Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius Audi A4 95m
mejluziss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 01.01.10
Miestas: Vilnius
Parašyta 2010-01-05 12:24
Sweiki...Pas mane Audi A4 TDI 66kw 95m.... Kas blogai gali buti jaigu nepucia niekur wejelio tik ant priekinio stiklo...o po kojom ir pro prieki nepucia...kas galetu but????ir dar wienas klausimas prie to paties,kad nerodo ant spidiometro per widuri temperaturos oro ir kuro sanaudos ar kas ten dar turi rodyti juostelese...gal cia kompas klaidu turi???tai del to nei wejeli pucia nei rodo ant spidiko priedus????lauksiu atsakymu ir patarimu...dekuj :)))
Autorius RE: Audi A4 95m
Fux4s
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 214
Įstojęs: 11.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-01-05 12:30
oro nepucia tai sklende yra uzsikirtus arba ji neveikia.. pas tave klima ar siaip pecius? jei klima tai elektrines sklendes jos daznai genda o jei paprastas pecius tai sklendes trosas.. o del temp ir kuro sanaudu neturiu komentaru nes nesusiduriau su tuo...
Autorius RE: Audi A4 95m
Rimasas666
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1247
Įstojęs: 30.06.08
Parašyta 2010-01-05 13:04
pas mane irgi pastrigusios sklendes bet kaskaip atcigavo db nera problemu



tiems kas gincyjasi del masinu: automobiliu kritiku buvo pasakyta kad ;BMW, AUDI, Mersedes - dieviska trejybe;. o toliau kaip su moterimis, skonio reikalas.
Autorius RE: Audi A4 95m
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-05 17:05
mejluziss parašė:
Sweiki...Pas mane Audi A4 TDI 66kw 95m.... Kas blogai gali buti jaigu nepucia niekur wejelio tik ant priekinio stiklo...o po kojom ir pro prieki nepucia...kas galetu but????ir dar wienas klausimas prie to paties,kad nerodo ant spidiometro per widuri temperaturos oro ir kuro sanaudos ar kas ten dar turi rodyti juostelese...gal cia kompas klaidu turi???tai del to nei wejeli pucia nei rodo ant spidiko priedus????lauksiu atsakymu ir patarimu...dekuj :)))
O kodel tu manai,kad pas tave turi kazka rodyti,jei ten nieko nera?
Autorius RE: Audi A4 95m
mejluziss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 01.01.10
Miestas: Vilnius
Parašyta 2010-01-06 19:05
toto parašė:
mejluziss parašė:
Sweiki...Pas mane Audi A4 TDI 66kw 95m.... Kas blogai gali buti jaigu nepucia niekur wejelio tik ant priekinio stiklo...o po kojom ir pro prieki nepucia...kas galetu but????ir dar wienas klausimas prie to paties,kad nerodo ant spidiometro per widuri temperaturos oro ir kuro sanaudos ar kas ten dar turi rodyti juostelese...gal cia kompas klaidu turi???tai del to nei wejeli pucia nei rodo ant spidiko priedus????lauksiu atsakymu ir patarimu...dekuj :)))
O kodel tu manai,kad pas tave turi kazka rodyti,jei ten nieko nera?


pas mane yra ant spidiko per widuri dwi juosteles ir ten turi rodyti temperatura ir kuro sanaudos atrodo...maciau ant kitu masinu tokiu paciu kaip pas mane... :)
Autorius RE: Audi A4 95m
Rencius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4332
Įstojęs: 10.06.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-01-06 19:12
ant valytuvu rankeneles yra mygtukai junginet borto kompui? dar geriau butu jej nufotografuotum prietaisu skyda :)


Quattro
rrrrrrrr
Autorius RE: Audi A4 95m
sunyytis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 658
Įstojęs: 04.04.09
Parašyta 2010-01-06 19:13
del tu juosteliu, pasikeisk lempute skydeli ir rodys arba tikrai nepriklauso tavo komplektacijai kad rodytu ;)


cucikas gi keturiais varomas
Autorius RE: Audi A4 95m
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-06 19:42
mejluziss parašė:
toto parašė:
mejluziss parašė:
Sweiki...Pas mane Audi A4 TDI 66kw 95m.... Kas blogai gali buti jaigu nepucia niekur wejelio tik ant priekinio stiklo...o po kojom ir pro prieki nepucia...kas galetu but????ir dar wienas klausimas prie to paties,kad nerodo ant spidiometro per widuri temperaturos oro ir kuro sanaudos ar kas ten dar turi rodyti juostelese...gal cia kompas klaidu turi???tai del to nei wejeli pucia nei rodo ant spidiko priedus????lauksiu atsakymu ir patarimu...dekuj :)))
O kodel tu manai,kad pas tave turi kazka rodyti,jei ten nieko nera?


pas mane yra ant spidiko per widuri dwi juosteles ir ten turi rodyti temperatura ir kuro sanaudos atrodo...maciau ant kitu masinu tokiu paciu kaip pas mane... :)
Pas visas tokiu metu a4 yra juosteles,bet toli grazu ne visose kas nors ideta.
Autorius RE: as
evkius
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 105
Įstojęs: 10.01.10
Parašyta 2010-01-10 21:24
klausyk, o salono oro filtra pasikeites?
Autorius RE: Audi A4 95m
mejluziss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 01.01.10
Miestas: Vilnius
Parašyta 2010-01-11 23:01
na pasikeisiu lemputes tada :)
o ant walytuwu rankeneles nieko nera :/
o salono oro filtro nekeiciau... :/ pries pirkima wiskas weike...parsiwariau is kauno turgaus tai jau nebeweike :/
Autorius RE: Audi A4 95m
Tomuxx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 663
Įstojęs: 06.11.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2010-01-11 23:09
tai jei ant rankeneles nieko nera tai reiskias pas tawe borto kompo ner ir nieko tose juostelese neturi rodyt taip kad buk ramus del to. lempuciu gali nekeist nes nieko tai nepakeis, o del oro putimo tai bandyk filtra keist jei nepades tada sklendes ziurek.



Redaguotas Tomuxx 2010-01-11 23:09
Autorius RE: Audi A4 95m
studentas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 60
Įstojęs: 10.02.09
Parašyta 2010-01-13 21:52
filtras randasi keleivio puseje nuemus ta plastmase kur prie valytuvo yra :)
Autorius RE: Audi A4 95m
p4vl0
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 979
Įstojęs: 15.04.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-13 23:24
po kapotu prie akumuliatoriaus randas ta plastmase, padaryta kad vanduo nuo stiklo nubegtu kitur, o ne ant filtro. ir pats salono filtras ten pat



Redaguotas p4vl0 2010-01-13 23:27
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: subox1d4s, Falk3n, Denisas, poncik, Audinukas007, grandtorino, JustinaJ

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn