Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius RE: AUDI C4, 2.3 diagnostika???
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2009-06-26 13:04
O kokios bedos?


Autorius RE: AUDI C4, 2.3 diagnostika???
Dainiux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 73
Įstojęs: 01.06.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-06-26 13:16
Ziauuuriai dideles kuro sanaudos! Ant benzo mieste apie 16-17 jama, o ant duju apie 18-20l!!!!!!!!!! Cia pas mane automatas, bet tikrai nemanau kad del to taip gali ryt! Juk automatas tik 1-2litrais daugiau kuro ryja nei mechanika, o normali mechanine deze mieste apie 10l benzo ima ir apie 12 duju kiek esu girdejas....
Autorius RE: AUDI C4, 2.3 diagnostika???
Tugis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 891
Įstojęs: 27.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-06-26 13:44
lamdazonas pavargo jei tiek ryja benzo.
Del duju nezinau (nepropoguoju)
Autorius RE: AUDI C4, 2.3 diagnostika???
ogidijus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 84
Įstojęs: 17.06.09
Parašyta 2009-07-01 00:13
pas mane irgi 2.3 variklis ir irgi buvau susidures su panasia beda nes tipo kai nuvaziuoji daryt diagnostika tai sako kad per senas kompas ir pradeda ieskot galu viska tikrindami bet man pakliuvo matyt neblogi meistriukai tai patvarke kuro sanaudas buvo ziauriai ankstyvas degimas na bet taviskem kuro sanaudom dar neprilygo o siaip ir liamda gali but parejes ai va ir zvakes jai normaliai nedirba kyla kuro sanaudos nes ant 5 cilindru jai koks vienas nedirba neiskart pastebi jai dar ramiai vazinejies vai paspaudi daugiau iskart paaiskeja jon dingus trauka bet kartais tas cilindras nedirba tik ant mazu apsuku tad ir zvakes gali buti kaltos tad priezasciu nemazai kurios gali sukelt tokias nesamones
Autorius RE: AUDI C4, 2.3 diagnostika???
Dainiux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 73
Įstojęs: 01.06.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-07-01 16:45
o kur tu darei ta diagnostika ir kiek kainavo? Lamda zonda tikrino man, sake veikia gerai, cilindrai irgi kaip ir veikia normaliai visi, degimas geras, zvakes ir laidus nesenai pasikeiciau... nu krc, kazkokia anomalija, viskas gerai o kura kaip srebe taip ir srebia! Tik isvarai kur ir matai kaip krenta strelyte sakytum ne 2.3 o kokie 4.0 butu variklis!:) bet as jauciu kad ji gerai perpilineja man, nes kai gazuoji iki 2000 apsuku kazkaip traina, netraukia, o kartais dar ir paspjaudo per dusliarke!
Autorius RE: AUDI C4, 2.3 diagnostika???
widma
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 441
Įstojęs: 18.03.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-07-01 17:55
pabandyk kareiviu gatvej, man ten dare diagnostika audi90, kurioje nebuvo kompo, bet pasijunge visokias slangeles ir kitokia aparatura, aisku uzeme laiko, bet nustate gedimus ir juos cia pat istaise, atreguliavo ir buvo ledas... smiley
tel butu 861520302, Darius, dirba nuo 9 iki 18, tik darbo dienom


yra audi ir yra ryjantys dulkes...
Autorius RE: AUDI C4, 2.3 diagnostika???
ogidijus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 84
Įstojęs: 17.06.09
Parašyta 2009-07-01 20:20
as is kauno tai nelabai galiu servisa patarti bet gali but degimas arba siurblys arba kompas valdantis siurbli
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn