Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-06 10:48
sveiki,

isidejau led lemputes i posukius (galinius)

klausimas db ar imanomas dalykas padidinti varza posukio relei kad jos taip daznai nemirksetu ijungus posuki ?

jei imanoma tai kaip ? geriausias variantas butu su posukio reles modifikacija.. ?

cia tik mano naivus pamastymas kad posukio rele isardzius reiketu kazkoki viena ar dvi detales pakeisti ir viskas? aisku apskaiciavus dar kiek varzos reik.
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-06-06 11:30
reikia dėt rezistorius lygiagrečiai lemputei. jie šils, galbūt kąnors uždegs.
antras variantas įsidėt rėlę specialią ledams. ebay kainuoja apie 10lt, kiek čia prekybininkai užsidėję nežinau.
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-06 11:44
mm speciali led rele? ta prasme viskas atitinka ten i saugikline dedant? mm gal gali nuoroda numest, nes kolkas randu tik paprastas reles, neraso kad tinka ledams
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-06 11:48
http://www.ebay.com/itm/12V-3-Pin-Flasher-Relay-arreglar-Coche-de-luz-LED-Indicadores-Blink-flash-/301204393909?pt=LH_DefaultDomain_186&hash=item46212e4fb5

radau tokia va.. jei neklystu audi 80 tireju kontaktu reles eina posukiui ? ir tipo turetu aptarnaut abu posukius normalei ? (prieki ir gala)
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-06-06 12:07
taip.
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-06 12:16
db sakyk ant reles ten raso CF 14 arba CF 13 tai kuri dabar? abi skirtos ledams ir abi raso kad skirtos japoniskiems auto.. nu tai nesvarbu, svarbu db tas CF 14 ir CF 13 kuri ? raso kad reles dydis skiriasi.. 2.8cm ant CF13 ir 3cm ant CF14 tai cia irgi klausimas geras :D
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-06 12:31
Marsix parašė: isidejau led lemputes i posukius (galinius)

klausimas db ar imanomas dalykas padidinti varza posukio relei kad jos taip daznai nemirksetu ijungus posuki ?

Nepatariu. :)
Pirma. Varžą reikėtų ne padidinti, o sumažinti. Tada relės apkrovimas padidės.
Antra. Nematau tikslo tokiam lempučių keitimui. Ekonomijos jokios, o LED lemputės gerokai brangesnės.
Trečia. Dėdami LED lemputes į ne joms pritaikytus žibintus, turėsite problemu per TA. Apie tai jau buvo ne kartą minėta.


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
WAGis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 116
Įstojęs: 29.06.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-06 16:03
bandyk LED lempa jungti lygiagreciai lemputei, o ja kurnosrs bagazinej i dezute imesk ir tegul mirksi ten, tik beda bus jai LED perdeks tau rele nieko nepasakys skirtingu mirksejimu
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-06 16:44
Pirma arba as nugirdau blogai arba jie blogai paske kad varza reik sukelti.. :D
bet tai jau jeigu rele bus tai nieko nebereiks zeminti ir kt ..
Antra ledai kiek geriau sviecia ir sumazina energijos sunaudojima, priburti ten irgi nieko nereikejo, viskas isistato taip kaip ir orginalios lemputes,
Trecia tai kad brangu tai kekvienam pagal savo kisene ;)
Del TA tai nieks niekada i lempu skyriu nelysdavo ir netikrindavo kokias lemputes esu susidejes, planuoju kolkas keist gabaritus ir posukius tai prie situ kazkaip neatrodo kad kabintusi..
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-06-06 21:12
yra spec varzos dedasi ant + ir - ir nebesuki galvos lygegrecii nuosekliai ir pan


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
tankist
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 746
Įstojęs: 02.03.13
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-06-06 21:30
na reikia arba surast kas jau yra taip dares ir padaryt taip pat arba paciam pasiskaiciuot ka kur ir kaip reikia jungt kad viskas ilgai ir tvarkingai veiktu :) aisku tam reikia elektronikos ziniu, jeigu nori galiu padet. O kad praeit TA gali isidet ir senas lemputes juk ten nera pries ka mandravotis


Golf mk2 > Audi 100 c4 TDI > Audi A6 c4 TDI > Ford Galaxy TDI > Audi A6 c4 TDI quattro > Audi A4 b5 TDI
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-06-06 21:51
Jums gal surast gatava produkta? kabinate palei lempute ant posukio laidu ir isidedat LED visas zaidimas buvau pasidares. Varzas pirkau is EBAY uz kapeikas ir vargo nemaciau


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-07 00:40
As tai radau posūkio rele spec Ledams tai uz 10 lt paimsiu ir žiūrėsim kaip veiks. Jei ne tai kreipsiuosi pagalbos i patyrusius ;) ir seip nemanau kad del ledu orginaliuose lizduose įstatytu kazkas kabinesis TA :)
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-06-07 00:55
nesikabina svarbu tinkamas sviesos signalas butu

http://www.ebay.co.uk/itm/4-LED-Turn-Signal-Load-Resistor-Blinker-Fix-50W-6ohm-/201090197711?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2ed1e8e8cf cia tai kas kabinasi ant laidu prie posukio


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
Redaguotas Pauliukas 2014-06-07 01:43
www.dieselpower.lt
Autorius RE: led posukio lemputes vietoj paprastu lempuciu- kaip padidinti varza?
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-06-07 10:04
aciu kad daliniesi savo patirtimi-ismintimi :)
labai jau pagalbus zmogeliukai cia forume :) stebina tai :)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: dilde2, robkiookass, Eimantas99, Zyrka

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn