Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Mano AUDI
Puslapis 1 iš 4 1 2 3 4 >
Autorius New Audi80 92' 2.0E [Peilis] 16psl.
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-12-28 01:37
Marke: Audi
Modelis: 80
Variklis: 2.0 E ( 83kw )
Metai: 90'
Spalva: Pilka
Komplektacija: El. veidrodeliai, liukas, vairo stiprintuvas, žibintų aukščio reguliavimas, priešrūkinės, priekiniai/galiniai diskiniai stabdžiai, centrinis.
Planai: Planų daug, kaip ir pas visus, gal per daug nesiplėtosiu, o aprašinėsiu, kai ką nors pavyks iš jų įgivendinti.


Taigi nusprendžiau ir aš atiduoti savąją Audi jūsų teismui ;)

Audi 80 turim nuo 1998~ (rytoi patikslinsiu)gavom ir dokumentus kuriuose aprašyta technikinės istorija, esam 1 šeimininkai Lietuvoje, mašina buvo tevo, dabar atiteko man, ko gero viena idealiausiu transporto priemonių ( manau tą pati galetų pasakyti kiekvienas apie savąją auto ;) Praėjus pusei metų nuo nupirkimo įstatyta dujų įranga, signalizacija, slapukas.
Mašina kiek pasakojo tėvas buvo labai žema, uždėtos rastafkės, platūs ratai, dėja tevas dėjo stockines spiruokles, o senasias išmetė. Nu ka pora fotkiu. Gaila neturiu nuo pradžių, per tiek metų buvo ir nemaloniu akimirkų, ko pasekoje keitėsi ir audi išvaizda.





Na va pirmoji mano "avarija" 16metų jau buvau, kai bestumiant atbuline isirėmiau i stulpą, teko keist bagažinės dangti, farą. Dankti keitė tėvas, sake pirivalkei atrodė, kad spalva tokia pati :)D




Pamenu džiaugiaus naujais kalpokais :D , kol 1 iš jų nepamečiau =/ :D


Po to nutariau nušveist rūdis ir nudažyt plieninius ratukus.




Pamenu kai buferius nušveičiau batu tepalu, dulkes traukiau kaip siurblys :D


Nu ir veliau pradėjau domėtis Audi automobiliais, laužyne radau hella juodus galinius žibintus, dėja tik kampus, tad vidurius nuspalvinau dažais. smiley



Senai senai :D





senasis salonas, senojo mago ipatumai :D



Budavo svarbu kuo pigiau ir daug :D



Viena pirmųjų pakeistų mano detalių :) , dėl spalvos nekreipiau dėmesio vienas iš planų perdažyti auto, tuo pačiu ir detalę tą paspalvosiu, svarbu kad duris užsidaro ir niekur nekliuna :)




na gal užteks senų laikų šiek tiek naujesnių foto.

Pasimatavau batus R17 fox (tačiau pagalvojes važiavau 280km~ parsivešt kitų, parodysiu veliau)



Taippat variau ir i alytų (suklydau, parašes uteną, sorry) 350km~ pirmyn/atgal, parsivežiau odinius sostus priekiniai buvo pavarge, vežiau restauruot, o galiniai kaip nauji. + buvo ir visos apšyfkes, visa turini parvežiau su bulka :p




Neperseniausiai pasikeičiau kraba, galvojau del jo nedriba mašina šalta benzinu, tačiau klydau :) (Turiu sukūręs atskirą temą kurioje klausiau jūsų nuomonės kas gali būti, kad nedirba mašina atšalus orams, abiem kuro mišiniais daug ką keičiau, plačiau turiu aprašęs anoje temoje :) gryštam prie fotkiu.



Sutvarkyti sostai







Teko perklijuot oda nuo apšyfkių nes nupirktos buvo melynos spalvos ir apdaužytos



---------------------Pratesiu rytoi noriu jau miego :)-------------------------
Redaguotas Peilis 2013-01-05 20:14
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-12-28 16:36
Štai audes širdelė ( čia tik nuotraukoi atrodo kad purvina visur, ištikrūjų tamsoi purvų nesimato ) :D



Uops



Kai pirkau ratus prie to pačio damokėjau ir nusipirkau naujas 2cm rastafkes, nes senosios kai pirkom mašina jau nuo vokiečio buvo, per laika centravimo tas žiedas isdūlėjo.

Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-12-28 19:01
dar nupirktas naujas daiktas tačiau dar nesumontuota.

Fk galiniai reguliuojamo aukščio dujiniai amortizatoriai fk galines spiruokles (raudonos) ir priekinės (raudonos) spyruokles nepamenu firmos :)

Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-12-28 22:22
Dar pora fotkių smiley



Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-12-29 12:44
Va nupirkti tokie ratai R17 et35 7j 215/45 padangos dar geros, tačiau bus per didelės :( reikia susirast 205/40





Nes prie šito derinuko bijau kad arkos nueis šaibom =/


Redaguotas Peilis 2011-12-29 12:55
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-12-29 18:11
su ratais dar ilgai žaisiu, šiandien 19h garažas atsilaisvins, reiks varyt tepliotis, planuose ratai turėtu radikaliai pasikeist, pagražėt :)

Prisedu foto



Čia dar tik pradėjau juos krapštyt tai dbr nuimu laką, dažus, gruntą. Čia tik su 360 škurke pašveista ( turiu nusifyrines žalio akmens gabala žiūrėsiu ar ne ber didelė abrazyvine medžiaga ji, kažin kaip blizgės )



Va šita foto man lb graži :D

Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-12-31 16:14
Draugas va turi pasidaręs ant grežimo staklių aparačiuką, ratam poliriuot, jis naudojo žalią akmenį, tačiau rezultatas man tai nepatinka, palangė matinė, nors ant jos nėra purkšta nei lako nei kokios kitos chemijos, tai va iškilo ir man toks klausimas, aš ir pats zadu naudot žalią akmeni, turiu dideli gabalą, kurį pasiėmiau iš draugo, bet toks rezultatas manęs netenkina... gal tas žaliasis akmuo yra per stambi abrazyvinė medžiaga ko pasekoje pas jį ir gavosi matinės palangės ?

Kas poliravotės sau ratuku palanges, gal galit atskleist kokią medžiagą naudojote ?

Prisegu jo ratukus (šveitsta su 360,500 sausai, po to vis smulkesniu iki 1000 šlapiai ir galiausiai naudotas žaliasis akmuo)







ar gali dar įtakos tureti pats aliumas ? pas ji kiek pamenu 91 metu ratukai, pas mane 02 lyg ir, nes aš pašveites tik su 360 nieko nepoliraves pasiekiau panašų ogal net ir geresni rezultatą, o gal visa esmė yra pastoje (šiuo atveju žaliam akmenį, kuris buvo naudojamas) ?


Redaguotas Peilis 2011-12-31 16:23
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-01 14:00
blemba man nepatinka priekinės arkos, kad jos beveik lygios aš vis nerimauju dėl ratų, o sparnas pas mane keleivio pusės, kažkokiais taškais nuejus baltais, ar ten lakas atsilupes ar kas, nesuprantu, tai tvarkyt reikės, tuo pačiu galvoju ir apie arkas.

Žiūriu žmonės tokia aparata susikonstruoja :)



O kas liečia priekini buferi tai planuose norėtusi nuo audi b4 coupe prikonstruot, nes 90dešimkės faros vientisos be posukių, o posūkius kur nors ikišti tai reikės :o
Redaguotas Peilis 2012-01-01 14:07
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-03-26 17:39
Nu ką, atšviežinu temą, vakar buvo instaliuotas šis komplektukas



Rezultatas, esu labai patenkintas.










I need that circles on the grill
Redaguotas Peilis 2012-03-26 17:42
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-03-26 21:05
senai laukiau, atidėliojau, ir va prieš lietnykų sezoną, su didele draugo pagalba ( nes aš klaipėdoi neturiu įrankių ) viskas buvo imontuota.

Dar vis žaidžiu su ratais niekaip nesugalvoju kaip pakišti veiloka prie stipinų ir varščiukų kad tos vietos atsipoliruotų :/




I need that circles on the grill
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Nicko
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2911
Įstojęs: 12.12.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2012-03-26 21:16
a supratau,tai tu gal issipjauk pora ratu,to veiloko,gal kokio 15cm skersmens,sujunk juos,ir kampu bandyk slifuot ant dreles,tipo kazka tokio daryk
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-03-30 21:18
Taigi, ketvirtadieni buvo pakeista : radiatorius, išorinė granata, vairo traukės antgalis.

Pridedu keletą foto, šiandien bandžiau pridėti ratus su 215/45 gumomis.

Čia dar be dropo, blemba gi nebuvo tokia aukšta :D matyt fotikas prifotoshopino :D









I need that circles on the grill
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-02 21:24
Naujas daiktas kuris bus kabinamas ant audės.


Ooops



I need that circles on the grill
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-08 20:20
Gavau 205/40 padangą primieravimui, žodžiu ratai liks pas mane :) su 205/40 viskas normos ribose gaunasi, pora fotkių bendram vaizdui.

215/45

205/40













I need that circles on the grill
Redaguotas Peilis 2012-04-08 20:51
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-09 21:14
Šiandien teko važiuoti i sodybą, tai su dropu kelionė užtruko kiek ilgiau nei įprastai, bet pravažiuoti miško duobėtais keliais kad ir lėtai bet įmanoma :)



Šiandienos pirkinys. ( Kairės pusės kampą turiu gerą, blenda turi kelis iskilimus tradicinėse vietose, na bet ką padarysi sunku su tom blendom )




I need that circles on the grill
Redaguotas Peilis 2012-04-09 21:16
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-10 19:48
Kaip ir tikėjaus bagažinės dangčio ir vairuotojo durų tos pačios spalvos negavau, taigi šios dienos pirkinys toks.



Juodas kilimas, pliuso laidas + saugiklis, minuso laidas, guma vairuotojo pusės durų, ir plastmasiukai įvairūs. +Dar posūkis priekinis vairotojo pusės orginalus hella geltonas :)


I need that circles on the grill
Redaguotas Peilis 2012-04-10 20:09
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-13 21:18
Taigi šiandien pakeisti šarnyrai, pravestas rimtesnis pliuso laidas su saugikliu, taippat idėtas juodas kilimas, gauta originali apsauga/apdaila ( ar kaip ją pavadinti ) bagažinės dangčiui !!!!! :o taippat prisireikė pakeisti radiatoriu vėl ... prieš savaitę keičiau, pardavėjo teigimu buvo ledinis,o pasirodo kad kiauras ;/ sekantys planai tai galvos šlifavimas ir tarpinės keitimas, nes antifrezo bakelyje jau kelintą syki pastebėjau, per tuos radiatorių keitimus, kad antifrezas pakeičia spalva į tamsią (žiemą, buvau užkaitinęs varikli)

Bėja kitą savaitę užsidėsiu R17 ratukus, padangos jau rastos wooot, na ir keletas foto.

Kilimą bekeičiant.

Laidynas, sutvarkytas, muzika nebečirškia :D

Juodas kilimas savo vietoje, nespėjau prasisiurbti, visur pritrypta, foto bendram vaizdui.

Na ir ta apsauga/apdaila kurios ilgai ieškojau, ir visai netikėtai pas draugo draugą pamačiau :D



I need that circles on the grill
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-17 21:59
Taigi šiandien nupirkti žieminiai tekiniai R14 bbs style, ant dangelių rašo bbs :) žodžiu ratai ne pirmos jaunystės, perdažymas būtinas, taippat bus keičiama ir spalva, galutiam rezultate turėtų gautis dailus ratukai :)








I need that circles on the grill
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-18 19:28
Taigi šiandien paimtos 205/40 falken gumos 2007/2008 metų porai sezonu laikys, taippat paėmiau ir skriejika su paskirstymo dangteliu naujus, nes senasis dagtelis kai žiūrėjau buvo apsioksidaves.





Savaitgali, krausiu R17 ratukus ( padangas vešiu montuoti kitur, kur patarė draugas, tikiuosi nesudraskys kaip praeitų .... )


I need that circles on the grill
Tauragė
Autorius RE: Audi 80 90' 2.0 E [ Peilis ]
Peilis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 328
Įstojęs: 12.12.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-20 19:51
Taigi pakeistas paskirstymo dangtelis ir skriejikas, senieji daiktai buvo gerokai apsioksidave, taippat užmontuotos padangos ant R17 ratų, šiandien pravažiuota 50km~ po miestą, niekur niekas nekliūna, kol kas esu patenkintas.

Nuvariau darytis suvedimą, ogi pasirodo jog šakė keleivio pusės linkusi, :@ šiom dienom reikia pasikeisti šakę, ir būtinai suvedimą pasidaryti, na ir pabaigai keletas foto, su vasariniais batais - dėja dėl laiko, bei reikiamų medžiagų trūkumo neparuoštais iki galo sezonui :(

"O kaip antifrizo spalva susijus su tarpinės keitimu?" na matysim galvos tarpine keisti reikia ir dėl kitų priežasčių, pučia šlangas, tuo labiau aš žinau, kad žiemą kai buvau pastriges ant kelio, per durną galvą užkaitinau aude tiek, kad antifrezas išgaravo visas ;/







Sorry už nuotraukų kokybę, po ranka turėjau tik telefoną.


I need that circles on the grill
Tauragė
Puslapis 1 iš 4 1 2 3 4 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: dontclick, sarkinas, Grazvydass

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn