Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius b4 liukas
rbrt
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1131
Įstojęs: 23.06.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-25 23:04
b4 93m sedanas liukas is vidaus uzsidaro gerai viskas o virsuje sone gal 0.5cm tarpas vienoje puseje gal kazkaip ten galima pareguliuot ta begtaki? viska sutepiau galvojau gal kazkas kliudo bet ne ir toj vietoj toks laisvumas truputi yra kai pajudini kitoj tvirtai viskas:|



Redaguotas rbrt 2011-05-26 23:01
Autorius RE: b4 liukas
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2011-05-26 11:07
gali but suluze koks plasmasiukas, cia jau mano nuomone issiaiskinsi tik isardes.o darbelio yra.:)
www.yahoo.com
Autorius RE: b4 liukas
mindatofas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5220
Įstojęs: 28.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-26 11:09
rbrt parašė:
b4 93m sedanas liukas is vidaus uzsidaro gerai viskas o virsuje sone gal 0.5cm tarpas vienoje puseje gal kazkaip ten galima pareguliuot ta begtaki? viska sutepiau galvojau gal kazkas kliudo bet ne ir toj vietoj toks laisvus truputi yra kai pajudini kitoj tvirtai viskas:|


pasate pas man tas pats, reguliuotis turi su penkiakampiu rakteliu po du varztus, as sukinejau sukinejau ir krc nieko nesigavo, tai silikono pritepsiu :D bet tu susiremontuok geriau :D
Autorius RE: b4 liukas
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2011-05-26 11:15
mindatofas parašė:
rbrt parašė:
b4 93m sedanas liukas is vidaus uzsidaro gerai viskas o virsuje sone gal 0.5cm tarpas vienoje puseje gal kazkaip ten galima pareguliuot ta begtaki? viska sutepiau galvojau gal kazkas kliudo bet ne ir toj vietoj toks laisvus truputi yra kai pajudini kitoj tvirtai viskas:|


pasate pas man tas pats, reguliuotis turi su penkiakampiu rakteliu po du varztus, as sukinejau sukinejau ir krc nieko nesigavo, tai silikono pritepsiu :D bet tu susiremontuok geriau :D


:D:D:D:D:D suskelei gerai.
www.yahoo.com
Autorius RE: b4 liukas
mindatofas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5220
Įstojęs: 28.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-26 11:21
endrius parašė:
mindatofas parašė:
rbrt parašė:
b4 93m sedanas liukas is vidaus uzsidaro gerai viskas o virsuje sone gal 0.5cm tarpas vienoje puseje gal kazkaip ten galima pareguliuot ta begtaki? viska sutepiau galvojau gal kazkas kliudo bet ne ir toj vietoj toks laisvus truputi yra kai pajudini kitoj tvirtai viskas:|


pasate pas man tas pats, reguliuotis turi su penkiakampiu rakteliu po du varztus, as sukinejau sukinejau ir krc nieko nesigavo, tai silikono pritepsiu :D bet tu susiremontuok geriau :D


:D:D:D:D:D suskelei gerai.


:D
Autorius RE: b4 liukas
rbrt
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1131
Įstojęs: 23.06.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-26 23:02
jo noriu kad veiktu jis pas mane ypac kai vasara karsta ir kondiskes nera:D na ir kad vandens nepribegtu:D


Autorius RE: b4 liukas
rbrt
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1131
Įstojęs: 23.06.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-29 20:10
na teko biski pazaisti bet padariau liuka dabar viskas ok;) aciu "divedive" ;)


Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: evu a8, ropke, walukonis, viliuku, tadeliss350, vuzas, Dovilia, emeilus, audi a8, skoonkaz, renaldas, XPERIA, Kresna, simauzas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn