Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-13 12:04
Sveiki,

Kažkaip palaipsniui priekinėj važiuoklėj vairuotojo pusėj atsirado braškėjimas. Nepastovus, labiau vienkartinis. Anksčiau truputį brakšteldavo tik lėtai įvažinėjant į daugiabučio kiemą kai važiuoklė persikreipia o dabar jau ir akseleruojant bei stabdant kažkas lygiai taip pat subraška, ir tai labai jaučias ant kėbulo lyg būtų po kojom. Pilnai išsukus vairą važiuojant jokų garsų, tai tikrai abejoju kad granata. Buvau pakėlęs ant domkrato, bandžiau patampyt ratą į visas puses, jokio net menkiausio klibėjimo nepastebėjau. Artimiausiu metu planuoju į servisą kad ant keltuvo pažiūrėtų gal kas atsisuko. Bet iki tol smagu būtų žinot bent kur žiūrėt. Gal kas esat susidūrę?
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
Nickas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 49
Įstojęs: 26.05.12
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-04-13 21:36
Pasižiūrėk šakės ir balkio įvores kur sukasi prie kėbulo. Turėjau tokį variantai kai šakės įvorės labai nemaloniai ėmė daužytis, atrodė kad kas į dugną po kojom kaltu, tuo pačiu ir balkio įvores pasikeičiau nes irgi jau laisvumo turėjo.
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-16 18:30
Šiandien buvau ant keltuvo paklibinom visą pakabą tai vienintelės balkio įvorės mirusios, kartu nupirksiu ir šakių įvores, nes nors ir nekliba bet pora jau nelabai gražiai atrodo. Dabar man truputį neaišku dėl šito balkio įvorių, panašu kad jos skiriasi prieky ir gale. Pataisykit jei klystu.

Dedasi 2 tokios:
https://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=tddetails&art_id=1931674

Ir 2 tokios:
https://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=tddetails&art_id=1931677
zhvyras prisegtas paveikslas:


Redaguotas zhvyras 2016-04-16 18:47
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-04-16 23:12
Taip jos skiriasi priekyje traverso eina didesnes su platesnemis galvomis, o gale labiau link koju kur prisiverzia tai tos smulkesnes, sitie sailenblokai sitoms visoms audi 80-90 labai silpni ir ilgai nelaiko, na nebent susidedi originalius, arba poliuretaninius tada tai jau ilgesniam laikui pamirstumei, as tai saviskei audi 80, juos visus 4vnt keisdavau, kas metus, bet zinoma ja ir draskydavau, todel man tik tiek ir laikydavo.


Mano Audi b2
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-17 19:13
Nu matai, aš nedraskau. Į metus apie 7000-10000km nuvažiuoju, žvyrkeliais važinėju labai labai retai, tai manau man atlaikys kažkiek jei nedėsiu kitaiskų. Dabartiniai tai prieš mane nežinia kada keisti, ir pats dar 3 metus važinėju. Nieko nuostabaus kad jiem šakės. Tikiuosi juose problema. Šiaip prieš tai į važiuoklę Lemforder viską dėjau, bet dabar jau vis sunkiau tų Lemforder dalių gaut, tik galinius balkio sailentblokus radau. Priekines ir šakių įvores teko imt Febi, bet šitos irgi vokiškos, bent jau taip rašo :)
Redaguotas zhvyras 2016-04-17 20:12
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-04-18 10:28
Na i sakes febiniai sailenblokai gerai, bet jeigu i traversa sudesi 4vnt febinius tai tikrai laikys per puse tiek kiek laikytu tikras Lemforderis. Siai dienai Lemforderiu dar neteko nusivilti, viskas kuo puikiausiai laiko, aisku zinoma, jeigu nusiperki tikras Lemforderio detales, nes turginiai dabar labai megsta taip zmones apgaudineti prisiperka lemforderio pakuociu. o viduje made in pabrade detales ir stumdo, kaip tikra Lemforderi. Gali buti ramus tavo problema tikrai juose, nes kai jie isplysta tai pradeda dauzytis, kai staigiau nuo sankryzos pajudi.


Mano Audi b2
Redaguotas Martynas29 2016-04-18 10:31
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-18 20:00
Su turginiais tai man išvis prikolas buvo. Dar prieš porą metų, susiradau Tanagroj visas dalis kurias norėjau keist Lemforder firmos, kainos tai tikrai žmogiškos buvo 1-3 eurais brangiau negu febi ir dar nuolaidą tokią neblogą gauni jei internetu perki. Galvoju nuvarysiu į gariūnus pas turginius paklausiu kas pas juos gero, tai vieni išvis sako: Kam tau Lemforder? Nieks nededa į bulką lemforder. Imk va Swag (ir būk swaggeris) :D. Nori žmonėm duot pinigus - tie nenori. Kiti nesveikas kainas ten užgieda vos ne 3 kartus didesnes nei e-tanagra. Aš sakau bet tai ten tokios kainos. Sako negali būt. Nu tai dėjau, ir užsisakiau iš Tanagros, iki šiol tos dalys lyg ką tik uždėtos jokio liufto ar susidėvejimo požymių, tiesa važinėju kaip ir sakiau palyginus nedaug. Šian beje radau priekinius balkio sailentblokus (e-shope buvo filtras lievas, neiškart ėjo surast), tai bus visi 4 balkėj Lemforder. Gerai kad neskubėjau Febi užsisakinėt. :)
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-04-18 23:38
ir beje mano draugiskas patarimas tau niekada nepirk i savo masina tokiu gamintoju detaliu, kaip EGT, Topran, Swag, Vaico ir panasiai, nes jie visi yra atsiprarasant meslo kruva. Na nebent ruosi masina pardavimui ir dedi pacias pigiausias detales, kad tik laikytu kelis menesius, nes tarkim Swag isvertus reiskia remontine detale trumpam laikui tai keliems menesiams, nes ilgiau nelaiko, o visi turginiai bando nezinantiems nieko isiulyti, kaip gera preke.


Mano Audi b2
Redaguotas Martynas29 2016-04-18 23:40
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-19 10:39
Nu jo, dėl šitų tai aš jau prieš kurį laiką supratau, vien pavadinimai tokie žiaurūs :D Dar kažkada radau vienam rusiškam puslapį rekomenduojamas ir nerekomenduojamas dalis bulkai.

http://www.audi-club.ru/forum/showpost.php?p=1249711&postcount=1

Tai ką nors pirkdamas ten pasižiūriu + internete atsiliepimus paskaitau.
Todėl ir rinkausi tokią auto kurią pagal savo kišenę normaliai išlaikyt galėčiau ir kokybiškas dalis dėt.
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
Nickas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 49
Įstojęs: 26.05.12
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-04-19 21:27
Balkio įvores kaip tik sudėjau Swag firmos, beveik metai laiko jau stovi jos, o per metus tenka apie 20k ir daugiau km nuvažiuot. Labai priklauso kur perkamos dalys :)
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-20 00:24
Nu dar žiūrint kaip važiuot, o ir metai manau nėra daug jei ne žvyrkeliais. Be to dabar kiek žiūriu Swag nėra ir pigu. Autoaibėj šakių įvorės Swag brangesnės nei tanagroj Lemforder smiley Kas ten žino, gal nusprendė kokybę pagerint dalių, bet daugelis jau nudegę ir nebeims, o ir lievesnių nuo seno gali būt užsilikę sandėliuose.
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
Nickas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 49
Įstojęs: 26.05.12
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-04-20 21:53
Autoaibė kartais mėgsta neblogą antkainį užsidėti ant kaikurių dalių. Šiaip jei kažko daugiau reikia, galiu su nuolaidą padaryti, sekančia savaitę, kažkuria dieną, Vilniuje būsiu.
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-21 11:03
Nickas, jau nusipirkau, šiandien tikriausiai jau bus pakeista. Bet turėsiu omeny jei ką ateičiai.
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-21 21:22
Krč pakeisti balkio ir šakių sailentblokai. Absoliučiai niekas nepasikeitė. smiley Šiandien vėl visaip spaudžiau, kilnojau ir tampiau priekį kairėj pusėj jokių garsų kai stovi ant lygaus paviršiaus, tik kai ant domkrato keli truputį subraška, kad čia amortikas tikimybė maža. Pradedu kuo toliau tuo labiau galvot kad čia ne važiuoklė o kėbulas arba durelių vyriai braška kai persikreipia, nes labiausiai jaučiasi kai lėtai važiuoji per nelygumus, pvz duobėtą žvyrkelį ir persikreipia važiuoklė.
Redaguotas zhvyras 2016-04-21 21:24
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
Empirio
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 61
Įstojęs: 16.04.13
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2016-04-21 21:44
Gali ir vairo kolonele garsus leisti vaziuojant per nelygumus.
Autorius RE: Audi 80 B3 braškėjimas priekinėje pakaboje akseleruojant ir stabdant
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-04-23 09:40
Pabandžiau užgaudyt kada braška važinėdamas per vieną ir tą patį kupstą pirmyn atgal, tai atidarius duris nebraška o uždarius braška. Tai esu beveik įsitikinęs kad kėbulas. Kad būčiau 100% tikras reiks dar kartą tai patestuoti. Panašu kad nieko čia nebepribursiu. Užtat turiu ledinę važiuoklę dabar :D
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn