Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius Mago pajungimas A4 b5
Shiftas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 205
Įstojęs: 07.06.15
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2018-10-08 20:36
Sveiki, vienas niekaip negaliu išsiaiškinti, reikia pagalbos. Istorija tokia. Atsirado problema su akumuliatoriumi, išsikraudavo iki mirties po 5 dienų stovėjimo, paskui vis dažniau ir dabar numiršta per naktį. Pamatavau nuotėkį ir parodė 0.16A, kaltininkas magas. Klausimas būtų kaip man teisingai pajungti magą, kad jis atsijungtų ištraukus raktelį? Šiuo metu mago geltonas ir raudonas laidas yra pajungtas prie bendro pliusinio laido, todėl net ir išjungtas iškrauna akumuliatorių. Bandžiau ieškotis internete, bet bėda ta kad mano mašinoje fyškės visai ne tokios, kokias randu internete ir nesuprantu kodėl. Aš turiu tik dvi fyškes, rudą ir juodą, ir juoda turi tik tris laidus: rudas(masė), raudonas/mėlynas(pliusas), mėlynas/pilkas(apšvietimas kaip supratau). Gal ką patarsit?

Auto a4 b5 1999 fl
Shiftas prisegtas paveikslas:

Autorius RE: Mago pajungimas A4 b5
ramaskinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3315
Įstojęs: 28.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2018-10-11 11:36
Reikia atsivesti dar vieną laidą, jei jo ten nėra. Vilniuje galiu viską tvarkingai pajungti.


Signalizacijų montavimas, langų tamsinimas, elektros darbai, diagnostika. Avarinis signalizacijų atjungimas visą parą.
Tel. 861265422
www.saugosspektras.lt
http://www.saugosspektras.lt/
Autorius RE: Mago pajungimas A4 b5
Shiftas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 205
Įstojęs: 07.06.15
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2018-10-15 09:54
Gal gali trumpai papasakot kaip darai? Rėlę statai?
Su tavim susisiekt galima tuo numeriu kur po komentaru?

Tuo pačiu noriu paklaust gal kas žino kodėl pas mane tiek mažai laidų išeina? Čia nuo komplektacijos priklauso? Koks magas pas mane originaliai galėjo stovėti? Nes pagal schemą Concert magas negalėjo stovėt.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: subox1d4s, Falk3n, Denisas, poncik, Audinukas007, grandtorino, JustinaJ

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn