Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » KITOS BĖDOS
Autorius A6 C4 garso izoliacija
Markizas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 273
Įstojęs: 25.11.13
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-11-25 12:33
Sveiki, turiu ausi a6 c4 2.5 tdi. bet kazkaip labai jau girdisi laukas, tiek vaiuojant, tiek stovint.... net nezinau kame bedos. meginsiu langus reguliuot, kad priglustu gumos geriau. gal ka yra taip buve?
Autorius RE: A6 C4 garso izoliacija
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-11-25 13:09
Na pas mane kai nusipirkau irgi panasi problema buvo tik skirtumas tas kad vejo garsas vaziuojant nestiprus ejo is vairuotojo duru virsaus, kur kartu su stiklu remas yra ir ant jo gamykline guma tai as nusiemes apsifke kiek imanoma paverciau visa rema ir jau beveik prisispaude aisku dar reikes iki tobulumo pazaisti, bet vejo jau nebesigirdi ir dar labai dideli vaidmeni del vejo ir kitu garsu vaziuojant pas sitas c4 turi apatiniai guminiai moldingai, jeigu jie geri tai nebus jokiu garsu, bet jeigu jie atsilupe tai pro tas vietas girdesi is lauko garsus tuo jau spejau isitikinti. Zinoma gali buti ir susiplojusios nuo senatves visos duru gumos, ar kazkas lindes prie paneles ir gal nulupo garso izoliacines medziagas, o atgal nesudejo, todel is priekio turetu girdetis nemazas garsas. Gali buti buvusi ir gerai dauzta ir gerai neatstatyta geometrija kebulo todel irgi pro visur garsai eina, daug kas gali buti.


Mano Audi b2
Autorius RE: A6 C4 garso izoliacija
Markizas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 273
Įstojęs: 25.11.13
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-11-25 13:54
Na as is vokietijos pirkau, pazistamas is senuko nupirko, tai visos servisu knygos iki siu metu yra. tad neturetu but chalturinta kas. Reiks pamegint su tom guminem apaciom pazaist. Nes ir pabaka tvarkinga visa, meistrai neranda nieko, bet barska kazkas tarsi.
Autorius RE: A6 C4 garso izoliacija
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-11-25 15:52
o kur ir koks barkejimas pas tave girdimas, gal kuo galesiu patarti, nes pats saviskes pakaba tvarkiau, bet dar iki tobulumo truksta pakeisti priekinius stabilizatoriaus sailenblokus ir traverso galinius sailenblokus, kur prie kebulo sukasi ant triju varztu, nes kai tvarkiau pakaba pasirode, kad geri, o istikruju tai jau originalus ir i pabaiga jie kainuoja po 50lt vnt tai sakiau siuos metus dar atvaziuosiu su jeis, o kita vasara butinai pasikeisiu ir jokiu is apacios bildesiu nebus.:)


Mano Audi b2
Autorius RE: A6 C4 garso izoliacija
Markizas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 273
Įstojęs: 25.11.13
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-11-25 16:25
Na pas mane per visa masina tarsi pereina garsas. tarsi per kebula. pakaba tvarkinga, bet nera to svarumo vaziuojant.... juk a6, bet komforto labai mazai. manau, kad per mazai kaip tokiai masinai.
Autorius RE: A6 C4 garso izoliacija
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2013-11-25 16:35
turbūt pamiršai kad c4 prieš 20 metų pradėjo gamint. tuo laiku komforto reikalavimai manau skyrėsi nuo dabartinių.
Autorius RE: A6 C4 garso izoliacija
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-11-25 18:32
O pats garsas sklinda is apacios, ar virsaus, kai per kokias duobes ar kelio itrukimus vaziuoji, nes jeigu priekyje ir is apacios toks vaizdas, kad po kojomis tai bus pareje tie du traverso sailenblokai, kur ant triju varztu verziasi, o jeigu virsuje tai atraminiai dungsi. Aisku klaustukas, ar amortikai gyvi ir kokie sudeti jeigu dujiniai tai tikrai bus kietesne vaziuokle tada to komforto tikrai maziau bus ir dar kokie ratai su padangomis klausimas uzdeti, nes nuo ju irgi komfortas keiciasi, pas mane siuo metu R15 195, 65 tai ka galiu pasakyti tikrai labai maloniai vaziuoja ir kaip visi sako plaukia keliu, bet pas mane kai nusipirkau tai dar visos detales nuo gamyklos laiku stovejo ir dar daugelis tebestovi, nes amortikai boge ir jie veikia, kuo puikiausiai, teko tik amortiku apsaugines gumas pakeisti, granatos guma pakeisti, atramini viena pakeiciau, nes kitas geras buvo, abieju sakiu sailenblokus keiciau, nes mire buvo, stabilizatoriaus sailenblokus, kur i sake kisasi irgi keiciau, nes mire buvo viena sarnyra restauravau, gale smugine guma keiciau, nes itrukusi buvo, diskai visi, kalades tai va tiek vaziuokleje teko pakeisti, o kaip pas tave situacija vaziuokles tai negirdedamas negaliu pasakyti, kas blogai.:)


Mano Audi b2
Redaguotas Martynas29 2013-11-25 18:33
Autorius RE: A6 C4 garso izoliacija
Markizas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 273
Įstojęs: 25.11.13
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-11-25 19:50
virsininkas88 parašė:
turbūt pamiršai kad c4 prieš 20 metų pradėjo gamint. tuo laiku komforto reikalavimai manau skyrėsi nuo dabartinių.


Pries 20 ar kiek, bet esme, kad su kitomis vaziuojant to pacio modelio tarsi plaukia. nera jokiu garsu, minkstai rieda. ratukai originalus mano, pakaba sveika, nes ne vieni meistrai ziurejo.... o sailentblokus pakeiciau. Mastau, kad visgi del truputi atplysusios duru apatines gumos... bet negi ant tiek daug tos gumos duoda?
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: diedukas123, magaizeris, LukasA4, andrelis170, Deividas321, oploza, vacka1, PilkAudi

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn