Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius ekspertizė po avarijos
Gintas469
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 103
Įstojęs: 31.10.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-06-25 18:55
sveiki. Situacija tokia, ivyko avarija(likau nukentejes), po avarijos draudimo isvada: auto nebetaisomas(linko lanzeronas), tad ismokejo litus ir viskas, bet parodzius auto tikrai rimtam meistrui jis tik ranka numojo ir pasake, jog juokas cia, nes nei stogas palinko , nei stiklas skilo. Beje automobilis audi B4. Bet teko girdet, jog po tokiu draudimo isvadu reiks praeit ekspertize. Tad gal kas zino kaip ten kas, kur kreiptis ir t.t. Gal jau kas yra susidures?
Autorius RE: ekspertizė po avarijos
vyras16
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1732
Įstojęs: 22.12.10
Miestas: Kaišiadorys
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-06-25 19:00
Man atrodo, kad tavo auto bus nurasytas, kaip neeksplotuojamas jei taip draudimas nusprende...
Autorius RE: ekspertizė po avarijos
Gintas469
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 103
Įstojęs: 31.10.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-06-25 19:05
vyras16 parašė:
Man atrodo, kad tavo auto bus nurasytas, kaip neeksplotuojamas jei taip draudimas nusprende...


va, va, ka ir bandau pasakyt. Tai dabar reiks praeit tokia pat ekspertize kaip keiciant motora?
Autorius RE: ekspertizė po avarijos
Tonis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 38
Įstojęs: 24.06.12
Miestas: Rokiškis
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-06-25 21:25
man buvo panasus ivikis, tik as pardaviau netaisoma auto. o siaip manau po suvarkimo turetu but ekspertize, bet siaip paklausk savo draudimo ir tau atsakis i ta klausima :)
Autorius RE: ekspertizė po avarijos
zalex
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 52
Įstojęs: 12.08.08
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-07-08 13:12
Man į bulką įvažiavo (į galą), draudimas dave 900Lt (tiek kiek ta mašina pagal metus verta) ir viskas. Išvada - neekonomiška remontuoti. Susitvarkiau už 300 (tiesinimui), kitka pats garaže.
Man rodos jei tau žalos už 2+ kLt nėr - ekspertizė neapsimokės, bus bylinėjimosi su draudimu.

Dar pastebėjimas - draudimai dirba "tvarkingai", pagal vakarus ir kai pas mus sulipdo mašina iš 3, ar ištiesina sulankstytą šoną (kai mašina net susiriečia), tai nesiskaito sutvarkyta :) Taigi jokia ekspertizė nepadės jei mašina sugadinta "netaisomai" t.y. taip kad net ir sutaisyta ji gali būti mažiau saugi, minkštesnė ar teoriškai nepatikima ekstremalioje situacijoje.

Kažkada dar seniau motoroleriui žalą vertinau Marleksoj (Verkių gatvėj prie autobusu parko).
Autorius RE: ekspertizė po avarijos
Gintas469
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 103
Įstojęs: 31.10.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-07-10 19:58
zalex parašė:
Man į bulką įvažiavo (į galą), draudimas dave 900Lt (tiek kiek ta mašina pagal metus verta) ir viskas. Išvada - neekonomiška remontuoti. Susitvarkiau už 300 (tiesinimui), kitka pats garaže.
Man rodos jei tau žalos už 2+ kLt nėr - ekspertizė neapsimokės, bus bylinėjimosi su draudimu.

Dar pastebėjimas - draudimai dirba "tvarkingai", pagal vakarus ir kai pas mus sulipdo mašina iš 3, ar ištiesina sulankstytą šoną (kai mašina net susiriečia), tai nesiskaito sutvarkyta :) Taigi jokia ekspertizė nepadės jei mašina sugadinta "netaisomai" t.y. taip kad net ir sutaisyta ji gali būti mažiau saugi, minkštesnė ar teoriškai nepatikima ekstremalioje situacijoje.

Kažkada dar seniau motoroleriui žalą vertinau Marleksoj (Verkių gatvėj prie autobusu parko).


na man ivertino auto 5200lt, ismokejo 3500lt , nes anot ju :remontuoti finansiskai nenaudinga, ar kazkas toki, nes padaryta zala virsyja 75 proc ir t.t. Bet geras meistras pasake, jog cia juoko darbas ir po kokio men. , manau ji vaziuos. Tik lieka neaiskumai su draudimu. Suvedus duomenis internetu, drausti leidzia, visi duomenys sistemoje yra.
Autorius RE: ekspertizė po avarijos
katinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 722
Įstojęs: 26.05.11
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-07-10 20:30
nu kaip man prieki landzenrona kairi buvo sulankste po avarijos buferis fara sparnas viskas kaput , tai draudimas ismokejo 3 stukes lt nes sake nepataisoma landzeronas lenktas ir t.t tai blyn kad kur jie butu mano auto iseme ar regitroje kasnors nieko nulekiau pas pazystama kur tampo sako juoku darbas tik jau naujo kapoto saprno reikia faros buferio , po fara to metaliuko kaip viska turesi atlek ir istampysim nes reikia graziai tarpus padryt. Tai istampe nu landzeronas matos kad biski gniuzdytas , bet TA praejau , tolaiu sekmingai vazineju vairavimui netrugdo ant kelio stabiliai stovi tarpas biski tarp buferio ir kapoto yra bet akiu nebado kas nezino tam nekliuna . Tai tiek mano patirties .


Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: svajuxxx, Andrej1985, audifane, sonjeta, vairas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn