Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » REMONTAS
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
hameriux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 138
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Naujoji Akmenė
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-07 19:55
Sveiki Audi myletojai :) mano audele (audi 100 (c4), 2.3, 98kw, mechanine 5 pavaru greiciu deze) susirgo stai tokia liga: pries koki pusmeti pradejo salone girdetis toks kaip ir svilpimas vaziuojant nuo greicio, jei greitis didesnis, tai ir svilpima dideja...o dbr va nesenai pradejo jau ir uzima girdetis...tai pasirodo greiciu deze cia man taip negraziai sneka...todel dabar galvoju du variantus: pirkti kita deze, pakeisti jai sankabos diska, isminama guoli, tepala ir det i vieta, ar isemus savo laukan ja tiesiog perrinkineti? Kas labiau apsimoka tiek kokybes, tiek finansu klausimu? Kas esate susidure ir koki varianta esate pasirinke, pasidalinkite patirtimi. Jei keisciau i kita deze, tai nezinia, ar ir ta kita naudota nupirksiu gera ir ar ji man taip pat neus ir nesvilps...o gal uztektu tik manajai dezei kazka pasikeist, perrinkt, kas ten keiciama, perrenkama ir viskas? Gal kas zinote mazdaug abieju variantu kainas, t.y. kiek kainuotu pakeisti deze ir kiek kainuotu perrinkti savaja? Ir kas labiau apsimoka? Is anksto jums didelis dekui :)
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
dzukelis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 348
Įstojęs: 20.02.12
Miestas: Ignalina
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2012-03-07 20:23
As pirkciau kita ,osenajai padaryciau taip ir i metalo lauza.Cia as taip daryciau .
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
leskus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1206
Įstojęs: 21.05.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-03-07 20:49
tokiu dėžiu pilnis patvoriai pas žmones mėtosi, nesuk galvos pirkt ir dėk kita, ne karve kainuoja už 100lt nupirksi, o sena i metala priduosi. jei butu pas tave 6pavaru, quattro ar bent dyzelio dėžė tada butu galima ir apie dėžės remonta pagalvot :)


audi dalys http://www.autogidas.lt/vagdalys
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
audiquattroo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1289
Įstojęs: 22.03.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-03-07 21:07
pirk ir busi ramus,tokias dezes pries puse metu 6 nuveziau priduot,nes niekas ju neperka:D


[email protected] Audi Best!!
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-07 22:31
o tepalo yra tavo dėžėj?
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-03-07 22:31
butent, nes benzininiu deziu kainos juokingos ir ju pilna.bet va dyzeliniu kainos smileysmileysmileysmileysmiley ir dar perkant buna kaip sakant kate maisesmiley


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
hameriux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 138
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Naujoji Akmenė
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-07 22:37
pries koki menesi pakeiciau nauja tepala...bet stai del ko man galvoju susirgo greiciu dezute...buvo pusasis issokes keleivio pusej ir kazkiek laiko man tepalas bego is greiciu dezes vaziuojant, kol supratau, kad is ten ma nbega...tai paskui as vel ikaliau ta pusasi i savo vieta, bet jau turbut buvo per mazai tepalo like ir taip suedziau bevazinedamas ta deze...jei buciau iskart suprates kame saknys ir iskart dapyles, tai gal nieko ir nebutu nutike...o tepala nauju pakeiciau jau turbut per velai...tai sakote ieskot kitos ir keisti i kita ir bedos dings? o jei kita isidejus ji man taip pat durniuos ir ta pati problema liks? vat bijau, kad man su ta kita greiciu deze gali buti loterija...tai ka patariate pasikeist nupirkus kita deze pries dedant i auto?
Redaguotas hameriux 2012-03-07 22:39
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-03-07 22:43
hameriux parašė:
pries koki menesi pakeiciau nauja tepala...bet stai del ko man galvoju susirgo greiciu dezute...buvo pusasis issokes keleivio pusej ir kazkiek laiko man tepalas bego is greiciu dezes vaziuojant, kol supratau, kad is ten ma nbega...tai paskui as vel ikaliau ta pusasi i savo vieta, bet jau turbut buvo per mazai tepalo like ir taip suedziau bevazinedamas ta deze...jei buciau iskart suprates kame saknys ir iskart dapyles, tai gal nieko ir nebutu nutike...o tepala nauju pakeiciau jau turbut per velai...tai sakote ieskot kitos ir keisti i kita ir bedos dings? o jei kita isidejus ji man taip pat durniuos ir ta pati problema liks? vat bijau, kad man su ta kita greiciu deze gali buti loterija...tai ka patariate pasikeist nupirkus kita deze pries dedant i auto?

taj butent taip ir yra , kad tas tepalas istekejo per pusasio vieta ir pavazinejei su labai mazu kiekiu tepalo todel ir atejo galas dezei.pirkdamas kita deze butinai is pardavejo reikalauk GARANTIJOS, kad nebutu tokiu dalyku kaip pinigai vejais ir veltui sugaistas laikas, darbas.


QUATTRO TDI POWER #145
Redaguotas MarkoTDI 2012-03-07 22:44
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
hameriux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 138
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Naujoji Akmenė
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-07 22:46
tai ta suprantu...bet tik mane neramina tas dalykas, kad sumokesiu meistrui uz pakeitima ir jei vel deze hujova, tai tada vel teks moket uz isemima ir vel kitos dejima...vat ko labiausiai bijau...
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
vyras16
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1732
Įstojęs: 22.12.10
Miestas: Kaišiadorys
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-03-07 22:55
Na man ir deze uze, pravaziavau su ja apie puse metu, tada nusprendziau pasikeist, nuspirkau kita srote (aisku brangiau mokejau nei pas zmogu buciau pirkes) bet dave garantija jie man, kad tikrai gera isidejau ir jau puse metu atvazineju nesiskundziu, bet jei imsi deze patariu pasikeist sankaba isminama jei yra galimybe, nes man pradeda isminamas dainuot dabar tai gailiusoi, kad naujo nedejau, nes teks vel deze lupt lauk. Siaip reik duobes ta deze pasikeist galima ir paciam :)
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
leskus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1206
Įstojęs: 21.05.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-03-07 23:12
hameriux parašė:
tai ta suprantu...bet tik mane neramina tas dalykas, kad sumokesiu meistrui uz pakeitima ir jei vel deze hujova, tai tada vel teks moket uz isemima ir vel kitos dejima...vat ko labiausiai bijau...
tai pasikeisi ir pats ta dėžė didelio mokslo nereikia, o ir be duobės apsieit galima :)


audi dalys http://www.autogidas.lt/vagdalys
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
hameriux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 138
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Naujoji Akmenė
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-07 23:28
na tai zinau ta dalyka, kad sankabos diska, isminama guoli ir tepala nauja pasikeist patariama pries keiciant...na tai tada tenka tik GERA deze surast, o pasikesit gal rimtai reikes namuose banydti ir viskas su kokio bicelio pagalba...
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
vyras16
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1732
Įstojęs: 22.12.10
Miestas: Kaišiadorys
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-03-07 23:32
As ir pats ja isidejau, bet vargau tai pusdieni kol isgrudau ja i vieta nes reik antro zmogaus, kad palaikytu ir t.t.
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
leskus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1206
Įstojęs: 21.05.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-03-07 23:32
hameriux parašė:
na tai zinau ta dalyka, kad sankabos diska, isminama guoli ir tepala nauja pasikeist patariama pries keiciant...na tai tada tenka tik GERA deze surast, o pasikesit gal rimtai reikes namuose banydti ir viskas su kokio bicelio pagalba...
tik jei pats keisi ir senos dežes nereik nusipjauk veleno gala, turėsi išcentravimui velenėli, nes su kėdės koja ar dar kokia nesamone suvargsi jei tokiu dalyku nedares :) šeip tos dėžės gan ištvermingos tai nupirkt bloga pavargt reiktu :D


audi dalys http://www.autogidas.lt/vagdalys
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
hameriux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 138
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Naujoji Akmenė
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-07 23:44
apie koki cia veleneli kalba eina? kam jis reikalingas?
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
leskus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1206
Įstojęs: 21.05.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-03-08 00:07
hameriux parašė:
apie koki cia veleneli kalba eina? kam jis reikalingas?
disko centravimui kad eitu dėže istatyt be problemu
buna orginaliu, bet gali iš senos dežes nusipjaut


audi dalys http://www.autogidas.lt/vagdalys
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
hameriux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 138
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Naujoji Akmenė
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-08 11:49
aisku, dekui :)
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
hameriux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 138
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Naujoji Akmenė
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-14 20:01
Sveiki vel dar karta del tos dezes keitimo...na nusprendziau ne savaja restauruoti, o deti kita...taciau pradejau klausytis nuomoniu, kad deze perkant reikia butinai ziureti i kazkoki numeri ant dezes, tipo turi buti vienodi numeriai, jei keiti i kita, nes gali skirtis greiciu dezes pavaru perdavimo greitis....ar tai tiesa? kas esate apie tai kazka girdeje? pirmakart girdziu toki dalyka...atsiliepkite tie, kurie keitete savo dezes 2.3 varikliui ir ar tikrai pirkote pagal numeri ar bet kokia 2.3 varikliui svarbu kad tiktu? laukiu vel JUSU nuomoniu, nes esu pasimetes...
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
hameriux
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 138
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Naujoji Akmenė
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-15 12:28
na kur visi dinge, laukiu pagalbos ir jusu patarimu...
Autorius RE: Greiciu dezes keitimas ar restauravimas
avaldas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1943
Įstojęs: 18.11.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2012-03-15 14:57
tj keisk nuo tokio pat variklio ir kad is masinos su tokiu pat kebulu,neturesi jokiu problemu



Automobilių remonto paslaugos Kaune 863577501.
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn