Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius Audi b4 kazkas burzgia pypsi skydelyje ir ne tik pasukus degima
Apocalypse
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6
Įstojęs: 11.02.16
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-12-13 20:53
Sveiki , jau kazkur metai ,kaip kovoju su kazkokiu tai burzgimu ,pypsejimu skydelyje pasukus degima. Bet tai buna ne visada ,kaip uzeina. Zodziu yra taip, ateini, atsisedi ir nori vaziuot ,pradeda kazkas burgzti ,bandai uzsivesti bet nepasikuria. Starteri suka bet nesikuria. Ir kol burzgia nepakursi, palaukus ilgiau kartais praeina tada suveikia siurbliukas ir uzsikuria. O pvz patraukus ant buksyro uzsiveda . Kazkas kazkur blokuoja ,net neisivaizduoju kas cia vyksta. Neina net ir meistram paaiskint .Nes nevisada tai atsitinka. Buvau atsidares saugikliu dezute ,ten irgi pasigirsta tratejimas 208 saugiklio bet buvau pakeites visvien nieko .
Autorius RE: Audi b4 kazkas burzgia pypsi skydelyje ir ne tik pasukus degima
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-13 22:44
gal netycia yra signalke su blokavimo relyte ir relytei paskutines pareina


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Audi b4 kazkas burzgia pypsi skydelyje ir ne tik pasukus degima
Apocalypse
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6
Įstojęs: 11.02.16
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-12-14 09:31
Taip ,buvo įdėta kažkokia signalizacija, iš rėlės ir pultelio sprendžiant tai Eaglemaster. Nes atsidarius kapotą yra laidų pynė su rėle Eaglemaster , o pultelis tiger. Su pulteliu jau senai nedarinėju ,nes buvo pradėjęs grybauti ,mygtukai įsispaudę yra tai su raktu tik raikinėjau. O ten tai taip suizoliuoti laidai visokie. Bandžiau ir tą rėlę išėmęs kurti , visvien pypsi ,tarska kažkas toj panelėj atrodo kad ten koks kompas pypsėtų ,bet tokioj masinoj kaip beskej tikrai nėra 93m sedane. O pacio bloko tai neisivaizduoju kur jis yra igrustas. Buvau ir po vairu atsisukęs pažiūrėt bet nieko.
Autorius RE: Audi b4 kazkas burzgia pypsi skydelyje pasukus degima
Apocalypse
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6
Įstojęs: 11.02.16
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-12-14 09:44
Labiausiai tas nervina ,kad ne visada tai įvyksta. vieną diena brrr pypt pypt tokie garsai ,kitą diena jau užsikuria normaliai. Arba užsikuri nuvažiuoji prie parduotuvės ar degalinės jau vėl neužsikuria . Bet kai užtrauki su virvę ,tai užsikuria nors ir pypsi ,bet kai užsikūrusi yra ,tai jokių garsų nebūna. Tik vėl užgesini pasuki degimą ir vėl tas pats ,ir gali sukinti ta starterį kol akumas išsikraus.
Redaguotas Apocalypse 2016-12-14 22:16
Autorius RE: Audi b4 kazkas burzgia pypsi skydelyje ir ne tik pasukus degima
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-12-14 21:10
sveikas,

panasia beda turejau ir as, kartais kuriasi o kartais ne. net uztraukiant nevyko uzvesti auto. tai beda buvo signalizacijos gedime, signalizacija blokavo sroves padavima i babina ar tramplioriu. (patikrint ar srove yra reik elektriko, pats ten nelb ka pritikrinsi) tai vat siulau ir tau ismest signalke, imi po viena laida ir atjungi, ir kur reikia uzvinioji su izoliacija.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: zhaibass, Pankas, ERB963, 2se, rivero

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn