Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » REMONTAS
Autorius Konkretus klausymas del C4 spidometro
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-01-29 11:15
Sveiki turiu tokia problemele pas mane nesisuka kilometrai nei tie nulinami nei visas kilometrazas. Nors apsuku ir greicio rodykles puikiausiai veikia. Kaip tik siandien isitraukiau spidometra isiardziau viska, na akivaizdziu bedu lyg ir nesimato dantratukai berods sveiki na tik neaisku del pacio varikliuko. Tad jei kas esat arde ar bent jau matet ka nors panasaus darant gal galit patart? ;)


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
ramaskinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3315
Įstojęs: 28.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2008-01-29 15:15
Jei greiti rodo, o tik kilometrazas nesisuka, laidas tikrai nekaltas.
Jei isardei spidometra, nuimk rodykle, paskui visa apvalia plokstele, ta, ant kurios padalos surasytos ir skaiciai, ten po ja turetu matytis varikliuko kontaktai kurie prilituoti i pagr. plokste. Du kontaktai vienas pries kita man atrodo... Buna, kad jie atluzta nuo plokstes, juos reikia pabandyti perlituoti. Bet gali buti ir mechaniskai uzstrige ratukai... :o
http://www.saugosspektras.lt/
Autorius RE: Del speedo
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-01-29 16:50
ramaskinas parašė:
Jei greiti rodo, o tik kilometrazas nesisuka, laidas tikrai nekaltas.
Jei isardei spidometra, nuimk rodykle, paskui visa apvalia plokstele, ta, ant kurios padalos surasytos ir skaiciai, ten po ja turetu matytis varikliuko kontaktai kurie prilituoti i pagr. plokste. Du kontaktai vienas pries kita man atrodo... Buna, kad jie atluzta nuo plokstes, juos reikia pabandyti perlituoti. Bet gali buti ir mechaniskai uzstrige ratukai... :o
Sakai gali buti tie laideliai kalti? Seip gal ir tu teisus nes nuo ju turetu impulsas persiduoti i varikliuka kuris suka dankratukus ir tuo paciu kilometrai sukasi. O tada klausymas kaip rodykle nusiema jin prisukta (ta prasme reikia atsukti i kazkuria puse)ar tik uzmauta ir reikia atsargiai numauti. Nes visa diena vargau ir nieko neatradau o detalytes visos plastmasines tai baisu ir sulauzyt ka!


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Redaguotas Naturalus 2008-01-29 16:51
Autorius RE: Del speedo :)
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-01-30 16:55
:) Jegaaa :) susitvarkiau :) biski tekopavargti po srotus pasivazinet detalyciu paieskoti :) na bet razultatas tikrai dziuginantis :) Jei kam dar bus beda kreipkites padesiu isspresti problemele :)b)


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: deel fishkiu
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-01-30 22:23
Na fiskes ti paprastai nuo spida nusiema tik reik tvarkingai issiimti prietaisu skydeli o tada kai kuriom fishkem yra fiksatoriai kuriuos patraukus i virsu su atsuktuvu lengvai isitraukia. Jei ne tos klausk tada konkreciai kurios? Kokios spalvos ir tt.


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Vitunka
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 321
Įstojęs: 25.01.08
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2008-01-31 10:15
man irgi tokia problema, kad nesisuka km, buna kartais sukasi, buna uzstringa, ka daryt? :o
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Vitunka
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 321
Įstojęs: 25.01.08
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2008-01-31 10:19
dar kuro rodykle grybauja, nors bakas pilnas, jinai parodo tik iki pirmos padalos, veliau nukrenta iki pacios apacios, ir taip visa laika, nervuoja bl..:@ gal kas ka patarsit ar cia plude ar cia tas pats spidometras?
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-01-31 11:51
Vitunka parašė:
man irgi tokia problema, kad nesisuka km, buna kartais sukasi, buna uzstringa, ka daryt? :o
Swx pirmiausiai siulyciau issiimti skydeli ir issitraukti speedometra ten 4 varzteliais atsisuka. Na o toliau sunkiausias darbas rodykle nuimti. As savaja nueminejau su sakute :) nes radau intetnete parasyta kad tinkamiausias tam irankis. Na bet vistiek truputi paluza bet nera to ko nesuklijuotu siuolaikiniai super klijai. Na daugiau nusiemi sugraduoda speedometro plokstele bus keli varstukai kuriais atlaisvinsi priekine permatoma plastmase. Na o toliau bus viskas matoma. atsisuk varikliuka is sono ten 2 varzteliai laiko. Ir nusiims visa mikroschema su varikliuku ir ant varikliuka adateles bus skriemulys o ant to skriemulia dar toks mazesnis dantratukas(geltonos spalvos) va buten del jo (keli dantukai buva nuluze) man ir nesuko km.


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-01-31 11:53
Vitunka parašė:
dar kuro rodykle grybauja, nors bakas pilnas, jinai parodo tik iki pirmos padalos, veliau nukrenta iki pacios apacios, ir taip visa laika, nervuoja bl..:@ gal kas ka patarsit ar cia plude ar cia tas pats spidometras?
Na o del kuro rodykles kad paziurejau ten mechanizmas labai jau paprastas ir labiau as linkes manyti kad nuo pacio bako padavimo gali buti blogai. Atsimenu mano tevas tvarke, plove baka daugiau laidus atviksciai sudejo ant daciko prie bako ir jam tadapuliava skydeli daciko rodykle atkeite normaliai ir liux :) ;)


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Vitunka
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 321
Įstojęs: 25.01.08
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2008-01-31 16:06
tai nesupratau, man reik ieskot tu dantratuku ar dar eis senus pataisyt?:(
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Ugnius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3294
Įstojęs: 26.11.07
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2008-02-01 00:48
Neblogais greičiais jūs ten skraidot, kad net dantratėliai kilometražui matuot lūžtab):D:D
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-02-01 14:09
Ugnius parašė:
Neblogais greičiais jūs ten skraidot, kad net dantratėliai kilometražui matuot lūžtab):D:D
Ugniau ne važiavimo greitį esmė(nors tikrai negaliu atsakyt dėl ko jis sulužo). Aš tokia nusipirkau, mašina buva tik savaitė iš vokietijos tad reikėjo savo jėgom susitvarkyt kad viskas ok būtų. Manau greičiausiai pardavėjas norėjo atsukti kilometraža ir sugadino dantratuką.


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Ugnius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3294
Įstojęs: 26.11.07
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2008-02-03 02:10
Juk kuo greičiau leki, tuo greičiau sukasi kilometražas. Per greit varai - neatlaiko :D:Db) Šposiju ;)
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-02-03 22:01
tai kurgi nea :)b)


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
Naturalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 15.01.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2008-03-29 22:02
Swx Marky oi :D siauliuose tu siukslynai pilni speedu tik va kad ju kainas nenormalias aisq ne problemas butu jei pasimtum automatini t.y. kur elektronika suka kaitliukus persidedi speeda ir liuks :D viskas eina. o matai man reikeja susitvarkyti sava. Aisq as irgi dejaus pagal googlei susirasta aprasyma aisq ir rodykle sulauziau bet niera to ko klijai nesuklijuotu. Na bet pasikeiciau dantratuka kuris tinka nuo audi 90 speeda mechaninia kur skaitliukus km suka na ir tvarkoj . jei turi problemu rasyk i pm duosiu numeriuka derinsim.


Tegul svyla ratai o ne mano siela....
Autorius RE: Konkretus klausymas del C4 spidometro
powliuz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 483
Įstojęs: 29.11.07
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-05-28 23:53
O kaip nuimt ta rodykle, kad nieko nesulauzyt, ir kad neissikalibruotu? smiley
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: nemantas, Sauliuss, RokisUK, hellboy, Volltran, laimis3210, Gytis c4, Menndis

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn