Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Mano AUDI
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Pauleko AUDI 80
paulekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 79
Įstojęs: 22.04.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-25 15:56
sveik noriu pristatyti savo pirmaja masinike :) esu is kauno koks variklio galingumas nezinau nes seni dokumentai bet variklis originalas . metai 1985 priekiniai varomi :) ir iskart as prie klausimu gal zinot ka galima padaryti su varikliu kad maziau bendzo imtu ar kiek gali kainuoti duju yranga su viskuo su sumontavimu atreguliavimu ? :)






P.S foto padarysiu daugiau veliau ;)
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
paulekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 79
Įstojęs: 22.04.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-25 16:07
kaip gavau sia masinike su pirmaja probelma susiduriau tai RUDYS . ieskojau pigaus ir patikimo sprendimo tai radau . smala .pazytu dazytoja tai jis man padare paslauga ir as pasiruoses masina nuputemm specialia smala kaip matot sonus ir slenkscius dugno neputem nes ten nera reikalo lysti :)




na ir surinkta atrode taip :) dar uzklijavau ant sonu audi zenliukus gal nevisiem gerai atrodo :)





Autorius RE: Pauleko AUDI 80
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-06-25 18:30
Tai net kubaturos variklio nezinai? Mano akim, tai modelis, jau savo atgyvenes, nors, aisku, rankas pridejus ir investuojant galima viska atgaivint. Irlupk ta 200 lipduka nuo galo!!!
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
smalsta
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 388
Įstojęs: 01.02.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-25 18:44
dar reikejo per viduri dvi juostas juodas kaip vaiperio:D:D seip juokauju.. galejai geriau pats nusispakliuot ir kad ir purskemais baltais is balionelio nupust, tikrai butu geriau atrode ir toks pat efektas nuo rudijimo;)
Redaguotas smalsta 2010-06-25 19:57
-
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
SmiRnoFF
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 305
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-06-25 19:04
Primena mano pirma masina irgi B2 :D


Autorius RE: Pauleko AUDI 80
paulekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 79
Įstojęs: 22.04.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-25 21:47
na efektas nebutu buves toks pats ir skirtusi spalvos atrodytu kaip is daliu sudeliota ir taip jau sikna skirias . nenorekit is sios senutes daug dvi avarijas buvo patyrus . na masina kaip masina man ji tarnauja nesiskudziu netaip blogai atrodo kaip jus jau sakot nezinau gal jus gerai audines turit ledovas ar ka bet cia mano pirmoji masina ir as esu patenkintas ja :) tik noreciau duju bet kazin ar apsimoka deti . beje gal kas turi is Kauno silkes bagazines spiruokle kuri laiko bagazine ? nes mano pakeliamieji cilindriukai nelaiko o nauji gan brangus DETALITA uzsiprase 44lt uz viena .
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
paulekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 79
Įstojęs: 22.04.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-25 21:49
na is balionelio vaiku zaidimas . gerai su parfuratorium buciau nusiputes bet papildomos islaidos . ir man kainavo tas smalavimas apie 50 lt uz viska . o tie balioneliai kiek man butu laike ? man asmeniskai nesamone masina purksti balioneliu as pasirinkau pigu ir ilgaamziska varianta :)
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
Justelis
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4645
Įstojęs: 24.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-06-25 21:50
paulekas parašė:
na is balionelio vaiku zaidimas . gerai su parfuratorium buciau nusiputes bet papildomos islaidos . ir man kainavo tas smalavimas apie 50 lt uz viska . o tie balioneliai kiek man butu laike ? man asmeniskai nesamone masina purksti balioneliu as pasirinkau pigu ir ilgaamziska varianta :)


dazai daug kainave tikrai nebutu :)


www.balticdiag.lt
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
SmiRnoFF
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 305
Įstojęs: 27.09.09
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-06-25 21:55
Mano buvo ir iki puses juoda, bet puciau graviteksu o priekine lupa tiesiog is balionelio, o pas tave matau ir lupa smaluota ... :)



SmiRnoFF prisegtas paveikslas:


Redaguotas SmiRnoFF 2010-06-25 21:56
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
reideris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 570
Įstojęs: 16.09.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi Quattro
Parašyta 2010-06-25 23:43
bent jau ta graviteksa reikejo baltai nupust nors butu panasesne i masina:)


Audi
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
smalsta
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 388
Įstojęs: 01.02.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-26 01:50
paulekas parašė:
na is balionelio vaiku zaidimas . gerai su parfuratorium buciau nusiputes bet papildomos islaidos . ir man kainavo tas smalavimas apie 50 lt uz viska . o tie balioneliai kiek man butu laike ? man asmeniskai nesamone masina purksti balioneliu as pasirinkau pigu ir ilgaamziska varianta :)

kas per zveris tas parfuratorius, ne kur sienom dauzyt smuginis graztas? :D seip masinas dazo su polivizatoriais :p ir rimtai nors tuos lipdukus nulupk, vis geriau atrodys
-
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
paulekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 79
Įstojęs: 22.04.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-26 12:27
soory :D suklydau rasydamas :D na ant galo to lipduko nera . o is sonu tai man dar gan graziai atrodo kaip noresiu tai jau nusilupsiu ;) su duslintuvo antgaliu negaliu nieko padaryti nes jis esa privirintas prie duslintuvo ( as jo nevirinau ) o del blizguciu rankenu tai man dar nieko tokioo nes kazkiek derinasi nes ant pacios rankenos blizgutis ir prie lango juosta esa . na isvaizda mane patenkina susitvarkiau iki tiek kad man ji nerudytu ir man uztenka . as noreciau bent bisky investuoti i varikly jau dabar yra pakeistos zvakes ,zvaiklaidziai ,bendzo filtras ,oro filtras ,karbiratoriaus bagalve . ka galetume patarti kad maqziau imtu bendzino bet per daug nereiktu pinigu ?
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
Justelis
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4645
Įstojęs: 24.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-06-26 12:30
Ziuriu i protingus patarimus nekreipi demesio, tai nesusilaikiau ir as neparases:) Manau neverta cia niekam nieko net komentuoti toliau, taupykit savo laika, nes i geraja puse cia nieko zmogus nepakeis :D smiley



Redaguotas Justelis 2010-06-26 12:30
www.balticdiag.lt
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
smalsta
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 388
Įstojęs: 01.02.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-26 12:34
paulekas parašė:
soory :D suklydau rasydamas :D na ant galo to lipduko nera . o is sonu tai man dar gan graziai atrodo kaip noresiu tai jau nusilupsiu ;) su duslintuvo antgaliu negaliu nieko padaryti nes jis esa privirintas prie duslintuvo ( as jo nevirinau ) o del blizguciu rankenu tai man dar nieko tokioo nes kazkiek derinasi nes ant pacios rankenos blizgutis ir prie lango juosta esa . na isvaizda mane patenkina susitvarkiau iki tiek kad man ji nerudytu ir man uztenka . as noreciau bent bisky investuoti i varikly jau dabar yra pakeistos zvakes ,zvaiklaidziai ,bendzo filtras ,oro filtras ,karbiratoriaus bagalve . ka galetume patarti kad maqziau imtu bendzino bet per daug nereiktu pinigu ?

del benzo vienintelis varinatas vaziuot pas zmogu kuris supranta arba i serviza, kad pareguliuotu korburatoriu nu ir nevazinet gazas dugnas:D
-
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
paulekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 79
Įstojęs: 22.04.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-26 12:42
kazkur skaiciau kad jei pajuode zvakes tai per daug esa gaunamas tepalas ar kaip panasiai . Gal kas Kaune zinot patikima karbiratoriaus meistra nes prisiklausiau kad kaip nureguliuoja kaip kurie tai isvis ryja daug . Ir kek tas reguliavimas galetu kainuoti ?
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
paulekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 79
Įstojęs: 22.04.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-26 19:02
na jei man grazu tai nebutinai turi buti visiem grazu :) as noreciau protingu patarimu apie varikly . :)
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
D1Sport
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 2423
Įstojęs: 12.05.08
Miestas: Alytus
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-06-26 19:05
dujos manau geriausias variantassmileyjei pats isedetum tai isvis pigiai iseitu
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
Vitalik
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 615
Įstojęs: 04.04.09
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-06-26 19:08


va tokia daryk



Redaguotas Vitalik 2010-06-26 19:09
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
paulekas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 79
Įstojęs: 22.04.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-26 23:17
noreciau tokia pasidaryti :) bet galu gale as dar mokaus ir cia mano pirma masinele tai sitokia lieka svajonese :) Noreciau ysideti dujas prasau padekit atsakykit kiek gali kainuoti man yranga ? sumontavimas ? ir sureguliavimas ? busiu labai dekingas smiley
Autorius RE: Pauleko AUDI 80
auditankas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4057
Įstojęs: 15.05.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-06-26 23:25
:)nu reik zmogaus tau kuris bent kiek pazista kas po kapotu darosi,nes wienas manau kai susidesi tai saliutu galima bus laukt...duju yranga nuo 30lt iki begalybiu:D
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: svajuxxx, Andrej1985, audifane, sonjeta, vairas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn