Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius problema del apsuku.audi b4
RokisUK
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 66
Įstojęs: 24.05.11
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-05-31 18:51
turiu audi b4 2,0 dujos. prasidejo problemos su apsukom.. vaziuojant letai ar greit ir staigei perjungus laisvan pavaran , apsukos nukrenta iki tiek kad vos neuzgesta arba kaip kartais uzgesta. ne nezinau ka daryt ..padekit
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
Silveris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 69
Įstojęs: 09.03.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-05-31 19:31
pas mane buvo tas pats, bet su laiku praejo, todel nezinau ka tau pasakyt.
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
RokisUK
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 66
Įstojęs: 24.05.11
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-05-31 19:51
matai man pradejo apsukos sokinet ,atjungus oro srauto matuokli man variklis kaip ledas pradejo dirbt. bet apsukos krenta.:(
Redaguotas RokisUK 2012-05-31 19:51
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
Silveris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 69
Įstojęs: 09.03.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-05-31 20:55
Aplamai kai tik nusipirkau beske buvau laimingas, bet kai prasidejo bedos is niekur, tai jau erzina ir zadu pardavinet. seip is lempos degina saugiklius masina, o laidai viskas graziai sujungti. pakaba lieva, vos pries menesy sutvarkiau, o jau barska.
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-05-31 21:12
Silveris parašė:
Aplamai kai tik nusipirkau beske buvau laimingas, bet kai prasidejo bedos is niekur, tai jau erzina ir zadu pardavinet. seip is lempos degina saugiklius masina, o laidai viskas graziai sujungti. pakaba lieva, vos pries menesy sutvarkiau, o jau barska.
ka cia dura stumi:beskes geros masinos,ne visoms su seiminkais pavyksta.
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2012-05-31 21:18
Silveris parašė:
Aplamai kai tik nusipirkau beske buvau laimingas, bet kai prasidejo bedos is niekur, tai jau erzina ir zadu pardavinet. seip is lempos degina saugiklius masina, o laidai viskas graziai sujungti. pakaba lieva, vos pries menesy sutvarkiau, o jau barska.


nu cia sudavei, paprasciausiai nusipirkai nemyleta masina ir db ja reik prikelt.saugiklei is oro nedega, kad viskas teisingai sujungta, tai nereiskia kad kazkur po panele ar variklio skyriui nesvyla laidynas, o del vaziuokles, ji nera tobula, daug trukumu, kieta, bet jau kurtu ir kas tau ir kokiom detalem tvarke jei menesi atlaike, ir kur tu vazineji...cia jau pieva tikrai... turiu b3, ne b4, bet pusbroliai nevienas turejo b4, tai vaziuokle paprasta, remontas pigus ir jei zvyrais nebeldi, tai laiko be problemu. man b3 parvare is vokietijos, po sei dienai vaziuoklej yra detaliu kurios dar nejudintos nes yra geros... o masina jau gal 6 metai eksplotuoju, dar plius suzeminta, vaziuokle puikiai laiko, niekas nei barska nei nk:)
Redaguotas endrius 2012-05-31 21:19
www.yahoo.com
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
xxignasxx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6406
Įstojęs: 30.05.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-05-31 22:13
del apsuku ant duju kad staigiai nukrenta nuvazuok pas
dujininkus gal pareguluos reduktoriu turetu but gerai
Svitrigailos g ADI SERVISAS


a6 c5
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
RokisUK
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 66
Įstojęs: 24.05.11
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-05-31 22:18
buvau pas dujininku jie pasijunge kompa bet sako mes niek tau negalime padet . paziureciau pas elektrika diagnostika bet mazeikiuose jis vienas teturi toki pc kur senesnes masinas gali paziuret o jis sugedes jam. o del oro srauto matuokles negali buti kad apsukos sokineja P.S beske gera masina nestumkit, vaziukle ledine . nebarska. jej grazei vaziuoji ir priziuri
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
RokisUK
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 66
Įstojęs: 24.05.11
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-08-09 11:25
na av sutvarkiau apsukas jos nebesokineja. elektrikas pareguliavo oro srauto matuokle ir viskas tvarkoj. bet dabar kita beda prasidejo, apsukos apsilus varikliui krenta ant laisvos ir vos variklis negesta , o kartais ir uzgesta. gal zinot kas dabar nutiko. saltam varikliui dirbant apsukos, nekrenta taip tik uzsilus.(cia tas pats ir ant bendzino ir duju)
Redaguotas RokisUK 2012-08-09 11:27
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
Edma
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5033
Įstojęs: 24.09.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-08-09 11:28
Silveris parašė:
Aplamai kai tik nusipirkau beske buvau laimingas, bet kai prasidejo bedos is niekur, tai jau erzina ir zadu pardavinet. seip is lempos degina saugiklius masina, o laidai viskas graziai sujungti. pakaba lieva, vos pries menesy sutvarkiau, o jau barska.


ciuju nusipirkai uz paskutinius centus, o dabar dejuoji kad bira. Nusipirk uz gerus pinigus, niekas tau nebarskes ir nereikes tvarkyti.


Utenos Audifanai Koordinatorius 8- 628 30397 (ezys)
[email protected]

Dabar: Opel Signum 2.2 dti 92Kw Juoda

Buvo: Audi A6/C5 2.4 V6 121Kw Juoda Universalas

Buvo: Audi A3/8L 1.6 74Kw Melyna

Buvo: Audi 80/B3 1.8s 66Kw Pilka sedanas
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
Vaidelis14
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 46
Įstojęs: 24.12.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-10-14 23:51
sveiki visi, gal kas zino ir gali pasakyt kokias funkcijas atlieka sie 3 davikliai? Audi 80 b3 1.8 krabas


Jeigu tektų pasirinkti: Žmona ar automobilis - kokios markės automobilį pasirinktumėte?
Vaidelis14 prisegtas paveikslas:

Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-10-29 14:03
Man ta pati bėda... Nežinau nei ką daryt... Būna praeina viskas normaliai, bet kai užeina tai pyp pyp baisu į miestą išvažiuoti... Dabar kai atšalo orai tai išvis 5min pavažinėjus nustoja gesinėt, bet užšyla ir vėl ta pati dainelė...


Turi Audi tai ir spaudi, nes audi nečiaudi kai gazą užspaudi. :D
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
kombainas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 66
Įstojęs: 04.10.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-13 01:10
pas mane ta pati istorija, saltam varikliui viskas tvarkoi , kai susyla krenta iki minimumo ir atsistato iki 8-9k, kaip supratau, tai laisvos eigos rele ar kaip ja pavadinus parejus... tai gali megint ja pasikeisti.... :)
Autorius RE: problema del apsuku.audi b4
Ar7is
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 796
Įstojęs: 18.06.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-11-13 17:14
tikrinkis laisvos eigos voztuva pasitikrink isiurbimo gofra ar neitrukus ir gali pats krabas durniuot jai lekste biski palenkta.. o del vaziuokles nereik pirkt daliu su neaiskiais pavadinimais pats su spirtibiais amortikais vazineju ir del byrejimo nesiskundziu sarnyrai traukiu antgaliai stabilizatoriaus traukutes galiniai sailentblokai jau kaip metai nekeisti ir ner jokio byldejimo ar laisvumo.. nepagailek 1kart normaliai sumoket uz dalis ir nebeverkai kad kazkas bylda ar nelaiko dalys..


43
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: svajuxxx, Andrej1985, audifane, sonjeta, vairas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn