Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius Audi 80 kapoto troso guma. Kur ieškoti?
Elektrik
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1334
Įstojęs: 02.12.06
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-11-25 12:47
Sveiki,
manau daugelis yra matę pas saviškes dešinėje pusėje prie pat saugiklių einantį kapoto atidarymo trosą :) is su kėbulu kontaktuoja per tokią guminę tarpinę. Kogero daugelis su ją problemų turi, kadangi nuo senatvės ji sutrūkinėja ar net suskilinėja, kaip kad ir įvyko pas mane :) To rezultatas - kasdieninis vandenukas ant vairuojo kilimėlio. Esmė tame, jog velniai žino kur ją rasti pirkti, šrotai nelabai tinka, nes nusipirksi tą patį, silikonas - išbandyta, neilgam :) Tanagros kataloge nerandu tokių dalykų, gal kas esat pirkę, ir pasidalintumėte kur vilniuje tokiomis prekiauja ?


Autorius RE: Audi 80 kapoto troso guma. Kur ieškoti?
diodor
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 879
Įstojęs: 29.09.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-05-01 18:16
prikelsiu 100 metu senumo tema i kuria taip niekas ir neatsake :D man ji irgi buvo suplysus ir ikritusi i vidu, pradziai nepastebejau pakol nebuvau palikes masinas visam savaitgaliui kai lyjo lietus, grizes nustebau kai net batai praslapo :D tai ilgai negalvodamas privariau ten montaziniu kliju kurie buvo po ranka, ne patys igiausi, berods Bison kazkokie, tai jau puse metu tai tikrai jokiu problemu nera ir nenusimato tikiuosi ;) gal kam pravers


Autorius RE: Audi 80 kapoto troso guma. Kur ieškoti?
Lencas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1617
Įstojęs: 04.10.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-05-01 19:22
Cia jau ju beda matosi, pas mane tas pats buvo, bala po kojom :D

As privariau i ta skyle hermetiko elastingo, tikrai nepamenu kaip vadinasi, bet emiau kad butu elastingas.

Rezultatas - sausas salonas :)


ex #76
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: subox1d4s, Falk3n, Denisas, poncik, Audinukas007, grandtorino, JustinaJ

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn