' a90 Q 2,2 169 kw++// 07' a3 2,0 tdi sline
maximum attack
Autorius RE: Maketai lipdukams, facebook headeriams ir pan.
PikasLT
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 53
Įstojęs: 05.10.13
Miestas: Elektrėnai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-10-21 20:05
Vieno forumiečio prašymu, A90 B2 trafaretai iš priekio ir galo, manau soninis tinka ir nuo A80 B2.




O čia begaminant trafareta toks tarpinis variantas gavosi, gan įdomiai žiūrisi :)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn