Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » ĮVAIRIOS AUDIFANŲ DISKUSIJOS
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Reikia pagalbos apsisprendziant.
bushmen
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 356
Įstojęs: 22.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 13:45
Gera diena audistai :) Permeciau foruma, bet kazkaip akys nerado tokios temos :] Planuose naujas automobilis, tad noreciau jusu pagalbos ATVIRAI sakant pliusus minusus siu automobiliu - AUDI A8 D2 3.7 arba 4.2 ir BMW 7 "bumerio" su 3.5,4.0, 4.4 sirdelem, nenoriu dyzeliu, domintu mane stai kas, kurie is siu modeliu labiausiai pavyke vokieciu egzemplioriai :) Dar taipogi jei kas zinosit duju sanaudas mieste A8 abieju varikliu butu idomu suzinoti. Neapsisprendziu todel, nes sie auto man labiausiai prie sirdies ir jie .. na tiesiog abu grazus, komfortiski, traukiantys aky ir taip, toliau. Butu dar neblogai suzinoti islaikymas BMW ar AUDI pigesnis, bet minusus masinyciu. Na zodziu gal isdesciau viska ir netaip kaip poetas, bet esme supratot ir laukiu nuomoniu :)

P.S auto kaina 13-14 tukst LT.


Audi - kaip narkotikas, vieną kartą pamėginęs, nebegali sustoti!


# FANO NUMERIS - 173 [Klaipėda]

Redaguotas bushmen 2012-09-28 13:49
http://audifanai.com/profile.php?lookup=10266
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
Mariu_S
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2297
Įstojęs: 03.07.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 13:52
Geri pasirinkimai. smiley smiley Nežinau pats, bet esu girdėjas kalbas, kad BMW išlaikyti kažkiek pigiau kainuoja. :) Varikliai tiek 3.7 tiek 4.2 suryja skaityk tą patį tik trauka skiriasi, bet irgi kiek girdėjas, kad 3.7 geresnis variklis. :) Tiek iš mano pusės, šiaip abu auto man taip pat labai patinka irgi rinkausi, bet truputuką per brangu. :)


Quattro is more than just a technology – quattro is a philosophy!
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
bushmen
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 356
Įstojęs: 22.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 13:54
Mariu_S parašė:
Geri pasirinkimai. smiley smiley Nežinau pats, bet esu girdėjas kalbas, kad BMW išlaikyti kažkiek pigiau kainuoja. :) Varikliai tiek 3.7 tiek 4.2 suryja skaityk tą patį tik trauka skiriasi, bet irgi kiek girdėjas, kad 3.7 geresnis variklis. :) Tiek iš mano pusės, šiaip abu auto man taip pat labai patinka irgi rinkausi, bet truputuką per brangu. :)


Kaip A8 D2 vaziuokles laiko? Esu kazkur skaites, kad ten panasus sh kaip ir A4 B5, tiesa cia?


Audi - kaip narkotikas, vieną kartą pamėginęs, nebegali sustoti!


# FANO NUMERIS - 173 [Klaipėda]
http://audifanai.com/profile.php?lookup=10266
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-09-28 14:01
bushmen parašė:
Mariu_S parašė:
Geri pasirinkimai. smiley smiley Nežinau pats, bet esu girdėjas kalbas, kad BMW išlaikyti kažkiek pigiau kainuoja. :) Varikliai tiek 3.7 tiek 4.2 suryja skaityk tą patį tik trauka skiriasi, bet irgi kiek girdėjas, kad 3.7 geresnis variklis. :) Tiek iš mano pusės, šiaip abu auto man taip pat labai patinka irgi rinkausi, bet truputuką per brangu. :)


Kaip A8 D2 vaziuokles laiko? Esu kazkur skaites, kad ten panasus sh kaip ir A4 B5, tiesa cia?

blogai skaitei reiskia.is draugu taj 4 net turi A8(D2) visi labai patenkinti vaziuoklem, nes ten eina jos kaip originalios perkant .kazkur buvo temoj sneketa apie A8 vaziuokles, kad jos perkasi pagal kodus kazkokius kaip originalios, nes realiai ji jau skaitosi limuzino klases ir remas aliumininis.ir turbut suklysiu pasakydamas, kad A8 vaziuokles elementai net kitokie nei B5


QUATTRO TDI POWER #145
Redaguotas MarkoTDI 2012-09-28 14:05
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
bushmen
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 356
Įstojęs: 22.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 14:06
markotdi parašė:
bushmen parašė:
Mariu_S parašė:
Geri pasirinkimai. smiley smiley Nežinau pats, bet esu girdėjas kalbas, kad BMW išlaikyti kažkiek pigiau kainuoja. :) Varikliai tiek 3.7 tiek 4.2 suryja skaityk tą patį tik trauka skiriasi, bet irgi kiek girdėjas, kad 3.7 geresnis variklis. :) Tiek iš mano pusės, šiaip abu auto man taip pat labai patinka irgi rinkausi, bet truputuką per brangu. :)


Kaip A8 D2 vaziuokles laiko? Esu kazkur skaites, kad ten panasus sh kaip ir A4 B5, tiesa cia?

blogai skaitei reiskia.is draugu taj 4 net turi A8(D2) visi labai patenkinti vaziuoklem, nes ten eina jos kaip originalios perkant .kazkur buvo temoj sneketa apie A8 vaziuokles, kad jos perkasi pagal kodus kazkokius kaip originalios, nes realiai ji jau skaitosi limuzino klases ir remas aliumininis.ir turbut suklysiu pasakydamas, kad A8 vaziuokles elementai net kitokie nei B5


Na kai pasakei kad A8 vaziuokles patvarios, tai dabar tikrai nebeapsispresiu tarp AUDI ar BMW, nes galvojau apie BMW vien del to, nes buvau isitikines kad A8 vaziuokles paveldejusios A4 minusus..


Audi - kaip narkotikas, vieną kartą pamėginęs, nebegali sustoti!


# FANO NUMERIS - 173 [Klaipėda]
http://audifanai.com/profile.php?lookup=10266
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
Mariu_S
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2297
Įstojęs: 03.07.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 14:10
Mačiau gyvai kaip buvo susutoje priekiais Audi ir BMW - labai gerai atrodė abu, bet aš rinkčiausi vistiek D2. smiley + Quattro, o jei dar FL tai iš viso :o


Quattro is more than just a technology – quattro is a philosophy!
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-09-28 14:10
visos vaziuokles yra geros jei jos yra dedamos kokybiskos ir ju pirkimo metu nepagailima pinigu.geros vaziuokles elementai zinoma ir kaina savo turi bet ir laiko ilgaismiley nera cia ko galvot, kad daugiasvirtes vaziuokles tokios jau ir blogos, nes blogos tiem kurie be proto vazineja arba perka vaziuokles datales uz kapeikas.VA IR VISA ESME


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-09-28 14:12
Mariu_S parašė:
Mačiau gyvai kaip buvo susutoje priekiais Audi ir BMW - labai gerai atrodė abu, bet aš rinkčiausi vistiek D2. smiley + Quattro, o jei dar FL tai iš viso :o

as tai patsmiley senai svajoju apie tokia A8, bet gal kada norai isipildys.zinoma noriu tik mechano ir tik 2,8


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
bushmen
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 356
Įstojęs: 22.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 14:15
markotdi parašė:
visos vaziuokles yra geros jei jos yra dedamos kokybiskos ir ju pirkimo metu nepagailima pinigu.geros vaziuokles elementai zinoma ir kaina savo turi bet ir laiko ilgaismiley nera cia ko galvot, kad daugiasvirtes vaziuokles tokios jau ir blogos, nes blogos tiem kurie be proto vazineja arba perka vaziuokles datales uz kapeikas.VA IR VISA ESME


Turiu A4 b5 2.6 ziema vaziuojant buvo sarnyras issineres, dievo kumstis tame, kad tai ivyko vaziuojant i servisa, na vos neuzsimusiau nes isnese i priesinga juosta, bet nieko tokio buna pasitaiko, ziema buvo pakeisti apatiniai sarnyrai, o uzvakar jie vel pradejo skleist bildesius, dalys nebuvo pirktos kinietiskos, uz apatinius 400 su idejimu sumojau, nelakstau, nedriftinu nedroziu masinos, bet vistiek jie iseina.


Audi - kaip narkotikas, vieną kartą pamėginęs, nebegali sustoti!


# FANO NUMERIS - 173 [Klaipėda]
http://audifanai.com/profile.php?lookup=10266
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
bushmen
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 356
Įstojęs: 22.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 14:16
markotdi parašė:
Mariu_S parašė:
Mačiau gyvai kaip buvo susutoje priekiais Audi ir BMW - labai gerai atrodė abu, bet aš rinkčiausi vistiek D2. smiley + Quattro, o jei dar FL tai iš viso :o

as tai patsmiley senai svajoju apie tokia A8, bet gal kada norai isipildys.zinoma noriu tik mechano ir tik 2,8


Kaip kuro sanaudos idomu AUDI 3.7 ir BMW 4.4.. nes visur kur perskaitau vieni sako apie 20l duju kiti mieste i 15l sutelpa tipo..


Audi - kaip narkotikas, vieną kartą pamėginęs, nebegali sustoti!


# FANO NUMERIS - 173 [Klaipėda]
http://audifanai.com/profile.php?lookup=10266
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
Mariu_S
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2297
Įstojęs: 03.07.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 14:16
markotdi parašė:
as tai patsmiley senai svajoju apie tokia A8, bet gal kada norai isipildys.zinoma noriu tik mechano ir tik 2,8


Aš irgi tik 2.8 Q ir mechaninė. smiley


Quattro is more than just a technology – quattro is a philosophy!
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
bushmen
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 356
Įstojęs: 22.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 14:24
Mariu_S parašė:
markotdi parašė:
as tai patsmiley senai svajoju apie tokia A8, bet gal kada norai isipildys.zinoma noriu tik mechano ir tik 2,8


Aš irgi tik 2.8 Q ir mechaninė. smiley


Kodel ne automata? :)


Audi - kaip narkotikas, vieną kartą pamėginęs, nebegali sustoti!


# FANO NUMERIS - 173 [Klaipėda]
http://audifanai.com/profile.php?lookup=10266
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-09-28 14:27
bushmen parašė:
Mariu_S parašė:
markotdi parašė:
as tai patsmiley senai svajoju apie tokia A8, bet gal kada norai isipildys.zinoma noriu tik mechano ir tik 2,8


Aš irgi tik 2.8 Q ir mechaninė. smiley


Kodel ne automata? :)

nepatikimi sitie automatai. ir beto mes visi turim po 2 kojas ir rankas


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
Mariu_S
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2297
Įstojęs: 03.07.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 14:29
Dauguma sako, kad va, limuzino klasės auto tik automatas, bet pats dbr vairuoju ne tokią jau mažytę Audi ir automatą tai įsisėdęs į mechanine kaifuoju su bėgiu junginėjimu. :D Didelis malonumas yra pačiam mėtyti bėgius, jautiesi, kad tu vairuoji automobilį, o ne kažkas kitas. smiley Tiesiog mėgstu mechanine ir tiek, ir manau, kad tikri automanai vairuoja tik mechanines. :) Nors ir ateitis priklauso automatam, mėgausiuosi mechanine kol leis galimybės. :)


Quattro is more than just a technology – quattro is a philosophy!
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
bushmen
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 356
Įstojęs: 22.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 14:57
Kiek 3.7 duju mieste valgo? :)


Audi - kaip narkotikas, vieną kartą pamėginęs, nebegali sustoti!


# FANO NUMERIS - 173 [Klaipėda]
http://audifanai.com/profile.php?lookup=10266
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
bushmen
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 356
Įstojęs: 22.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-28 18:01
Ir dar kaikas, pas A8 D2 grandine ar dirzas stovi?


Audi - kaip narkotikas, vieną kartą pamėginęs, nebegali sustoti!


# FANO NUMERIS - 173 [Klaipėda]
http://audifanai.com/profile.php?lookup=10266
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
germax
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 12.05.12
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2012-11-19 17:17
jei dar aktualu galiu pakomentuoti BMW 730 1998m benz/dujos, mechanika. pats tokią turėjęs metus laiko tai teko susipažinti su mašina. taigi jei aktualu kuro sanaudos šio variklio tai buvo apie 14 ltr dujų, kažkas nerealaus bet tai tiesa, šiam automobiliui buvo nesvarbu kokiu greičiu leki visvien kaip 14 ltr duju taip 14, benzino keliomis litromis mažiau ir jau tada priklausydavo kaip važiuoji. mašinos komfotas man asmeniškai išties puikus kaip sakoma nieko nei pridėsi nei atimsi... sėdynės labai patogios ypač ilgose kelionėse, nes tekdavo po 500 km važiuoti per dieną. su varikliu per metus laiko nenutiko visiškai nieko, pasikeičiau tepalus ir viskas.... bet va su važiuokle tai teko dirbinėti, keičiausi stabdžių diskus nes visiskai sudilo, rasti dalis nebuvo taip paprasta tad iškart keičiausi beveik visą priekinę važiuoklę šrote palikau apie 900 lt. aišku dar keletą dalykėlių teko tvarkyti bet nebuvo bedų rimtų. su ta mašina man labai pasisekė nes pirkau iš normalaus žmogaus kuris tą mašiną labai prižiūrėjo. jei dar kokių klausimų turėsi parašyk į PM patarsiu gal kažką.
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-19 17:49
Bushmen,sakai sumokejai 400lt uz dvi svirtis su pakeitimu? Nera taip daug,atsizvelgiant i servisu ikainius.speju tuomet uz svirti mokejai po koki150lt,vadinasi kinija paremei.


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
Arwyxas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 399
Įstojęs: 28.03.08
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-19 19:17
bushmen parašė:
markotdi parašė:
visos vaziuokles yra geros jei jos yra dedamos kokybiskos ir ju pirkimo metu nepagailima pinigu.geros vaziuokles elementai zinoma ir kaina savo turi bet ir laiko ilgaismiley nera cia ko galvot, kad daugiasvirtes vaziuokles tokios jau ir blogos, nes blogos tiem kurie be proto vazineja arba perka vaziuokles datales uz kapeikas.VA IR VISA ESME


Turiu A4 b5 2.6 ziema vaziuojant buvo sarnyras issineres, dievo kumstis tame, kad tai ivyko vaziuojant i servisa, na vos neuzsimusiau nes isnese i priesinga juosta, bet nieko tokio buna pasitaiko, ziema buvo pakeisti apatiniai sarnyrai, o uzvakar jie vel pradejo skleist bildesius, dalys nebuvo pirktos kinietiskos, uz apatinius 400 su idejimu sumojau, nelakstau, nedriftinu nedroziu masinos, bet vistiek jie iseina.



Nu sorry žmogau bet jei jau šarnyrai narstosi tai važiuoji iki paskutinio lašo ir po to kaltini kad važiuoklės nelaiko:). o A8 šarnyrai tie patys eina kaip ir A4. Esu dirbęs auto dalių parduotuvėj tai katalogas tuos pačius kodus rodo tiek A4 A6 A8 tik vienas viršutinis skiriasi A8


Autorius RE: Reikia pagalbos apsisprendziant.
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-11-19 21:07
prie ko cia audi vaziuokle ir isnires sarnyras? :) Cia yra neprieziura, trumpiau savininko kalte :). Imciau audi a8 :}bmw skirtas meshlui veshti :)


^^
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: nemantas, Sauliuss, RokisUK, hellboy, Volltran, laimis3210, Gytis c4, Menndis

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn