Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius Del duju irangos
A90Klp
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 61
Įstojęs: 28.07.12
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-12-19 19:03
sveiki, ar galima deti paprastas dujas i b4 2.8 v6 varikli?
Autorius RE: Del duju irangos
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2013-12-19 19:33
esu matęs įdėta.
Autorius RE: Del duju irangos
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-19 19:36
Gali deti cia tavo reikalas, bet i situs variklius visi deda tik tiesiogines dujas, nes su jomis tau niekada nesaudys ir nelankstys tiek sklendziu ir svarbiausiai nesugadinsi srauto matuokles, kuria po to bus tau ne taip lengva gauti, arba mokesi nemazus pinigus, todel pries dedant pagalvok, kas pigiau atsieis, nes su paprastom dujomis turi buti ideali uzdegimo sistema, zvakes, zvaklaidziai, babinos tada dar galima ir su jomis vazineti, bet jeigu bus apleista tai prasides duju saudymai, o jau po to tau ant laisvu apsuku nebedirbs variklis.


Mano Audi b2
Autorius RE: Del duju irangos
Rimvydas28
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 42
Įstojęs: 03.02.13
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2013-12-19 20:08
pasmane 2.8 paprastos dujos 1metus laiko vazineju jokiu problemu :)


Turi audi ir spaudi
Autorius RE: Del duju irangos
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-19 20:40
Martynas26 parašė:
Gali deti cia tavo reikalas, bet i situs variklius visi deda tik tiesiogines dujas, nes su jomis tau niekada nesaudys ir nelankstys tiek sklendziu ir svarbiausiai nesugadinsi srauto matuokles, kuria po to bus tau ne taip lengva gauti, arba mokesi nemazus pinigus, todel pries dedant pagalvok, kas pigiau atsieis, nes su paprastom dujomis turi buti ideali uzdegimo sistema, zvakes, zvaklaidziai, babinos tada dar galima ir su jomis vazineti, bet jeigu bus apleista tai prasides duju saudymai, o jau po to tau ant laisvu apsuku nebedirbs variklis.
tu cia daug prirasei,bet ne i tema.ka tu isvardinai sis variklis net neturi.buna sauna,blogiausia kas ivyksta,tai skyla plastmase ant droselines sklendes.,o siaip tiesiogines geriau kuro sanaudom ,dinamika ,bet truputi brangiau iranga ir montavimas
Autorius RE: Del duju irangos
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-19 21:50
Tai kad deje toto, aš čia viską teisingai išvardinau, nes aš matai turiu pats tokią mašiną su 2,8 varikliu ir žinau, kas pas mane yra dar pasakyk, kad variklyje nėra žvakių, žvaklaidžių ir babinų tai tikrai juoktis pradėsiu ir kad tai ne uždegimo sistema ir droselinė sklendė tai ir yra sklendė, kurią šūvio metu gali sulankstyti ir tuo pačiu sugadinti,oro srauto matuoklę, kurią šrotuose bus tikrai sunku gauti, nes šitų 2,8 variklių nesimėto ant kiekvieno kampo, kaip kokių dyzelių.
Mano nuomonė yra tokia jeigu jau galvoji pirkti su 2,8 varikliu tai tik su tiesioginemis dujomis, arba tureti tiek papildomų pinigų, kad jas įsidėti su jomis ekonomiškiau dirba, trauka nepakinta,ne taip kaip su paprastomis dujomis. Nebūna šūvio problemos,ko pasekoje seka daug problemų, kurių pašalinimas nemažai kainuoja, sugadina daug nervų, laiko ir vos ne tiek pinigų, kaip visa nauja normali taškinė dujų įranga, kaip aš sakau skūpas moka du kartus.


Mano Audi b2
Redaguotas Martynas29 2013-12-19 22:12
Autorius RE: Del duju irangos
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-19 22:17
sklendziu nelanksto,matuokliu tuo labiau,zvakes,babinos laidai ir benze turi buti sveiki,sveikos ir t.t.Zinau,nes taisau.As uz taskines,bet jei finansai neleidzia,paprastos su situo varikliu palygynus su 2,3 draugauja.
Autorius RE: Del duju irangos
Antonio
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 623
Įstojęs: 26.12.07
Miestas: Alytus
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-12-19 22:27
Aš durnokas ir tesuprantu I, II, III ir tt dujų kartas. Gal kas paaiškintų man kokią kartą atitinka:
a) šlanginės,
b ) taškinės,
c) tiesioginės,
d) paprastos,
e) pilnas įpurškimas ir tt ir tt.
Ačiū.
Redaguotas Antonio 2013-12-19 22:31
Autorius RE: Del duju irangos
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-19 22:33
Labai idomus pasakymas žvakės, laidai ir babinos turi buti sveiki, bet speju pas daugelį šitų variklių, kai nusiperka mašina viskas būna jau parėję arba pramušta nuo senatvės, o keisti tai mažuma lietuvių keičia nebent jau visai nebevažiuoja mašina, nes aš saviškei pasikeičiau žvakes ir žvaklaidžius, kurių kaina būtų buvusi beveik 700lt, jeigu būčiau, be nuolaidos pirkęs per draugą tai idomu, ar daugelis už tokius pinigus pirktų juos, jeigu ta paprasta dujų įranga kainuoja 1000lt.


Mano Audi b2
Autorius RE: Del duju irangos
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-19 22:36
Taškinės ir tiesioginės dujos tai yra tas pats tik kiekvienas skirtingai jas vadina, o paprastos tai ir yra šlanginės, o pilnas įpurškimas tai yra benzino, o ne dujų, nes skirtinguose varikliuose stovi skirtinga kuro įpurškimo sistema K-jetronik, motronik ir pn.


Mano Audi b2
Redaguotas Martynas29 2013-12-19 22:44
Autorius RE: Del duju irangos
Antonio
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 623
Įstojęs: 26.12.07
Miestas: Alytus
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-12-19 22:41
Martynai, aš ir klausiu kokią kartą jos atitinka. Tai kokią kartą atitinka tos taškinės-tiesioginės, ar paprastos-šlanginės?
Autorius RE: Del duju irangos
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-19 22:46
Taškinės yra 4 kartos tiesioginio įpurškimo dujos,kurios įpurškia dujas į variklį per purkštukus, kaip ir benziną, o paprastos tai 1,2,3 ir dujos patenka per šlangą, o ne purškiamos į kiekvieną cilindrą atskirai.


Mano Audi b2
Redaguotas Martynas29 2013-12-19 22:52
Autorius RE: Del duju irangos
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2013-12-19 22:58
klysti. 3 karta purškia kiekvienam cilindrui atskirai. tik įpurškimo pradžia yra vienam taške sujungta.
Autorius RE: Del duju irangos
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-19 23:33
Martynas26 parašė:
Labai idomus pasakymas žvakės, laidai ir babinos turi buti sveiki, bet speju pas daugelį šitų variklių, kai nusiperka mašina viskas būna jau parėję arba pramušta nuo senatvės, o keisti tai mažuma lietuvių keičia nebent jau visai nebevažiuoja mašina, nes aš saviškei pasikeičiau žvakes ir žvaklaidžius, kurių kaina būtų buvusi beveik 700lt, jeigu būčiau, be nuolaidos pirkęs per draugą tai idomu, ar daugelis už tokius pinigus pirktų juos, jeigu ta paprasta dujų įranga kainuoja 1000lt.
tu cia demagogija varai.Nori pasakyt ,kad lietuviai ir kaladeliu ir padangu ir stabdziu vamzdeliu ir slanguciu ,starteriu ,generatoriu ir visko kito nekeicia ?jei tu sugebi 6 zvakes ir 6 laidus pakeist uz 700 lt.,tai trikti galva tau belieka
Autorius RE: Del duju irangos
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-20 14:43
Na man tai su galva viskas gerai, nes as uz zvakes su zvaklaidziais tik 470lt palikau, nes nemaza nuolaida gavau, o be jos butu 700lt ir deje pykit nepykit, bet didžioji dalis lietuvių tikrai neprižiūri savo mašinų ir detalių nekeičia tol, kol mašina visai nesustoja tokia realybė, nes toli žiūrėti nereikia užtenka į gatvę išvažiuoti ir pamatysi aplinkui tiek kledarų važinėjant, kad net pačiam baisu pasidaro tarp jų važiuoti. Autogide, autopliuse pilna lavonų pardavinėjama ir prie kiekvieno komentaruose parašyta gera mašina, sėdi ir važiuoji, arba ledas ir panašiai, kai sau ieškojau mašinos tai reikėjo metus laiko ieškoti, kol suradau saviškę ir tai iš vokiečių, bet techninis stovis ne kažką tik dėl variklio man pasiskė, nes nupirkau su dar nenudrožtu varikliu ir visai neblogu kėbulu, bet tai ir kaina protynga buvo, o čia lavonus pardavinėja dadrožtus iki galo ir dar didelius pinigus lupa. Pirkau turguje ferodo kaladėles reikėjo daryti užsakymą, kad atvežtų tai pradžioje, kai pasakiau, kad reikia gerų kaladėlių tai pirmiausiai man pradėjo siūlyti visokį šūdą, kur kainuoja po 55lt komplektas, tada jam pakartojui dar kartą man reikia gerų kaladėlių tai jau tuomet padarė užsakymą ferodo ir galiausiai sako tu antras žmogus, kuris prašo gerų kaladėlių, nes visiems tinka ir tos pigios kaladėlės, kurios vieną kartą gerai pastabdžius pareina dūmais ir stabdžių nėra. TA didžioji dalis, kurie važinėja su senomis mašinomis eina už pinigus ir tik ne daugelis savo senas mašinas tvarko ir prižiūri, kad galėtų ramiai savo eiga praeiti, nes lietuvio mąstymas, toks geriau sumokėti 200lt ir toliau sau eksplotuoti savo griuveną, negu susitvarkyti, o kad sau ir aplinkiniams pavojų kelia tai niekas apie tai net nesusimąsto.


Mano Audi b2
Redaguotas Martynas29 2013-12-20 14:46
Autorius RE: Del duju irangos
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-20 19:46
kaladeles perkamos parduotuveje,o ne turguj..daug prirasei,,bet tolko jokio.paziurek kiek servisu ir su jais konkuruojanciais garaziukais ir visi darbais apsikrove.tema buvo apie dujas,as pasakiau,tu pasakei.bus tema apie kaladeles,galesi parodyt savo erudicija.
Autorius RE: Del duju irangos
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-20 22:39
Ok



Mano Audi b2
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn