Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius audi b4 galinis tiltas
djmindaugas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 264
Įstojęs: 29.12.09
Miestas: Biržai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-03-02 10:52
sveiki norejau paklaust nes keisu tilta? ar viska perinkant ant kito tilto o tas tiltas tucias nieko ant jo nera tik sainblokai kazkokie bet tuos sailenblokus pasikeisu. O kaip su guolais ar nuimt jas ir perdet ant kito tilto ar pirkt kitus guolus ir idet beje kokius tad firmos patartumet det?
Autorius RE: audi b4 galinis tiltas
mareiro
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1773
Įstojęs: 09.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-03-02 11:22
Pirkai visą tiltą su stupicom ar dar tik planuoji pirkti?
viskas priklauso nuo guolių būklės, ar palikti esančius ant tilto, ar dėti savo ar pirkti naujus.
O ką pirkti, nežinau ką siūlyti, žiūrint ką gausi ten, nes bent pasvalyje ne koks pasirinkimas būna, tad ten kalbama kilmės šalimi o ne gamintoju :D :D :D šiaip - febi bandyk. aš jau 4 metus sudėjęs, gal jau ir į pabaigą, bet tai per TA pasakys.


Įvairios Audi dalys Naudokis Gaalva, arba Google!
Autorius RE: audi b4 galinis tiltas
djmindaugas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 264
Įstojęs: 29.12.09
Miestas: Biržai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-03-02 12:45
mareiro parašė:
Pirkai visą tiltą su stupicom ar dar tik planuoji pirkti?
viskas priklauso nuo guolių būklės, ar palikti esančius ant tilto, ar dėti savo ar pirkti naujus.
O ką pirkti, nežinau ką siūlyti, žiūrint ką gausi ten, nes bent pasvalyje ne koks pasirinkimas būna, tad ten kalbama kilmės šalimi o ne gamintoju :D :D :D šiaip - febi bandyk. aš jau 4 metus sudėjęs, gal jau ir į pabaigą, bet tai per TA pasakys.

ka tik siandien nusipirkau visa tilta tik asis jokiu guoliu. o mano tiltui dar neesu keites guoliu bet jauciu ant kito tilto reiks naujus guolius nusipirkt o kiek mazdaug kainuoja guolis? beje mano diskinai galinis tiltas yra. O tai pasvaly tam tanagroj irgi nera pasirinkimo guoliu?
Autorius RE: audi b4 galinis tiltas
Justelis
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4645
Įstojęs: 24.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-03-02 12:53
guoliai ivairiai nuo 60 iki 130 uz vieneta :) normalesni jau prasideda nuo 80lt :) tanagroj ir brangiau gali buti :)


www.balticdiag.lt
Autorius RE: audi b4 galinis tiltas
djmindaugas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 264
Įstojęs: 29.12.09
Miestas: Biržai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-03-02 13:05
Justelis parašė:
guoliai ivairiai nuo 60 iki 130 uz vieneta :) normalesni jau prasideda nuo 80lt :) tanagroj ir brangiau gali buti :)

o kokios firmos? normalesnu?
Autorius RE: audi b4 galinis tiltas
mareiro
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1773
Įstojęs: 09.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-03-02 15:18
pabandyk, sužinosi, bent man kiek kartų reikėjo geresnio daikto ir kaina nedžiugino ir vietoj neturėdavo.
Pasvalyje apsimokėdavo man tik KGGĮ priekines kaladėles pirkti (ir tai tik parduotuvėje prie mentinės), pigiau nei vilniuje ar kur kitur :D


Įvairios Audi dalys Naudokis Gaalva, arba Google!
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: nemantas, Sauliuss, RokisUK, hellboy, Volltran, laimis3210, Gytis c4, Menndis

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn