Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Automobilinė aparatūra » ŽEMADAŽNIAI GARSIAKALBIAI
Autorius Kažkas subui.... Silpnai groja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-06-19 23:26
Na tai va mane ištiko tokia bėda.Jungdamas salono apšvietimo diodus netyčia suliečiau laidus + and - diodai buvo jungiami nuo stiprintuvo jungtuko kuris įtaisytas mašinos salone.. Dabar įjungus stiprintuvą subas vieną kartą garsiai subilda ir toliau nebėra jokio bumsėjimo :(.... girdėti kaip jis lyg ir groja bet nėra žemų...prie vieno iš jo gnybtų kur sukasi laidai pridėjus pirštą subas ima stipriai bumsėti.... kas gali būti? sudeginau ką?
Autorius RE: Kažkas subui.... Silpnai groja.
striwer
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 376
Įstojęs: 07.05.09
Miestas: Raseiniai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-06-20 00:49
na pradziai tokius darbus su elektra, isvis atjunk elektra, o saugiklius tikrinai? galejo ir stiprintuve kas nors perdegti, cia jau turi kreiptis pas tuos kurie ismano apie sita reikala daugiau
Autorius RE: Kažkas subui.... Silpnai groja.
zalex
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 52
Įstojęs: 12.08.08
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-06-20 01:22
Nemalonus dalykas kai trumpini ką nors, neseniai man užsitrumpino keli laidai, ilgai knisausi kol pasiekiau nusvilusi laidą.. :(
Jei turi testerį, pirmiausia siūlau pasitikrinti visus laidus kurie dalyvauja šitam dalyke, pagrinde turbut laidus tarp stiprintuvo ir subo, ir stiprintuvo maitinimo. Jei yra ant stiprintuvo kokie indikatoriai (diodai, lemputes, etc.) pažiūrėk ar jie šviečia kaip priklauso..
Dar pasitikrink saugiklius stiprintuvo maitinimo dalyje, o jei jų ten išvis nėra - siūlau įsidėt :)
Bendrai žiūrint, užtrumpinus maitinimą stiprintuvui (jei aš teisingai supratau, gal patikslintum kaip ten pas tave viskas sujungta?) neturėtu nieko būt, labiausiai tikėtina mano nuomone, kad užtrumpinus apsilyde kokie laidai ir užsitrumpino su kebulu (minusu), arba jei yra koks saugiklis nukepė.
Patikslink kaip ten pas tave viskas sujungta (subas, stiprintuvas, jungiklis, diodai, dar kas įeina į šitą grandinę) tada galėsim spelioti tiksliau.

O šiaip, kaip striwer ir sakė, pirma atjungi 12V, geriausia - nuimi minusa nuo akumo. Ir mano patarimas būtu visiem namų gamybos elektros priedams statyti atskirus saugiklius su logiškai parinktom srovėm. Sekmės :)
Autorius RE: Kažkas subui.... Silpnai groja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-06-20 08:43
aišku bandysiu kastis :D na visas pajungimas yra labai paprastas + ateina nuo akumo tiesiai iki stiprintuvo,tame tarpe stovi 50a saugiklis.Jis gyvas.minusas pajungtas nuo kėbulo pačioje bagažinėje.Ir nuo stiprintuvo ateina laidai iki subo.Fsio.
Autorius RE: Kažkas subui.... Silpnai groja.
Supersound
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 364
Įstojęs: 28.06.08
Parašyta 2009-06-20 10:34
toke nuomone susidare kad stipreko tranzai nukepe. Gargalui nieko nutikt neturejo. Gali ji isitraukt laukan ir namie pasijungt prie kokio stipreko.
Autorius RE: Kažkas subui.... Silpnai groja.
Tugis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 891
Įstojęs: 27.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-06-20 12:37
Panasu kad minuso nera pagal simptomus.
Autorius RE: Kažkas subui.... Silpnai groja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-06-20 16:23
sujudinus laidus atsigavo....Bet dabar jei magė išjungta ir įjungi subą girdisi traškesys elipsėse kiek atrodo...man tas garsas nepatinka... kai groja viskas norma.
Autorius RE: Kažkas subui.... Silpnai groja.
zalex
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 52
Įstojęs: 12.08.08
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-06-20 19:52
Visu pirma 50A saugiklis masinoj man atrodo kaip nesamone, tokias sroves virsyja turbut tik starteris ir gal dar xenonai kokie uzturbinti (xenonu neturiu, nezinau) :) Kaip minejau kad laidai nudege pas mane anksciau, tai ten buvo grandinej 15A saugiklis, o uztrumpinus laidus jis liko.. Nukepe laidas kur buvo silpnesne vieta (nulankstytas). Taigi siulau nusipirkt 3, 5, 8, 10, 15A saugikliu, ir det nuo maziausio ir ziuret kuris nebesudega uzsukus visa galia garsui.. Arba gali su testeriu pamatuot kokia srove eina prie max galingumo. Kai trumpinsi laidus, zinosi kad saugiklis dega, o ne kazkur kazkas, ir ramiau miegosi, nes uzkaites laidas gali padegt ka nors (neesu paranojikas, tiesiog yra tokia galimybe :) ). Pirma siūlau jei yra galimybė, apžiūrėt visus laidus ar izoliacija niekur nenusilydžius, O jei laidai geri, tai stiprintuve gali tranzai pasvile arba elektrolitai issipute. O stiprintuvas pas tave komercinis ar namines gamybos?
Autorius RE: Kažkas subui.... Silpnai groja.
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-06-21 22:20
komercinis. Gali būti kad striprekas čia kaltas šiaip jam reikia tulpes perlituot ryt nešiu į taisyklą kad jas perlituotų ir apie tą čirškimą pasakysiu matysiu ką sakys
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn