Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Automobilinė aparatūra » GROTUVAI
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Del Magnetolos pajungimo
Tdikas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1152
Įstojęs: 25.04.07
Parašyta 2007-10-15 17:55
Tai toks klausimas yra pas mane. Kaip pajungt ten maga kad visa laika butu mase jam. Nes dabar kai isimi rakta visa laika dingsta mase ( cia a4 pas mane). O kai magas be atminties kiekviena karta vis uzveikia nustatinet radija ir kompakta. Kokius ten reikia laidus sujungt y viena? ar atskirai mase nuo pirikuro ar avarinio atsivest?
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
KIPAS
Moderatorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5342
Įstojęs: 03.07.07
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2007-10-15 18:04
gali atskira pliusa atsives jei gera aparatura turi isimetes tai net ir geriau kai atskiras pliusas,bet del to issirigulevimo tai pas tau gali but kad 2 pliusai eina i maga ir jei jie sumaisiti tai tada magas neissaugo atminties
.
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Tdikas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1152
Įstojęs: 25.04.07
Parašyta 2007-10-15 20:02
Dekuj uz patarimus, ryt bandysiu ant raudono geltona pajungt, man kazkaip atrodo kad taip darydavau seniau atminty( geltona) ant raudono pajungdavau. Magas tai pioneer 2900
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-10 18:44
Gal patarsit man, turiu tokia beda: pas mane is mago 2 raudoni laidai iseina kiek suprantu abu pliusai, i maga irgi ateina 2 raudoni, vienas originalus pliusas su saugikliu ir vienas tiesiai nuo akumo. Ir jie visi suvaryti i viena kruva, ta prasme sujungti kartu visi. Irgi ta problema kad isjungus degima viskas dingsta ir aplamai jis neveikia be degimo. Geltono laido nera. Ant mago yra tik zydras ir melynas laisvi laidai. Kaip sujungt kad veiktu magas be degimo ir nereiktu visko nustatinet kiekviena kart ji isijungus???
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-11 16:53
jokiu minciu nieks neturi?? :o
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
staska
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5045
Įstojęs: 09.03.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2008-03-11 18:35
melynas laidas turetu but 'remote' ir jungiamas i stipriaka. jeigu pas tave magas neveikia be degimo, reiskia tas raudonas be saugiklio eina ne tiesiai is akumo. o koks pas tave magas? ant laidu kas nors parasyta?
24auto.lt
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-11 19:42
pas mane toks kasetinis sony U440RDS ir cd changer'is stovi. is stipriu pas mane ateina lineiku 2 poros pajungtos, tai del to melyno nezn. Tas raudonas zinok man atrodo tikrai tiesiai nuo akumo, dar pasitikslinsiu ryt kaip ant pacio akumo sujungta. Ant laido tik to melyno yra kazkas, bet dabar tiksliai neatsimenu kas ten parasyta.
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
staska
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5045
Įstojęs: 09.03.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2008-03-11 19:57
idomu cia, kad stipriakas tik su lineikom veikia.
siaip jeigu tas raudonas butu prijungtas tiesiai prie akumo, tai magas pastoviai veiktu. paziurek kas ant to melyno parasyta. jei nieko neiseis, tai prasivesk nuo akumo laidus, prijunk saugikli jei ant magelio nera ir klausyk :) jei pas tave prikurke veikia be degimo, tai junk nuo prikurkes. bus maziau darbo
24auto.lt
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-11 20:05
va dar kas del stipriu. jie veikia ne tik nuo lineiku, maitinimas ju ant akumo pajungtas, o nuo akumo i maga sakau iseina 1 raudonas laidas. As pats suprantu kad magas turi veikt pastoviai jei jis maitinasi tiesiai nuo akumo, bet ten taip idomiai pajungta, jau rasiau ankstesniam poste. Pabandysiu isdestyt dar kart gal aiskiau bus: Tas originalus su saugikliu ir tas raudonas kur nuo akumo (kaip as manau) sujungti i viena ir gaunasi kaip 1 maitinimo laidas. Is mago iseina taip pat 2 raudoni laidai ir jie irgi sujungti i 1 ir vel gaunas kaip vienas laidas ir tie 2 jungtiniai maitinimo sujungti su 2 jungtiniais mago, gaynasi kaip 4 laidai sujungti kartu. nezn ar suprantamai paasikinau :D
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
staska
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5045
Įstojęs: 09.03.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2008-03-11 20:11
sita as supratau. pabandyk atjungt originalu
24auto.lt
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-11 20:15
Reiks pabandyt. Dekui ;)
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
staska
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5045
Įstojęs: 09.03.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2008-03-11 20:24
jeigu veiks, tai permesk ant jo saugikli
24auto.lt
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-12 17:42
Tai visgi suklydau :| tas raudonas laidas kur maniau kad nuo akumo, tai istikruju nuo stiprintuvu ateina. Bet kokia jis funkcija atlieka? Siaip is stipriu iseina po 3 laidus: + - ir tas minetas. Bandziau snd jungt tik ant originalaus + maga, tai be degimo neveikia, o su degimu veikia, bet koloneles negroja, pajungus vien tik ant to raudono kur is stipriu isvis nk nevyksta. Imetu foto, ten matos tas melynas laidas su tokiu geltonu uzrasu..
Vytenis prisegtas paveikslas:

Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Ugnius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3294
Įstojęs: 26.11.07
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2008-03-12 18:23
Pabandyk susijungt viską atgal ir pasiimt pliusą nuo stipreko ar CDchangerio. Kaip tada bus?;)


Darom meetus Rokiškyje. Norintys atsiliepkitesmiley
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-12 18:29
Pabandyk susijungt viską atgal ir pasiimt pliusą nuo stipreko ar CDchangerio. Kaip tada bus?

Tai as viska atgal ir sujunges. Tai kaip ta pliusa nuo stipreko ar changerio, jei ju pliusai tiesiai ant akumo uzmauti, tai man iseitu tas pat kaip maga ant akumo pajungt ir viskas. Siaip but gerai tiesiai nuo akumo, bet kad pas mane akumas po sostu galiniu ir viena susikta laida per visa salona vest tai nekyla rankos. Turiu dar toki elektrika pazistama, tai reiks ta prigriebt kad paziuretu.
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Ugnius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3294
Įstojęs: 26.11.07
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2008-03-13 15:12
O man teko.. Ir ne vienai auto per visą saloną pravest laidus ir 2 ir 3. Nieko tokio siaubingo, juk tik pusė mašinos nuardai, ne visą gi :D Esu ir su drata bandęs po kilimu kišt tai labai ilgai užtrunka kol surandi kur ji išlenda :D


Darom meetus Rokiškyje. Norintys atsiliepkitesmiley
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
staska
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5045
Įstojęs: 09.03.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2008-03-15 02:32
tai vest reikia per slenkscius. 20min darbas :) o del to laiduko, tai kaip ir sakiau, jis jungiamas is mago i stipriaka. per ji jie tarsi susidraugauja. vadinamas remote, sutrumpintai RMT arba REM. is mago dazniausiai iseina melynos spalvos. ir ji tikrai ne prie pliuso jungt reikia! gali stipriaka tp sugadint
24auto.lt
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-15 16:04
o del to laiduko, tai kaip ir sakiau, jis jungiamas is mago i stipriaka. per ji jie tarsi susidraugauja. vadinamas remote, sutrumpintai RMT arba REM. is mago dazniausiai iseina melynos spalvos. ir ji tikrai ne prie pliuso jungt reikia! gali stipriaka tp sugadint

Tai man ta laida kur is stipriu ateina ir pajungtas ant + perjungt ant to melyno laido? (foto matyt tas melynas, ant jo parasyta REM, tai tas kiek suprantu)
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
Vytenis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1610
Įstojęs: 17.02.08
Miestas: Kretinga
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2008-03-15 18:39
Viska susitvarkiau jau b):D:D:D
Autorius RE: Del Magnetolos pajungimo
staska
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5045
Įstojęs: 09.03.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2008-03-17 11:19
ka kur sujungei?
24auto.lt
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: svajuxxx, Andrej1985, audifane, sonjeta, vairas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn