Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Automobilinė aparatūra » STIPRINTUVAI
Puslapis 1 iš 4 1 2 3 4 >
Autorius Klausimas dėl antro stiprintuvo
papriGa
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 55
Įstojęs: 11.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2012-01-28 16:53
Sveiki , norėčiau isgirsti šiektiek nuomoniu , ar apsimoka pirkti antra stiprintuva atskira kolonėlem ? kad butu vienas subui , ir vienas kolonelem , ar pasijaus garso kokybes bei galingumo skirtumas ?
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
mindatofas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5220
Įstojęs: 28.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-28 17:01
jei geras komponentus turi tai aisku geriau su stipru :)


Audi 80 B4 avant
MB w202 c280
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
Dzigit
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1154
Įstojęs: 18.03.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-28 17:06
Nepyk, bet turiu klausima: O pvz vienoj savo temoj negalėjai visų savo klausimų apie aparatūrą užduot? Būtinai tam reikėjo 3 atskiras temas kurt? :) pease :)


Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
papriGa
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 55
Įstojęs: 11.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2012-01-28 17:08
Hertz 6kolonėles ir JBL subas 275rms. Dabar koloneles nuo mago eina , o subas pajunktas ant EVR mh-2804 stiprintuvo , tai dabar galvoju ar uztenka to stiprintuvo mano subui , nes nemanau kad isgroja taip kaip turetu . Tai bandau nusprest ar pirkti nauja stiprintuva mano subui , o sena palikti kolonelem ar atvirksciai. Gal turi kokiu patarimu is stiprintuvu? Ar gali pasakyti ar uztenka to stiprintuvo mano JBL'ui ?
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
papriGa
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 55
Įstojęs: 11.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2012-01-28 17:11
Dzigit parašė:
Nepyk, bet turiu klausima: O pvz vienoj savo temoj negalėjai visų savo klausimų apie aparatūrą užduot? Būtinai tam reikėjo 3 atskiras temas kurt? :) pease :)


Galėjau žinoma , viena tema buvau sukures vakar , bet ne vietoij , tai ja perkele kitur , maniau istryne ir sukuriau nauja , isiaiskinau kas buvo aktualu , ir tas senas temas paprasiau kad istrintu , ir dabar iskilo klausimas del stiprintuvo.Ir seip tau tu temu ant kupros nesioti nereikia , tuolabiau kuomet jos jau istrintos. peace ;)
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
Vladiunia
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 629
Įstojęs: 09.10.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-01-28 17:15
Gal taisykles pasiskaityk,poto kurk temas.Nes visai ziuriu nesigaudai.


Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
Dzigit
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1154
Įstojęs: 18.03.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-28 17:19
Jei aktuali tema yra, tai jų trinti nebūtina, nes kiti žmonės irgi gali pasiskaityt ir sužinot nemažai ką :) kad paskui nekurti tokių pat temų :) Kartais pakanka paieška pasinaudot ir frm gali lb lb daug naudingų dalykėlių surast :)


Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
kirwis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 743
Įstojęs: 06.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-28 17:25
sita turi EVR mh-2804 stiprintuva pasilik tom kalonelem o subui geriau monobloka koki ar kad sutiltavus butu 1 isejimas mazdaug 250w rms 300w rms.tik nesugalvok labai galingo nes suba poto sudeginsi.

cia info apie tavo stiprintuva: EVR MH-2804 2Ohms Rms Output Power: 4x140W ;4 Ohms Rms Outout Power: 4x80W ;4 Ohms Bridge Output Power: 2x220W;Distortion (THD): 95dB ;Stereo Separation: >50dB;Input Sensitivity: 0.4V - 10V ; Fuse Rating: 30A x 2


Geltonas SEAT Leon Top Sport '05 1.9TDI
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
papriGa
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 55
Įstojęs: 11.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2012-01-28 17:31
kirwis parašė:
sita turi EVR mh-2804 stiprintuva pasilik tom kalonelem o subui geriau monobloka koki ar kad sutiltavus butu 1 isejimas mazdaug 250w rms 300w rms.tik nesugalvok labai galingo nes suba poto sudeginsi.

cia info apie tavo stiprintuva: EVR MH-2804 2Ohms Rms Output Power: 4x140W ;4 Ohms Rms Outout Power: 4x80W ;4 Ohms Bridge Output Power: 2x220W;Distortion (THD): 95dB ;Stereo Separation: >50dB;Input Sensitivity: 0.4V - 10V ; Fuse Rating: 30A x 2


Kalbant apie monoblokinius stiprintuvus , kokiu gamintoju butu geriausia domėtis ? smiley
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
MariusG
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 20.01.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-28 20:39
Labai jau silpnas tavo tas EVR. Aš asmeniškai jį elipsėm pajungčiau, o subui tai jo gerai sako papriGa, pirk monoblokinį ir junkis. O jei dar geriau tai pirk gerą stiprintuvą su aušinimu, 4 išėjimais (4x450W) ir nematysi vargo. Pajungsi ir elipses ir JBL'ą. :) Kaip pas mane Huricane stovi su aušinimu ir puikiai groja viskas b)
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
papriGa
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 55
Įstojęs: 11.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2012-01-28 20:42
MariusG parašė:
Labai jau silpnas tavo tas EVR. Aš asmeniškai jį elipsėm pajungčiau, o subui tai jo gerai sako papriGa, pirk monoblokinį ir junkis. O jei dar geriau tai pirk gerą stiprintuvą su aušinimu, 4 išėjimais (4x450W) ir nematysi vargo. Pajungsi ir elipses ir JBL'ą. :) Kaip pas mane Huricane stovi su aušinimu ir puikiai groja viskas b)


O klausimas kiek monoblokinis su ausinimu 4x450 kainuotu ? tuomet elipsiu pora i palange susidėčiau . Bet ple i palange baisu dėt , nors langai niaukti , bet mes nematom , o tie svolačiai ir nakti mato ka išlupti.....
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
MariusG
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 20.01.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-28 20:48
papriGa parašė:
MariusG parašė:
Labai jau silpnas tavo tas EVR. Aš asmeniškai jį elipsėm pajungčiau, o subui tai jo gerai sako papriGa, pirk monoblokinį ir junkis. O jei dar geriau tai pirk gerą stiprintuvą su aušinimu, 4 išėjimais (4x450W) ir nematysi vargo. Pajungsi ir elipses ir JBL'ą. :) Kaip pas mane Huricane stovi su aušinimu ir puikiai groja viskas b)


O klausimas kiek monoblokinis su ausinimu 4x450 kainuotu ? tuomet elipsiu pora i palange susidėčiau . Bet ple i palange baisu dėt , nors langai niaukti , bet mes nematom , o tie svolačiai ir nakti mato ka išlupti.....


Vot čia jau reikia žiūrėti jei nori pigesnį rasti skelbimuose, jei nenori rizikuoti ir turi pinigėliu ir negaila tai žiūrėk parduotuvėse. Kainos tai įvairios, bet pigiai nesitikėk gauti tokių stiprintuvų, naujo kaina tikrai svyruotų apie ~1k. Blia pas mane ir elipsės ir subas į palangę įdėti, nelabai kas ir lupa. :D Na bet aišku pas mane rajonas ramus :) O jei ir daužtų stiklą tai aplinkui šimtai langų, aikštelė tarp devynaukščių tai toli nenubėgtų :D
Na žiūrėkis... tavo pačio nuomonė. Dabar galiu pažiūrėti internete kainas, kai rasiu mestelsiu linką.
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
papriGa
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 55
Įstojęs: 11.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2012-01-28 20:57
Matai kaip yra , dėjau aparatura tai i pinigus neziurejau nes dedu juk sau... sumokejau 2,2stukos ir nieko gero . Susipirkau hertz koloneles nes kaip man sake tai jos geriausiai isgauna garso kokybe , JBL suba pasiemiau ir ta stiepra + maga , del koloneliu visiskai nesigailiu , nes kala gerai , bet subas tai savo pinigu neatbilda , arba tiesiog stiepras levas galbut ? nes bilda tikrai tragiskai .
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
MariusG
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 20.01.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-28 21:03
Šiaip va skelbimuose yra tų monoblokinių ir gan galingų papigiai, tik gali prasimest jei perčirškintą ar taisytą paimsi... Bandyk manau monoblokinį dasijungti. O nuo šito stiprintuvo kur dabar turi yra Audio Out išėjimas?
Bėje kiek tulpių jungiasi į šitą esamą stiprintuvą? Nes pas mane tai 4. FL FR RL RR. Ir ant mago 4 tulpių išėjimai. Taip ir turi būti jei nori atskirai pajungti kad elipsės grotų ir atskirai bosas, kad nebraižytų. :)


Už audi geriau tik - Audi Quattro.
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
MariusG
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 20.01.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-01-28 21:07
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/transportas/dalys-aksesuarai/auto-aparatura/1?&category_id=235&orderBy=0

Vat pažiūrėk koks pasirinkimas ir kokie pigūs :D Tikriausiai visi lupti :D


Už audi geriau tik - Audi Quattro.
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
kirwis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 743
Įstojęs: 06.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-01-28 21:25
vien kas tau tokia aparatura rekomendavo tai gali jam dideli aciu pasakyti.hertz kainos neatgroja suba dedi tai kam tu elipsiu i palange? tu tik jas sugadinsi kai subas pumpuos.geriau rimtus komponentus isedejas butum. o apie JBL tai tik pinigu metymas.jei nori gero subo tai Alpine swr serijos, JL audio, KICX , audio system,sundown, ir pan. seip jei nori kad gan gerai grotu tai geri komponentai + subas.jei sviesos mirga kai subas stuktelna perki dar kondensatoriu.

kita karta kai ruosies aparatura pirkti tai is anksto pasidomek viskuo.nes daug kas priklauso nuo automobilio kebulo tipo.


Geltonas SEAT Leon Top Sport '05 1.9TDI
Redaguotas kirwis 2012-01-28 21:26
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
papriGa
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 55
Įstojęs: 11.12.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2012-01-29 14:03
Tai va reikės susirasti stiprintuva kazka panasaus is pasiulytu , prie savo junkti koloneles visas , o prie sito suba , jai bus mazai garso , tai reikes apie elipses mastyt , bet abejoju ar ju prireiks.
Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
robertass
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1466
Įstojęs: 15.11.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2012-03-03 19:29
sveiki pas mane buvo pajungta du stiprintuvai masinoj dabar nera subo, ten taip padaryta kad buvo vienas subui kitas 4 kalonelem, tai as viena stiprintuva pasijungiau dabar tom 4 kalonelem, ir toks dalykas: kai neuzvesta masina groja gerai, jauciasi zemi kaip sureguliuota magas ir t.t kai uzvedu masina groja kaip is kibiro, visiskai be zemu, kas cia gali but?


Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
robertass
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1466
Įstojęs: 15.11.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2012-03-03 21:21
.


Autorius RE: Klausimas dėl antro stiprintuvo
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-03-03 21:23
linijinių laidų žemės(minuso) nėra gal?
Puslapis 1 iš 4 1 2 3 4 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Audziuks, gataz, Olenka, sNcLs, adiuks, Betmis, rycka

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn