Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
Zilvis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 25
Įstojęs: 15.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-12-15 23:08
Sveiki, zarneleje kuri yra tarp kuro filtro ir kuro siurblio oras. dirbant laisvais sukiais po truputi burbuliuoja, pakeli apsukas siurbia ora tiktai taip, ko pasekote variklis trukcioja, dirba netolygiai, apie vaziavima isvis nekalbu...pries ziema viskas pakeista, suziureta... zodziu: isplautas bakas, pakeistos zarneles, kurios jungia kuro baka su vamzdeliais einanciais isilgai kebulo dugnu, patys vamzdeliai prapusti (negaletu buti kazkokiu pasaliniu s..du, kurie galetu itakoti kuro padavima), kuro filtras pakeistas nauju, pries statant uzpiltas pilnumoj kuru... iki atsalimo vaziavo be problemu... sian moteriskai bevaziuojant uzsalo vasarinis dyzelis, ipyle antigelio, partruksejo namo, pakeles kapota radau apie ka parasiau auksciau... persasi nuomone kad salant tas pat metalas o ir kitos medziagos traukiasi, del to, atsirado kazkur tarpas per kuri traukia ora, gal reiketu paverzti kuro filtro nuorinimo bei visus kitus varztus, gal zarneliu chamutus taip pat paversti... kam taip yra buve, kokie buvo sprendimai???? kokie butu pasiulymai?
Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2009-12-15 23:10
tingejau viską skaityt, bet pažiūrėk ar neleidžia siurblys. ten tarpinės dedasi apvalios. aš kartą ardęs sudėjau paprastos gumos, tai kitą sav man tas pats buvo, tai kaune užgesau antroj juostoj :D ta gumytė išsiplėtė ir pradėjo leist. na buvo taip pat, pro siurblį leido :/


Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
Zilvis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 25
Įstojęs: 15.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-12-15 23:20
siurblys tikrai neleidzia. pirma - siurbli iskart apziurejau, viskas sausa. antra - siurblys rugsejo men. perrinktas, toji tarpine pakeista, nes butent ta problema buvo. leido pro ta tarpine. tarpine ideta tikrai gera, ne is siaip bet kokios gumos. tikrai labai abejoju, kad galetu buti siurblio beda.
Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
Zagluske
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 85
Įstojęs: 15.03.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-12-16 13:20
Jo, tikrink zarneles. Geriausiai matosi kai uzvestas motoras ir klibini visas slangas is eiles ir ziuri kuria paklibinus daugiau oro pradeda eit. Patikrink nuo purkstuku griztancio kuro zarneles. B3 turejau ta beda ir B4 tas pats. Pakeiciau po kapotu visas kuro zarneles ir nebeliko bedos ;) O atsalus orams visada islenda nesandarumai visokie.
Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
reideris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 570
Įstojęs: 16.09.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi Quattro
Parašyta 2009-12-16 13:27
shvinas parašė:
tingejau viską skaityt, bet pažiūrėk ar neleidžia siurblys. ten tarpinės dedasi apvalios. aš kartą ardęs sudėjau paprastos gumos, tai kitą sav man tas pats buvo, tai kaune užgesau antroj juostoj :D ta gumytė išsiplėtė ir pradėjo leist. na buvo taip pat, pro siurblį leido :/

man pro siurbli pradejo leist. gal kas zino ir gali pasakyt kurioj vietoj randasi ta gumyte b4 td? smiley
Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
Zilvis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 25
Įstojęs: 15.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-12-16 22:36
kaip jau minejau, viskas daugiau maziau pakeista, taigi tos zarneles kur griztamo rysio taip pat naujos sudetos pries koki pora menesiuku. zodziu auto buvo paruostas ziemai ir problemu nebuvo iki kol neuzsalo kuras. o dabar ta zarnele kur kuras eina i kuro siurbli nuo filtro kartu su kuru eina oras... turbut bus filtro bedos...
del pacio siurblio tai kai man leido kura, nusiemiau ir nuveziau meistriukui,kuris turi stakles, tikrina siurblius reguliuoja ir t.t. zodziu jis man perinko, pats supirko visas gumas ir kt. ko reikejo... preblemos sprendimas kainavo 120 lt. jei reikes nuimineti - statyti siurbli, speju dar kokius pora simtuku primest reikes...
Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2009-12-16 22:58
Reideris parašė:
shvinas parašė:
tingejau viską skaityt, bet pažiūrėk ar neleidžia siurblys. ten tarpinės dedasi apvalios. aš kartą ardęs sudėjau paprastos gumos, tai kitą sav man tas pats buvo, tai kaune užgesau antroj juostoj :D ta gumytė išsiplėtė ir pradėjo leist. na buvo taip pat, pro siurblį leido :/

man pro siurbli pradejo leist. gal kas zino ir gali pasakyt kurioj vietoj randasi ta gumyte b4 td? smiley

nu zinau zinau :/


Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
davirus1
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 52
Įstojęs: 16.01.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-07 13:43
Man tarp kuro filtro ir kuro siurblio oras buvo atsirade taip pat, uzteko pakeist gryztamumo slangutes kur nuo purkstuko ant purkstuko eina.. :)
Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
Gedasssi
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 53
Įstojęs: 17.08.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-01-07 13:57
grištamas čia ne prieko žiurėk varines šaibas po visais štutcereis kuro filtro tarpine kaskur gaudo ora pas supranti dizelis didele vibratcija
Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
Zilvis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 25
Įstojęs: 15.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-12 00:16
Geras, B4 1.9TD 55kW pradejo laset siurblys ir gan smarkiai, paskambinau meistriukui kur tvarke 1.6TD siurbli su beveik analogiska problema, kaina dviguba :D siurblio perrinkimas 250 lituku jei pats nepasistatysi dar 80 :) sumoj 330lt. super :) nupirkom kita siurbli patys pasikeitem sumoj turim 200lt. kol kas siurblys dirba :) pasitaike nebrangus variantas, siaip kiek skambinejau klausinejau 300-350 tik siurblys. o del persirinkimo paciam nzn, cia vienas minejo taip paprastai nepersirinksi..aceit irangos reikia.
Reideris parašė:
shvinas parašė:
tingejau viską skaityt, bet pažiūrėk ar neleidžia siurblys. ten tarpinės dedasi apvalios. aš kartą ardęs sudėjau paprastos gumos, tai kitą sav man tas pats buvo, tai kaune užgesau antroj juostoj :D ta gumytė išsiplėtė ir pradėjo leist. na buvo taip pat, pro siurblį leido :/

man pro siurbli pradejo leist. gal kas zino ir gali pasakyt kurioj vietoj randasi ta gumyte b4 td? smiley
Autorius RE: B3 1.6TD - oras kuro zarneleje, kaip pasalint?
Zilvis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 25
Įstojęs: 15.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-03-07 15:29
Taigi, pries savaitele kita issprendziau savo beda... jei kam kada taip atsitiks, zinokit, kad tai paprasciausias kuro filtras ;). tiesiog uzsalus dyzeliui uzsikiso kuro filtras ir siurblys pradejo siurbti ora, pro kur imanoma... parsinesiau filtra i namus, pririsau prie sildytuvo, kuras atsilo, parafina ispyliau kaip vashka :). ipyliau naujo zieminio kuro ir jokio oro burbuliuko. jau antra sav. kaip vazineju, dirba kaip laikrodukas. siaip, turbut geriausia buvo filtra tiesiog pakeisti...bet nusprendziau sutaupyti tuos pacius apie 20 lt.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn