Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius kazkas su dujom
unstable
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 140
Įstojęs: 08.08.09
Parašyta 2010-10-31 18:14
Tai va kas man nutiko masina audi 80 1.8e benz/dujos 66kw 1988 metu, visu pirma sove dujos o tada pradejo nebedirbti masniukas ,salta purtosi kaip velnias o susilus apsukos per aukstos, nors bandyta reguliuoti jas taciau sumazinu visai nebepriima gazo dusta, ant laisvu susilus dirba vangiai, mano nuomone galbut duju reduktoriui paskutinioji o gal kitos prblemos?


Autorius RE: kazkas su dujom
justas87
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 330
Įstojęs: 05.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-31 18:52
benzu dirba ar ne? siap man atrodo kad gofra nuo krabo gali but numauta, arba siap kokia vakumine slanga issimove. Dar galejo krabo lekste uzsikirst, nuimk gofra ir paziurek, ar lengvai vaiksto, nestringa


Autorius RE: kazkas su dujom
unstable
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 140
Įstojęs: 08.08.09
Parašyta 2010-10-31 18:54
kas svarbiausiai su tuo benzu irgi keistai, kai soves pradejo benzas net geriau dirbt bet kuo toliau tuo viskas i blogaja puse eina, pameginsiu padaryti kaip sakai


Autorius RE: kazkas su dujom
unstable
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 140
Įstojęs: 08.08.09
Parašyta 2010-11-04 20:00
Manau kad paskutinioji duju reduktoriui istiesu atejo, kaangi atejau ryte atsidarau kapota o ten girdziu snipstima prie duju reduktoriaus, zinoma jis labai tylus bet prikisus galva smirda dujom, o skverbiasi per duju reduktoriaus filtra. Pas mane duju reduktorius vakuminis gal zinot kiek tokie kainuoja? labai laukiu atskymu
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gedas_uk, andryuz, vitioka, EvaldasM, papania, satigis, Dvi, djjara3, fAmes, dr1fto, robertas_5, Vabalas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn