Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » KITOS BĖDOS
Autorius audi 80 stabdziai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-18 13:37
Sveiki susiduriau su tokia problema kadangi masina ne pirmos jaunystes :) zodziu niekaip nepadarau rankinio trosas isitempes ir kiek galima patenmiau rankena tokia sunkoka na sunkiai traukiasi galvoju kas cia galetu buti ar trosai aklti ar galiniu kaladeliu tokios traukutes jau uzsiede...nors kaip ardziau rankinio troso patempina nes buvo nutrauktas varztas rankinio trosai nelabai norejo vaikscioti..na gal kas susidure s sita problema


karlito
Autorius RE: audi 80 stabdziai
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-18 13:41
kažin kokie stabdžiai gale, būgniniai ar diskiniai
Autorius RE: audi 80 stabdziai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-18 16:35
oi sorry nepasakiau kokie stabdziai pas mane bugniniai seniau viskas gerai budavo rankinis lengviai traukdavosi ir ant eksvalto net ciuozdao abu ratai o dabar ant sniego net neina uzsimesti...manau gal tiek rankinio trosai tiek kaladeliu traukutes nors jos kiek ziurejau vaikscioja ta prasme cia tos pre kuriu trosas kabinasi..


karlito
Autorius RE: audi 80 stabdziai
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-01-18 17:12
kažkaip kvailai ir man ten tos kaladėlės barabanuose. kol naujos tol gerai, truputį padyla ir jau silpnai stabdo, nors kaladėlių dar daugiau kaip puse likusių yra.
gal būgno vidus per daug sudilęs jau? esu matavęs tai 231mm, gamintojas sako kad čia jau riba.
Autorius RE: audi 80 stabdziai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-18 17:51
virsininkas88 parašė:
kažkaip kvailai ir man ten tos kaladėlės barabanuose. kol naujos tol gerai, truputį padyla ir jau silpnai stabdo, nors kaladėlių dar daugiau kaip puse likusių yra.
gal būgno vidus per daug sudilęs jau? esu matavęs tai 231mm, gamintojas sako kad čia jau riba.

na reiks nuemus pamatuoti nes bulka jau kaip ir 6 metai vazineju diskai tie patys :) bet beda zinai kad rankinio trosas toks sunkiai traukiasi apart pas teva kaip per sviesta nors neitemptas vistiek uzkerta abu ratus vienodai bet silpnai. manau dulkiu nuo kaladeliu prisinese ant svirteliu o rankinio trosas kazkur bus uzstriges is sarvo apsauginio islinde dratai ir kertasi su pagrindiniu trosu nes kairys ratas geriau stabdo...reiks pamegint pamatuoti ir pati bugna...vis del to ziema rankinis turi laikyt ne tik pasivazinejimams smagiams bet ir isvengti avariniu situaciju be kazkur sustoti ar sildant masina gramdant langus...


karlito
Autorius RE: audi 80 stabdziai
vyras16
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1732
Įstojęs: 22.12.10
Miestas: Kaišiadorys
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-18 17:55
ir man siandien del troso toks klausimas iskilo, vienos puses pas mane uztraukus rankini neatsileidzia trosas, tai iseumiau ji ir kai uztrauki rankini ir atleidi trosas savaime negrizta ji reik su replem istraukt. tai cia jau jam sakes kiek suprantu?
Autorius RE: audi 80 stabdziai
Mendez
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 348
Įstojęs: 14.02.10
Miestas: Klaipėda
Parašyta 2012-01-18 18:06
jop keist trosa gausi :)
Autorius RE: audi 80 stabdziai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-18 18:21
vyras16 parašė:
ir man siandien del troso toks klausimas iskilo, vienos puses pas mane uztraukus rankini neatsileidzia trosas, tai iseumiau ji ir kai uztrauki rankini ir atleidi trosas savaime negrizta ji reik su replem istraukt. tai cia jau jam sakes kiek suprantu?

zinok pas mane tas pats :D nors as ji uztraukiu jis stovi savo vietoj ir rankini kai patempiau jis toks sunkus nu sunkiai traukasi is salono ciujs reikia mums pasikeisti trosus naujais ir baigsis begos. nes pas bulka toks kaip arkliukas vieni vadina as tai trikampiuku zodziu kai sudedi gal kaladeses stabdziu jis turi automatiskai ikristi nes rankinio trosas praplecia tokia anga ir jis ikrenta kiek jam priklauso o is apacios jis tempiamas spyruokle tai vat pas mane desinio rato isvis neikrenta o kai su atsuktuvu itempiu ji jega tai zodziu vaziuojant bugnas uzkaista ir svyla net dazai nuo jo manau trosas uzkirstas kazkur neatleidzia kaladeliu neleidzia ikrist tam trikampiui ir stabdziai tradedoja del to trikampio i kaire puse uzsimetu rankiniu normaliai kadangi kairys ratas stabdo nu tarkime padoriai o desinys tai vos nenusinesiau bardiuru siandien :D


karlito
Autorius RE: audi 80 stabdziai
vyras16
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1732
Įstojęs: 22.12.10
Miestas: Kaišiadorys
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-18 18:50
bet kiek suprantu ten 2 trosai stovi kiek vienam ratui atskirai?:|
Autorius RE: audi 80 stabdziai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-18 19:22
vyras16 parašė:
bet kiek suprantu ten 2 trosai stovi kiek vienam ratui atskirai?:|

jo tu teisus kiekvienam ratui po atskira trosa ir kabinasi jie ant tokio metalo tam metale yra skyle vidui ten kabinasi rankinio rankena su varztu varzta verz ir tempiasi rankinis.


karlito
Autorius RE: audi 80 stabdziai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-21 16:40
problema isspresta rankinio trosai pakeisti beda dingo rankinis minkstas ir labai gerai uzkerta ratus galiu apsisukti 4 metru plotyje kaip su bmw:D


karlito
Autorius RE: audi 80 stabdziai
liudas_j
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 157
Įstojęs: 28.04.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-03-10 15:51
karlito, daug reikalu turejei trosus pakeist? :) man irgi reikia neatmeta atgal vienos puses net rata uzkirte buvo , dabar isvis iskabinau ta puse


ex: Opel Vectra 1991m. 1.8l benzinas
ex: Renault 19 1991m. 1.7l benzinas/dujos
ex: Renault Laguna 1994m. 1.8l benzinas/dujos
ex: VW Vento 1992m. 2.0l benzinas/dujos
dabar Audi 80 1993m. 2.6l benzinas/dujos
Autorius RE: audi 80 stabdziai
marciuksss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 143
Įstojęs: 21.11.12
Miestas: Marijampolė
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-06-11 11:45
sveiki kolegos aš susidūriau su ta pačia problema , sudėti nauji būgnai , cilindriukai kaladėles , o iššemus rankinio trosą vistiek užkerta lengvai abu ratus ir atrodo kaip būtų užtrauktas rankinis tiek y prieky tiek važiuojant atgal, gal galit ką patarti ?


Nissan zx 3.0 twin turbo pramogai
Audi 1.8 kasdien
Autorius RE: audi 80 stabdziai
ofka
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1255
Įstojęs: 25.11.10
Miestas: Ukmergė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-06-11 11:51
Nelabai supratau, nori pasakyt visiškai išemi trosus iš mašinos, o galiniai ratai vistiek sunkiai sukasi arne?smiley


Audi 80 dalys
55kW, 66kW, 83kW, 101kW

Audi A4 dalys
92kW
-
Autorius RE: audi 80 stabdziai
marciuksss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 143
Įstojęs: 21.11.12
Miestas: Marijampolė
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-06-11 13:42
taip isvis isemus rankinio trosa sukabina abu ratus ir neatmeta , galvoju isimti kaip kolega sake tuos trikampukus , bet ar nebus perdidelis laisvumas kaladeliu ? Nes daugiau nera kam ten


Nissan zx 3.0 twin turbo pramogai
Audi 1.8 kasdien
Autorius RE: audi 80 stabdziai
ofka
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1255
Įstojęs: 25.11.10
Miestas: Ukmergė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-06-11 15:51
Bulkos galiniai būgnai reguliuojasi automatiškai patys, todėl pas tasve, manau, pagedus viena iš detalių, atsakingų už reguliavimą. Galbut sprandžinka kokia, arba ta dalis kur sukabina dvi kaladėles viena su kita.. Matyt koks kampas nudilęs ir nesusireguliuoja, todėl kaladėles visad laisvos vidui.. Manau kažkas panašaus smiley


Audi 80 dalys
55kW, 66kW, 83kW, 101kW

Audi A4 dalys
92kW
-
Autorius RE: audi 80 stabdziai
marciuksss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 143
Įstojęs: 21.11.12
Miestas: Marijampolė
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-06-11 16:35
Gavau tas detales kur tarp kaladeliu bandysiu pakeisti ir žiūrėti kas bus toliau


Nissan zx 3.0 twin turbo pramogai
Audi 1.8 kasdien
Autorius RE: audi 80 stabdziai
karlito
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 20.01.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-06-13 09:52
marciuksss parašė:
taip isvis isemus rankinio trosa sukabina abu ratus ir neatmeta , galvoju isimti kaip kolega sake tuos trikampukus , bet ar nebus perdidelis laisvumas kaladeliu ? Nes daugiau nera kam ten

gali buti variantas kad tie trikampiai isviso pas tave nevaiksto arba per daug ilinde i tas vietas kur kaladeles praplecia ir tu atleisvines trosus o kaladeles tos kur su svirtim rankiniui pakabint lieciasi del to trikampio i bugna ir kerta rata tau manau issiardyk ir pasiziurek kokios jie ten bukles. realiai tas trikampis kai uzdedi bugna imynus stabdi ir patraukiojus rankini turi pats ikristi bet taip nebuna as ranka per varzto skylemazdaug pastumiu ji iki tokios ribos kai dar ratas lengvai sukasi...technikineje nieko nesake nes ner tokio serviso bent jau as nezinau kur stabdziu efektivuma matuoja rankini uztraukus taip ir issivartai. o rankini pasidarau kad ant 3 dantuko uzkirstu ratus net ir 80km.h vaziuojant to pakanka kad technikine varant tos skales parodytu parodymus kurie ir turi tenkinti tiek mane tiek tuos kurie technikine apziura atlieka. pasiulymas tau atsuk 1 rato varzta ir per skyle su atsuktuvu ilgesniu pastumk ta trikampi i virsu kad jis atsilaisvintu ir tada pravaziuok. nes man meistreliai pakeite kaladeles mechaniniu budu uzvanojo tuos trikampius tai vaziavau gelezeku mazinu pilna aplink visi pypsina rodo pirstais nesuprantu kas yra pasirodo kaladeles taip pradejo svylt galinio desnes puses rato kad atrodo dega puse masinos :D sustojau ziuriu jooooo:D taigi tiek butu


karlito
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: dontclick, sarkinas, Grazvydass

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn