Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Šaltas neužsikuria ir tempimo metu (problema išspręsta)
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 20:48
Sveiki, turbūt jau mano bėdą vos ne visi žino, bet norėjau susikurt atskirą, kad išspręst grynai mano problemą. Viskas prasidėjo kai pradėjo labiau šalt, mašina šalta iš kelinto karto sukant starterį vos užsikurdavo ir sunkiai reaguodavo į akseleraciją. Taip pradėjus darytis nuvažiavau pas įpurškimo, uždegimo sistemų meistrą. Jis pasijungęs ant kompo pažiūrėjo, kad mano lamda zondas beveik numiręs dėl to, kad buvo per riebus mišinys ir per vėlyvas degimas. Aš jam sakiau, kad sunkiai kuriasi. Nu po to sutvarkė jis man tipo, atjungė lamda, nes jis šiaip ar taip nenaudingas dabar. Po to atvariau kitą dieną, nes vėl sunkiai kūrėsi, bet netaip sunkiai kaip seniau. Sako tipo gal valosi sistema kur pridegę buvo nuo per riebaus mišinio. Atėjo diena kita ir ryte jau atėjęs man nepavyko visai jos užkurti, dar kažkiek griebė gazo, bet to nepakako, kad užkurti. Bandžiau žiūrėt ir purkštuką šalto paleidimo: sukant starteriu jis purškia. Temperatūrinio daviklio nežiūrėjau, nes jį išimt ten daug vargo, bet esmė, kad pas mane tas purkštukas purškia. Girdėjau, kad dar rėlė gali būt ar dar kas čia. Gal čia benzo siurblys gaišta visai ar kas čia jai darosi? Padėkit chebra.



Redaguotas Eternal 2010-01-29 16:37
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
xxxkoksxxx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 456
Įstojęs: 12.11.09
Parašyta 2010-01-24 20:51
Tu kai salta kursi paprasaciausiai ta temp davikli atjung ``fiske`` jei purkstukas purskia reiskia dirba


Smeliasroves paslaugos,dazymas(slapiu ir milteliniu budu),nikeliavimas,chromavimas,poliravimas
868429222
www.smeliasrove.visiems.lt
Paneriu 34,Vilnius

http://audifanai.com/forum/viewthread.php?forum_id=35&thread_id=9113&rowstart=0
www.smeliasrove.visiems.lt
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 20:58
Aš buvau išėmęs purkštuką ir sukau starteriu ir jis purškė.


Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
mare4ek666
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 424
Įstojęs: 02.01.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 21:04
o zvakes slapios?


16v compi
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 21:07
Va žvakių nebuvom išsisukę, nes rakto neturiu.


Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
mare4ek666
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 424
Įstojęs: 02.01.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 21:08
gali but kad zvakes slapios,perpile ir nesikuria.


16v compi
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 21:10
Bet tai juk stovėjo dieną visą tai juk išdžiūna ar ne?


Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 21:28
Eternal parašė:
Sveiki, turbūt jau mano bėdą vos ne visi žino, bet norėjau susikurt atskirą, kad išspręst grynai mano problemą. Viskas prasidėjo kai pradėjo labiau šalt, mašina šalta iš kelinto karto sukant starterį vos užsikurdavo ir sunkiai reaguodavo į akseleraciją. Taip pradėjus darytis nuvažiavau pas įpurškimo, uždegimo sistemų meistrą. Jis pasijungęs ant kompo pažiūrėjo, kad mano lamda zondas beveik numiręs dėl to, kad buvo per riebus mišinys ir per vėlyvas degimas. Aš jam sakiau, kad sunkiai kuriasi. Nu po to sutvarkė jis man tipo, atjungė lamda, nes jis šiaip ar taip nenaudingas dabar. Po to atvariau kitą dieną, nes vėl sunkiai kūrėsi, bet netaip sunkiai kaip seniau. Sako tipo gal valosi sistema kur pridegę buvo nuo per riebaus mišinio. Atėjo diena kita ir ryte jau atėjęs man nepavyko visai jos užkurti, dar kažkiek griebė gazo, bet to nepakako, kad užkurti. Bandžiau žiūrėt ir purkštuką šalto paleidimo: sukant starteriu jis purškia. Temperatūrinio daviklio nežiūrėjau, nes jį išimt ten daug vargo, bet esmė, kad pas mane tas purkštukas purškia. Girdėjau, kad dar rėlė gali būt ar dar kas čia. Gal čia benzo siurblys gaišta visai ar kas čia jai darosi? Padėkit chebra.
O tu nenoretum meistro pakeisti,nes is tavo teksto jis biski prie meno.Pradziai tikrini skriejika,dangteli,aukstos itampos laidus,zvakes.,degimo kampa, ar nesiurbia kur oro ir t.t.Zondas uzsivedimui neturi jokios itakos.
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 21:32
Nu jis toks nelabai pasirodo protingas, bet jis buvo pasijungęs ant to kompo ir žiūrėjo ten ar viskas jiems gerai kam išvardinai, nors dabar bbžin ar gal nemoka jis nieko. Krč nežinau net nuo kur pradėt galų ieškot, ryt pas jį važiuosiu ir paaiškinsiu kas čia yra ir liepsiu žiūrėt atsivežęs prie mašinos.


Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
rolke
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 329
Įstojęs: 21.01.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-01-24 21:32
nu seip pas mane tai isdziuna nes buvo ne kerta taip kai gavau savo b3 tai menesis o per ji vos ne kiek viena diena, o jai ir zvakes slapio tai tas nedirbtu bet kiti turi dirbti, suk lauk zvakes o gal ir tom atejo pabaiga :) rakas nebrangiai kainuoja
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 21:33
Žiūrėt reiks žvakes gal joms galas. O kas tas "rakas"?


Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
cut
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 198
Įstojęs: 06.11.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-24 21:40
raKtas
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
audifans
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 823
Įstojęs: 27.04.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-24 21:41
"rakas" tai kaip suprantu raktas :D tik zmogus raide praleido :D:D:D
baranauskas1989@gmail.com
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
vytoksas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 370
Įstojęs: 29.04.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-01-24 21:47
Eternal parašė:
Nu jis toks nelabai pasirodo protingas, bet jis buvo pasijungęs ant to kompo ir žiūrėjo ten ar viskas jiems gerai kam išvardinai, nors dabar bbžin ar gal nemoka jis nieko. Krč nežinau net nuo kur pradėt galų ieškot, ryt pas jį važiuosiu ir paaiškinsiu kas čia yra ir liepsiu žiūrėt atsivežęs prie mašinos.

Prie kompo pajungus b3 tikrai nieko gero nepamatysi... Ne ta masina, kad su kompu tokiu gedimu ieskot.. Tegu ziuri taip visus dalykus kuriuos isvardino forumietis.
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 21:50
Supratau.


Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 22:02
Dar klausimas ar negali būti kas nors įpurškime pačiam krabe sugedę ar kuro sirublys pakankamo spaudimo nesukelia ir kai reikia variklio purkštukam paduot jis jau per slabnas ir nekabina motoras visai?


Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
rolke
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 329
Įstojęs: 21.01.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-01-24 22:02
na jo raktas sor uz klaidas , susidek jas sujungias viskas ant kur nors ir prasuk starteri jai normaliai skerka musa ieskok kitur jai ne tada laidai zvakes arba babina kitka nlb turetu but, jauciu tesiog skerkos nera.
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 22:41
Tikiuosi nieks nesupyksit čia citatų iš audi klubo forumo įmesiu manau, kad ir pas mane tas pats bus:
tema: saltas variklis sunkiai vedasi
post: sveiki bulku myletojai, turime tokia problema, salta masina sunkiai vedasi. pradzioj pasukus rakteli burbteli ir uzgesta ir taip kartojasi.. pasiles variklis vedasi lengviau. pakeiciau paskirstytojo dangteli, skriejika, zvaklaidzius ir nieko geriau liūdnas
dar yra nesklandumas kad gazuojant pirma burbulioja, paskui traukia, bet daugiausiai taip pirma pavara. kai apsukos buna apie 2000 tai kiek spaudi tiek ir traukia. zodziu ant asfalto ratu neprasuksi liūdnas tai dabar ji kaip paspirtukas 2.0E_16v
gal kas turit kokiu pamastymu? aciu

atsakymai:
* žiūriu, ko gero, vienintelis aš tiek bėdų su bulka apturėjęs... buvo man panašiai kaip tau... pakeičiau kuro siurblį, dabar viskas normaliai laimingas

* pas mane ir taspats. salta visai nedirba. su benzu nekuriu ,nes uzkurus gastelni ir gesta auto,dirba kai tik prasidirba ir isila variklis... kuriu tik dujom ir uzsikuria visada,kad ir koks saltis butu:) ir reikia laikyt gaza siektiek,nes nepalaikant apsuku uzgesta, tik isilus dirba gerai. va kdl taip darosi nezinau...
dar beto cia 90q 2.3 10V.

*tai žiūrėkit kuro padavimo sistemą

*na kuro siurblys truputi zirzia liežuvis bet pašilęs variklis vedasi gerai. kuro filtrą keičiau ankstyvą pavasarį, po to su vynn'su įpurškimo sistema praplovė, nes filtras kiauras buvo mastantis prieš plovimą būdavo kai važiuoji mažom apsukom ir staigiau gazuoji tai purkštukai spragsėdavo dar ir kaip nustebęs o gal dar koks filtras yra be to kur po sėdyne šalia siurblio?

*pagaliau BOSCH servise sutvarke be be be

*Kas per beda buwo? mastantis

*Lygiai tokią pačia bėdą turėjau, tai kuro siurblį restauravau kazkur Kaune ir viskas, bedos kaip nebuta laimingas

Tai vat. Tas meistras kuris man tvarkė kurio siurblius restoruoja tai jaučiu, kad pas mane jam ir bus chana nors ir suburzgia jis.



Redaguotas Eternal 2010-01-24 22:41
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
rolke
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 329
Įstojęs: 21.01.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-01-24 23:00
gal ir tame as pasakaiu ka as zinojau, zaliukas ir as biski tesiog pasakaiu ka as pats tikrinau kai panasiai buvo :)
Autorius RE: Šaltas neužsikuria ir tempimo metu
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-24 23:09
Dėkui tikrai, jei ne siurblys bus tai tada perkrėsiu visą uždegimo sistemą.


Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: svajuxxx, Andrej1985, audifane, sonjeta, vairas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn