Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Help!!!Žiema artėja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-05 22:20
Buvau sukūręs temą bet žiūriu niekas nenori padėti... Bėda tame kad nebeužvedu B4 ant benzino...Artėja žiema ir spėju dėl to gali būti rimtų bėdų... Ankščiau užsivesdavo bet kol nebūdavo apšilęs variklis krisdavo apsukos,dabar išviso nebesiveda ant benzino...Ant dujų vedasi be problemų... Varilkis 2.0 mono... Vasarą salone kartais jausdavosi kuro kvapas, bet pastaruoju metų nebesijaučia... Kas susidūręs su panašia problema duokite idėjų kas gali būti per bėda...:|
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
SharKyz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 184
Įstojęs: 09.08.09
Parašyta 2009-10-05 22:33
Man panasi problema, tik maniske uzsiveda, pora kart uzgesta, ir po to normaliai. Kiek domejausi internete tai kaikuriem po kuro reguliavimo ir kazko dar, pasitaise. Negarantuoju kad pades, pats isbandes nesu, bet greitu laiku reikes nuvaziuot pas dujininkus kad paziuretu.
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-10-05 22:45
Na, o meginai ispaudes gaza kurti ant benzino? Ta prasme girebia nors kiek ant benzo ar isvis nulis emociju? Na as prisimeistravojes buvau pas save biski :D viskas per smalsuma ir dar durna galva :D krapsciausi prie krabo ir panasiai... Sujudinau lekste ir tada nebeuzkuriau ant benzino... :D
Siaip netaip lygtais atstaciau i vieta ta lekste, uzkuriau ant benzino, bet numetus pasukas uzgesdavo, bet ant salto motoro vaigdavo, tik uzkurti eidavo isbaudziant gaza... Teko ieskotis informacijos pas pazystama dujininka, patare pasieskoti tokio varzto prie krabo, kuris reguliuoja apsukas :) issikuciau visa autdata, na siaip netaip susitvarkiau :) siulau ir tau nulekti pas dujininka, kad jis paziuretu ar pareguliuotu ir nepagailek dvacoko kokio ;)


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-05 23:06
Giedrunskis parašė:
Na, o meginai ispaudes gaza kurti ant benzino? Ta prasme girebia nors kiek ant benzo ar isvis nulis emociju? Na as prisimeistravojes buvau pas save biski :D viskas per smalsuma ir dar durna galva :D krapsciausi prie krabo ir panasiai... Sujudinau lekste ir tada nebeuzkuriau ant benzino... :D
Siaip netaip lygtais atstaciau i vieta ta lekste, uzkuriau ant benzino, bet numetus pasukas uzgesdavo, bet ant salto motoro vaigdavo, tik uzkurti eidavo isbaudziant gaza... Teko ieskotis informacijos pas pazystama dujininka, patare pasieskoti tokio varzto prie krabo, kuris reguliuoja apsukas :) issikuciau visa autdata, na siaip netaip susitvarkiau :) siulau ir tau nulekti pas dujininka, kad jis paziuretu ar pareguliuotu ir nepagailek dvacoko kokio ;)
Nuo kada dujininkai benzina tvarko?
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-05 23:23
toto parašė:
Giedrunskis parašė:
Na, o meginai ispaudes gaza kurti ant benzino? Ta prasme girebia nors kiek ant benzo ar isvis nulis emociju? Na as prisimeistravojes buvau pas save biski :D viskas per smalsuma ir dar durna galva :D krapsciausi prie krabo ir panasiai... Sujudinau lekste ir tada nebeuzkuriau ant benzino... :D
Siaip netaip lygtais atstaciau i vieta ta lekste, uzkuriau ant benzino, bet numetus pasukas uzgesdavo, bet ant salto motoro vaigdavo, tik uzkurti eidavo isbaudziant gaza... Teko ieskotis informacijos pas pazystama dujininka, patare pasieskoti tokio varzto prie krabo, kuris reguliuoja apsukas :) issikuciau visa autdata, na siaip netaip susitvarkiau :) siulau ir tau nulekti pas dujininka, kad jis paziuretu ar pareguliuotu ir nepagailek dvacoko kokio ;)
Nuo kada dujininkai benzina tvarko?

man irgi įdomu nuo kada dujininkai benzą tvarko...Šiaip tas dvacokas *miau* būtų jei tik užtektų jo... O ar įspaudi gazą ar ne emocijų 0... kartais griebia nori vestis bet neužsiveda
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-10-05 23:27
Na turbut priklauso nuo dujininko :) apsukas jie man vat padejo susireguliuoti :) tas pats pazystamas dujininkas kaimynui sutvarke irgi daug problemu su benzinu :) nzn :) sakau kaip man buvo, o jus prikimbat prie oro... :)


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-05 23:29
na reikės žiūrėt gal padės... bet bėda spėju ne apsukose... gal koks dačikas himičina ką?
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-06 00:09
Giedrunskis parašė:
Na turbut priklauso nuo dujininko :) apsukas jie man vat padejo susireguliuoti :) tas pats pazystamas dujininkas kaimynui sutvarke irgi daug problemu su benzinu :) nzn :) sakau kaip man buvo, o jus prikimbat prie oro... :)
Noriu pasakyt,kad visos benzo problemos prasideda nuo duju.Kadangi dujininkai benze nesigaudo,jie reguliuja ,kad tik dujos dirbtu.Todel po ju,man atsiranda darbo.
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
Wycka2007
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 188
Įstojęs: 24.05.09
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-10-06 01:32
Ar tik nesiveda, ar isvis benzu nedirba?


#89 Audi 80 (B3) -> Audi 80 Avant (B4) -> Audi 200 quattro (C3) -> Audi 90 quattro (B3) -> Audi A6 Avant (C5) + Audi 100 quattro (C3) -> + Audi 100 Avant quattro (C4) -> Audi A6 Avant quattro (C5) -> Audi A8 (D2) -> Audi A3 (8l) + Audi A6 Avant quattro (C5) -> Audi A6 (C7)
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
herz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 647
Įstojęs: 15.12.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-10-06 07:18
Panasu, kad kuro siurblys bus galutinai issibez..jes smiley
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-06 09:09
Tik nesiveda dirbti dirba ant benzo, o kai yra šiltas variklis vedasi ir ant benzo.
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
herz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 647
Įstojęs: 15.12.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-10-06 10:27
Pazistamas kurdavo visa ziema ant duju, jokiu bedu, tai jei tik del to pergyveni - nebijok :D
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-06 11:33
Blem tėvas turėjo silkę tai ant benzo išvis nedirbdavo o žiemą ant dujų kol užvesdavo būdavo reikalų... Šiaip ne vien dėl to pergyvenu... Reikia susitvarkyt gi žiūrėt kas per bėdos... Patarkit kas ką manote gal koks liamda zondas ką himičina?
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
Alpiner
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1375
Įstojęs: 21.01.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-06 15:41
seip man budavo kad labai sunkiai uzsivesdavo ant benzo,nuvariau servisan ir rado kad temperaturos daviklis parejes skirtas ijungti papildoma purkstuka esant saltam varikliui,nu tipo kaip salto uzvedimo purkstukas,tai parduotuvesejo neradau naujo to daviklio,nuvariau i srota ir nusipirkau deveta,pasikeiciau ir kuriasi salta dab ideliai:) cia pas mane mechaninis ipurskimas,kaip ant mono ipurskimo nzn bet gal kazkas panasaus gali but;)
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
staska
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5045
Įstojęs: 09.03.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2009-10-06 17:18
herz parašė:
Pazistamas kurdavo visa ziema ant duju, jokiu bedu, tai jei tik del to pergyveni - nebijok :D
jei nesupranti, tai nerasyk. saltos ant duju kurt negalima, ypac ziema. nes sudrosi reduktoriu, purkstukus ir t.t.


Padėsiu nupirkti automobilį Vokietijoje: 24auto.lt
24auto.lt
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-06 20:32
Ką daryt??????????:(:(
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
Alpiner
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1375
Įstojęs: 21.01.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-10-07 12:20
nepagailek pinigu nuvaryt servisan kad bent rastu beda,kad nebutu kaip tame posakyje "skupas moka du kartus":D
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
Blogi_batai
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6031
Įstojęs: 30.10.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-10-07 12:24
Gal buti bėda su ipurskimu. Ir manau kad tai ir yra tikroji beda, pas mane panasi situacija . Pas gera ipurskimo meistra !!!!
Redaguotas Blogi_batai 2009-10-07 12:29
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
herz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 647
Įstojęs: 15.12.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-10-07 14:23
staska parašė:
jei nesupranti, tai nerasyk. saltos ant duju kurt negalima, ypac ziema. nes sudrosi reduktoriu, purkstukus ir t.t.


As rasiau apie kitu zmoniu nuotykius, kuriems nesidaro niekas nuo tokio kurimo, o tau ziuriu, eilini karta, svarbu sustumt kazka ir vaizduot isminciu.
Autorius RE: Help!!!Žiema artėja.
eimizzz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1682
Įstojęs: 09.04.09
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2009-10-07 15:42
nu nzn per kiek ta reduktoriu jusu manymu sudrosi, tris metus su savo silke 2.2l varikliu vien dujom atvazinejau, ziema jokiu bedu nebuvo, ir dar dabar vedasi kuo puikiausiai, ir dirba graziai silta ir saltasmiley
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn