Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » ĮVAIRIOS AUDIFANŲ DISKUSIJOS
Autorius "Skersvėjis" automobilyje ir šios bėdos šalinimas
Child
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 961
Įstojęs: 06.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2013-01-28 13:30
Sveiki,

Manau ne vienas aš važinėju ne pirmos jaunystės automobiliu, bet visi stengiames, kad jie būtų kuo tvarkingesni. Mano automobilyje mane erzinas toks dalykas, kaip vėjo švilpimas per duris,. Durų gumos jau tikrai ne jaunyklės, yra paplyšusių, kolkas geresnės būklės rasti nepavyko.. O naujos Audi centre kainuoja 800lt vienoms durims :S Gal kas esat susidūrę su tokia bėda ir žinote kaip galima ją išspręsti?


www.stylingparts.eu<----pigiausios dalys tavo automobiliui ;)
www.stylingparts.eu
Autorius RE: "Skersvėjis" automobilyje ir šios bėdos šalinimas
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-01-29 13:10
Pas mane irgi buvo ne pirmos jaunystes gumos tai pro vairuotojo guma irgi kai greitai vaziuodavau biski svilpavo, kur iplyse buvo tai tos bėdos šalinimo būdas yra tik vienas ieškoti kitų geresnio stovio gumų po šrotus, ar pers žmones, kurie ardo gal pasiseks rasti geresnio stovio tai pasikeisi ir nebešvilps ir manau, kad daug nenores už tas durų gumas, nes aš tai savo senutei bent jau priekines durų gumas abi gvau už 10lt visai neblogo stovio, bet tos paieškos tai užtruko, kol radau, nes dažniausiai vairuotojo gumos būna žiauriausiai suvarytos ir žinoma mašinos mūsų ne naujos, kad gumos tiek metų būtų, kaip naujos, viskas sudyla anksčiau, ar vėliau.:)


Mano Audi b2
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn