Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Automobilinė aparatūra » GROTUVAI
Autorius Audi A6 navigation plus cd-changeris.
Audinopolis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1
Įstojęs: 21.06.15
Parašyta 2015-07-01 22:47
Taigi turiu klausimėlį , galbūt kvailoką ,bet išsiaiškint prieš perkant vistiek norisi. Turiu A6 c5 ir norėčiau prie navigation plus prijungt cd-changerį.. kai pirkau buvo senas ir neveikiantis (6cd) su stačiakampe fyške, ieškojau kito ,bet žmogus man atnešė kitokį , 12cd su apvalia fyške changerį.. tai klausimas būtų ar paprastai nuvažiavus pas normalų elektriką pakeistu man fyške ir ar veiktu man su navi plus? changeris pasak pardavėjo ištrauktas iš a6 c5..
Autorius RE: Audi A6 navigation plus cd-changeris.
sarmakeris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 24
Įstojęs: 26.10.11
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-08-27 16:25
Sveiki. Turiu a6 c5 stovi orginaliai bose aparatura su navigation plus,6cd ir kaip ir viskas orginaliai sudeta,sos migtukai,mentu skambinimas ir visa kita. Tai vat noreciau kas yra susiejas su tokia aparatura info,kaip pasidaryti per usb dainas,kaip klipus ziureti na dar to paciu ir navigacija. Nes kiek suprantu kai raso radio/cd/tv tai turetu klipus rodyti,nes ir neto laidu matos kaskokiu b*z kaip kas cia. Tai noreciau info. Jai ka i pm;)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: laurius24, deiviss, tautisx, limitted, justelisru, melinas, Mindozas, accept

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn