Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius audi b4 bedos su ausinimu
aleksiunas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 33
Įstojęs: 21.04.10
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-12-16 19:05
audi b4 2.0 mono sveiki susiduraius sutokia beda: variklis neisyla daugiau 70 laipsniu , pakeiciau termostata beda neisnyko ,turiu bloga nuojauta kad bus pradegusi tarpine po galva ir sutirgde ausinimo sistemos darba nes papustos slangos , o palikius ilgesni laika uzvesta varikli i pletimosi bakeli prisirenka oro kuri atsukus ir isleidus temperetura pakyla iki 90 bet toliau vaziuojant vel nukrinta.toks vaizdas kad susidaro kaip oro kamstis ir tugdo ausinimo skysciu judeti sitema
gal kas su tuo susidurete? ar variklio neisilimas gali buti del pradegusios tarpines? ka galetut pasiulyti ka daryt del temperaturos ?
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
aftukas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1297
Įstojęs: 05.05.08
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-12-16 22:11
tai jei butu oro kamstis ji kaip tik kaistu. jei tarpine pradegus dinginetu antifryzas. pas man tai 70 rodo max, nes spidometro dacikas gryba pjauna,cia liga, kaip ir su bendzo daciku.
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-16 23:00
man irgi daugiau 70 nekyla,o pastowejus tai ir ventiliatoriai ties 90 ysijungia.pas mane speju termostatas,galbut ir tu brokuota nusipirkai :)


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
demonas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2166
Įstojęs: 22.08.10
Miestas: Tauragė
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2010-12-16 23:46
uzvirinkit vandeni ir imeskit termostata. jei suspragsi tai geras jis.


Angry Bunny isn't funny!
AUDI B2 DETALĖS 865492807
http://audi-lt.ucoz.com/
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-17 10:15
Vat man tas pats kaip ir jums kolegos... Temperatūra važiuojant daugiau 70 laipsnių pagal Celsijų nepakyla, o stovint vietoje ant tuščios eigos užkaista pakankamai greitai iki 90 laipsnių pagal Celsijų.Prieš metus laiko buvo lygiai tas pats tai sumasčiau pasikeisti termostatą nes reikėjo keisti vandens pompą, bet išėmus termostatą ir jį kaitinant viskas atsidarinėjo idealiai... Tai termostatą palikau tą patį... Man atrodo čia pas daugumą audi b4 tas pats bus... Na pas mane dar gąsdina tas dalykas, kad antifryzas dingineja, bet nežinia ar dėl variklio galvos tarpinės, nes pas mane aušinimo flanšas nuo salono pusės kur sukasi prie galvos yra pasiraitęs ir pro ten bėga skystis...


Turi Audi tai ir spaudi, nes audi nečiaudi kai gazą užspaudi. :D
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-17 16:01
acteeno parašė:
Buvo panaši nesąmonė.
Atsikračiau tos senai ieškotos problemos. Nešilo variklis nors tu ką, termosai du pakeisti, antifryzas pakeistas, ir t.t. - vistiek ne daugiau kaip 70, trasoje išvis patyliu, na kartais pasiekdavo normą. Bet paskui iškilo klausimas, jei variklis šaltas, kodėl pečius šparina kaip pirtyje? Pasirodo variklis visai nešaltas, o temperatūros daviklio kontaktai pažaliavę... Gabaliukas naždačkės padėtį pataisė, dabar rodo teisingai.


tai ghal jis peranksti atsidaro pas tawe? tai irgi gedimas.kai dedi termostata i karsta wandeni tai reikia kad vanduo butu 90laipsniu,todel reikalingas ir termometras:)


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-17 17:34
instead parašė: tai ghal jis peranksti atsidaro pas tawe? tai irgi gedimas.kai dedi termostata i karsta wandeni tai reikia kad vanduo butu 90laipsniu,todel reikalingas ir termometras:)
Taip ir nesupratau ką čia tamsta pacitavęs acteeno komentarą norėjai pasakyt. smiley


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Redaguotas Bamperis 2010-12-17 17:51
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
Daredevil
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 218
Įstojęs: 30.11.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-17 17:54
aleksiunas parašė:
audi b4 2.0 mono sveiki susiduraius sutokia beda: variklis neisyla daugiau 70 laipsniu , pakeiciau termostata beda neisnyko ,turiu bloga nuojauta kad bus pradegusi tarpine po galva ir sutirgde ausinimo sistemos darba nes papustos slangos , o palikius ilgesni laika uzvesta varikli i pletimosi bakeli prisirenka oro kuri atsukus ir isleidus temperetura pakyla iki 90 bet toliau vaziuojant vel nukrinta.toks vaizdas kad susidaro kaip oro kamstis ir tugdo ausinimo skysciu judeti sitema
gal kas su tuo susidurete? ar variklio neisilimas gali buti del pradegusios tarpines? ka galetut pasiulyti ka daryt del temperaturos ?


tokia pat beda turiu dvejose audinesi,vienos variklis 2,8 kitos 2,0 16v ir nesugaudau kame cia kampas..o simptomai idetiski.bandziau jie dangtelius antifryzo bakelio keist bet kad nera naudos.
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
verbatim
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 30
Įstojęs: 04.08.10
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-12-19 05:09
Jo, jo pas mane ir durniuoja su ta temperatura. Uzvakar variau i kedainius (virs 40 km nuo namu), tai isilo iki 60 daugiausiai. Mieste beveik iki 90, bet buvo ziaurus kamsciai. O griztant namo, nu jau prie pat ju pajutau kad masinoj vesu ir vejelis drungna ora pute...pirma kart taip. Bet cia jauciu pas mane termostatas kaltas, o gal ir ne :)
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
verbatim
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 30
Įstojęs: 04.08.10
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-12-20 14:51
O kaip cia yra su radiatoriaus nuorinimu ? Tarkim jei yra reikalingas nuorinimas tai temperatura smarkiai kyla ar atvirksciai ? Ir kaip tiksliai reiktu nuorint ? As internete radau pora budu kaip tai padaryt :)
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-20 15:11
Negeras parašė:
instead parašė: tai ghal jis peranksti atsidaro pas tawe? tai irgi gedimas.kai dedi termostata i karsta wandeni tai reikia kad vanduo butu 90laipsniu,todel reikalingas ir termometras:)
Taip ir nesupratau ką čia tamsta pacitavęs acteeno komentarą norėjai pasakyt. smiley


turejau omeny tamsta,kad dedant termostata i karsta vandeni reikia det ir termometra salia,kad matytum prie kokios temperaturos atsidaro.acteenas sake,kad jis tikrino termostata dedamas ji i karsta vandeni ir stebedamas ar atsidaro.tai as norejau pasakyt,kad reikia pastebeti prie kokios temperaturos atsidaro :p


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-20 15:13
verbatim parašė:
O kaip cia yra su radiatoriaus nuorinimu ? Tarkim jei yra reikalingas nuorinimas tai temperatura smarkiai kyla ar atvirksciai ? Ir kaip tiksliai reiktu nuorint ? As internete radau pora budu kaip tai padaryt :)


tai kad audi pati nusiorina man atrodo :)


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-20 18:15
acteeno parašė:
instead parašė:
Negeras parašė:
instead parašė: tai ghal jis peranksti atsidaro pas tawe? tai irgi gedimas.kai dedi termostata i karsta wandeni tai reikia kad vanduo butu 90laipsniu,todel reikalingas ir termometras:)
Taip ir nesupratau ką čia tamsta pacitavęs acteeno komentarą norėjai pasakyt. smiley


turejau omeny tamsta,kad dedant termostata i karsta vandeni reikia det ir termometra salia,kad matytum prie kokios temperaturos atsidaro.acteenas sake,kad jis tikrino termostata dedamas ji i karsta vandeni ir stebedamas ar atsidaro.tai as norejau pasakyt,kad reikia pastebeti prie kokios temperaturos atsidaro :p


Kažką instead sumaišęs būsi - nieko panašaus nesakiau. Mano problema buvo tik termodaviklio kontaktuose, bet ne termostate. Kitaip tariant - su varikliu ir jo temperatūra pas mane viskas buvo tvarkoje, neteisingi buvo termodaviklio parodymai.

sory,ne tu,o pythagoras buvo rases.:)


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: audi b4 bedos su ausinimu
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-21 00:40
instead parašė:
acteeno parašė:
instead parašė:
Negeras parašė:
instead parašė: tai ghal jis peranksti atsidaro pas tawe? tai irgi gedimas.kai dedi termostata i karsta wandeni tai reikia kad vanduo butu 90laipsniu,todel reikalingas ir termometras:)
Taip ir nesupratau ką čia tamsta pacitavęs acteeno komentarą norėjai pasakyt. smiley


turejau omeny tamsta,kad dedant termostata i karsta vandeni reikia det ir termometra salia,kad matytum prie kokios temperaturos atsidaro.acteenas sake,kad jis tikrino termostata dedamas ji i karsta vandeni ir stebedamas ar atsidaro.tai as norejau pasakyt,kad reikia pastebeti prie kokios temperaturos atsidaro :p


Kažką instead sumaišęs būsi - nieko panašaus nesakiau. Mano problema buvo tik termodaviklio kontaktuose, bet ne termostate. Kitaip tariant - su varikliu ir jo temperatūra pas mane viskas buvo tvarkoje, neteisingi buvo termodaviklio parodymai.

sory,ne tu,o pythagoras buvo rases.:)

oi žinok maniškis senas termostatas atsidarė truputėlį gan vėliau nei naujas. ir ne per toliausiai nuo vandens virimo jei neklystu.


Turi Audi tai ir spaudi, nes audi nečiaudi kai gazą užspaudi. :D
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: zhaibass, Pankas, ERB963, 2se, rivero

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn