Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » REMONTAS
Autorius SKUBU!!! C4 Beda del vaziuokles
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-02-29 18:13
Sveiki norejau pasikonsultuoti. Manajai c4 91m pastebejau kad per menkas duobes pravaziavus skaudziai musa kazkas desinej priekinej pusej visi kiti ratai lyg ir nieko. Na ir snd nuvaziavau i autoservisa o ten jie visada tokiu laukia, kurie nieko nezino, kad tik pinigeliu uzsikalt. Na ir pradejo vardinti, kad tau priekinius amortus reikia keisti nes tipa jau gumas ju susidevejusias ir nuo zvyra bei vandens jie pradeda gesti. Dar kazkokias tabletes abiejose pusese reikia keisti na ir dar sakiu sailentblokus abiejuose pusese. Tad man idomu ar man verta visa tai keisti nors man tik desinej pusei temusa. Na pastebejau kad toj pusej matosi tepaliukai pavarveja is amorta. Tad manau kad ji ir vertetu keisti (bet pagal juos jei pakeisi viena amorta visas kruvis eis tik ant jo ir jis greitai susideves, tai siula keisti abu) pakeitimo kaina 2 amortu 420lt ? Cia realu?? O jei su visom tabletem bei sailentblokais ~620lt. O gal kas esate susidure su tokia problema ir galite patarti ka daryt?


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Redaguotas KIPAS 2008-03-11 02:20
Autorius RE: SKUBU!!! Beda del vaziuokles
terano
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1438
Įstojęs: 05.12.07
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-02-29 18:58
kad keist abu amortizatorius tai pasake teisybe, nes senas isplaka nauja.. o del kainu nezinau, nesu vezes masinos i servisa.. :)
nera tokio :)
Autorius RE: SKUBU!!! Beda del vaziuokles



Atsijungęs
Pranešimai:
Įstojęs: 01.01.70
Parašyta 2008-03-02 13:06
abieju amortiku keitimas 140lt nedaugiau patys amortikai apie 200 na cia priklauso kokius nori statyti, arba gali viena is savaryno nusipirkti ir tik viena pasikeisti, tada isvis pigei prasisuksi :)
Autorius RE: SKUBU!!! Beda del vaziuokles
terano
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1438
Įstojęs: 05.12.07
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-03 00:53
na as manau kad kas ieina i vaziuokle tai reikia pirkt geras ir patikimas dalis.. ten kokias apdailos detales neturi reiksmes.. bet kazkodel dauguma daro antraip.. svarbu grazu nors masina paskutinis kibiras.. :(
nera tokio :)
Autorius RE: SKUBU!!! Beda del vaziuokles



Atsijungęs
Pranešimai:
Įstojęs: 01.01.70
Parašyta 2008-03-03 07:39
terano parašė:
na as manau kad kas ieina i vaziuokle tai reikia pirkt geras ir patikimas dalis.. ten kokias apdailos detales neturi reiksmes.. bet kazkodel dauguma daro antraip.. svarbu grazu nors masina paskutinis kibiras.. :(

pritariu Tau :)
na musu laidija jau taip yra, visi nori kuo pigiau tai ir kisa senas detales :D o paskui verkia kad servise blogai jam padare :D
Autorius RE: SKUBU!!! Beda del vaziuokles
terano
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1438
Įstojęs: 05.12.07
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-03 10:23
aha.. ;) viena karta keite man servise stabdziu kaladeles ir skysti stabdziu tai krc apie ju darba patyliu... nuo to karto nebevarau masinos i servisus ir tvarkaus pats.. krc vaziuoju klaipedoj per pika ir ziuriu kad stabdziu dugnas o masina nestoja.. :D tai krc piko metu per klp su begiu stabdydamas parvaziavau :D :D
nera tokio :)
Autorius RE: SKUBU!!! C4 Beda del vaziuokles
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-03-11 18:45
Mhm turiu ir as susidares tokia nuomone kad i vaziuokle reikia ideti ir nepagaileti. O ziurekit tas tabletes reikia keisti amortus keiciant ar jos nesusieje niekaip?


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: SKUBU!!! C4 Beda del vaziuokles
jonass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1001
Įstojęs: 10.03.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2008-03-25 22:25
na man barskejo tai pasikeiciau sakes ,stabilizatoriaus gumas,amortikus naujus gavau po 50 lt,sake lievi bet jau 7men.jokiu problemu.viska keiciau pats tai detales apie 400 lt isejo ir darbas apie 3 val.ir kol kas viskas gerai;)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: nemantas, Sauliuss, RokisUK, hellboy, Volltran, laimis3210, Gytis c4, Menndis

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn