Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » KITOS BĖDOS
Autorius audi 80 quattro galiniai pusasiai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-14 19:50
Sveiki iskilo tokia problema. Mano automobilis audi 80 b3 quattro 2litrai 90 metu. Taigi nupirkes masina vazinejau ir kuo toliau tuo vis labiau pradejo uzti panasiai kai guolis o kai issikeliau ant keltuvo pamaciau linkusius galinius pusasius...beda ne tame kad pakeisti sunku ar panasiai o kad niekur ju nerandu...gal tiktu tarkim nuo audi 90 quattro 2,3 motoru? beja pas mane granatos prie stupicos sukasi i vidu varztu o ne verzle...gal kam buvo kada iskilusi tokia problema. aciu is anksto uz pagalba


karlito
Autorius RE: audi 80 quattro galiniai pusasiai
Biturbo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2563
Įstojęs: 05.03.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi S2
Parašyta 2012-11-14 20:10
tinka nuo visu 80 90 ir b4 quattro kur isorines granatos tokios.Gali net ir is dog4life imti nuo eso is lyg dar turi.Dar reikia ziureti kokios pas tave vidines granatos didelies ar mazos,bet jai ka gali pasikeisti pats pusasis tinka.


Nr.77
402m per 9.75s
60ft per 1.34s
137mph
Autorius RE: audi 80 quattro galiniai pusasiai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-14 23:40
Biturbo parašė:
tinka nuo visu 80 90 ir b4 quattro kur isorines granatos tokios.Gali net ir is dog4life imti nuo eso is lyg dar turi.Dar reikia ziureti kokios pas tave vidines granatos didelies ar mazos,bet jai ka gali pasikeisti pats pusasis tinka.

na aisku dekui uz informacija man tik pusasiu reikia granatas savo desiu. na o nuo skes zinai gali brangokai kainuot visdelto mitais ir legendom apipinta masina :)


karlito
Autorius RE: audi 80 quattro galiniai pusasiai
Biturbo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2563
Įstojęs: 05.03.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi S2
Parašyta 2012-11-15 00:17
Nemanau kad brangiau kainuos.Paklausk tu jo,bet seip kaina vaiksto po 40-50 litu.Beja jai granata su vezle tada pusasi kitoks.Skiresi granatos fiksavimas.As kai ieskojau nuo ubages lt tai tik viena radau.O poto vienas zmogus pasiule pora nuo b3,su verzlem as ieskojau.Dabar sukaupes sioke tokia kolekcija.:D


Nr.77
402m per 9.75s
60ft per 1.34s
137mph
Autorius RE: audi 80 quattro galiniai pusasiai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-16 09:21
Biturbo parašė:
Nemanau kad brangiau kainuos.Paklausk tu jo,bet seip kaina vaiksto po 40-50 litu.Beja jai granata su vezle tada pusasi kitoks.Skiresi granatos fiksavimas.As kai ieskojau nuo ubages lt tai tik viena radau.O poto vienas zmogus pasiule pora nuo b3,su verzlem as ieskojau.Dabar sukaupes sioke tokia kolekcija.:D

tai vat turiu dar viena kvatrine bet ten pas ja su verzle granatos eina net neardziau ir nesukau sau galvos nes ir taip aisku kad slicai ir t.t. gali netikti :)
pas mane jau eina kaip ant b4 su varztu i viduri granatos isisuka o rasti tokiu pusasiu sunkiai sekasi arba kainos tai kosmines :) srote tai nesveikos ir jiems jokio sk su granatom imi ar be sakau nereik man granatu sako kaina visvien nesikeis :D


karlito
Autorius RE: audi 80 quattro galiniai pusasiai
Biturbo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2563
Įstojęs: 05.03.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi S2
Parašyta 2012-11-16 11:48
Parasyk i audiklubo skelbimus,man ten pasiule pora galiniu pusasiu su verzlem po 40litu ir net atsiunte per siuntas i Kauna.Dar pries imdamas pasiziurek vidines granatos dydi,nes jos buna dvieju dydziu.Seip net is akies matosi skirtumas.Jai skirsis ir tu galvosi uzsidet savo granata tai pasitikrink pacio pusasio stori nes irgi yra dvieju dydziu.Vieni 25mm kiti 28mm.Kaiptik vakar darbavausi prie savo tai pastebejau skirtumus


Nr.77
402m per 9.75s
60ft per 1.34s
137mph
Autorius RE: audi 80 quattro galiniai pusasiai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-16 16:52
Biturbo parašė:
Parasyk i audiklubo skelbimus,man ten pasiule pora galiniu pusasiu su verzlem po 40litu ir net atsiunte per siuntas i Kauna.Dar pries imdamas pasiziurek vidines granatos dydi,nes jos buna dvieju dydziu.Seip net is akies matosi skirtumas.Jai skirsis ir tu galvosi uzsidet savo granata tai pasitikrink pacio pusasio stori nes irgi yra dvieju dydziu.Vieni 25mm kiti 28mm.Kaiptik vakar darbavausi prie savo tai pastebejau skirtumus

na aciu uz informacija :) mano nuomone storesnis bus ant galingesniu motoru turinciu auto bei granata sukasi varztu i vidu :) reiks slankmaciu pamatuoti del idomumo :)


karlito
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: dontclick, sarkinas, Grazvydass

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn