Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Autorius Tepalo Lempute
Hytaz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 167
Įstojęs: 05.10.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-11-23 15:49
Sveiki,turiu klausima. Mano B4 1,9Tdi pastaruoju metu uzvedant keleta sekundziu dega tepalo lempute. buna taip: ateini po nakties kai salta masina ijungi degima,viskas normaliai uzsidega visos lemputes taip pat ir tepalo uzsidega. Tada pakaitinus zvakes vedu ir uzsivedus keleta sekundziu dega tepalo lempute. bet kai masina buna issilus taip nebuna tik pradeda starteris sukt varikli ir tepalo lempute uzgesta! ar cia kazkas negero? gal jau i pabaiga tepalo pompa,ar koks daviklis gali grybaut?
Autorius RE: Tepalo Lempute
Torrado
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 574
Įstojęs: 09.07.09
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2010-11-23 15:54
tepalus ir filtra senai keitei?
Autorius RE: Tepalo Lempute
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-11-23 16:03
man irgi tas pats ir taip pasidare tik po tepalu pakeitimo,itariu kad filtras netinkamas


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Tepalo Lempute
Torrado
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 574
Įstojęs: 09.07.09
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2010-11-23 16:12
o tepala kai pakeitei paskui po vazinejimo ziurejai norma ?ar supylai tepala ir neuzkurus pagal norma ?
Autorius RE: Tepalo Lempute
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-11-23 16:19
viskas čia tvarkoj, neieškokit subinėj sliekų:o
Autorius RE: Tepalo Lempute
Hytaz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 167
Įstojęs: 05.10.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-11-24 00:18
pas mane tepalas ir filtras keistas pries menesiuka.tepalo normos visada pasiziuriu i savaite bent karta! tapalo yra norma,nu filtras kitokios formos negu senasis buvo bet ant dezutes buvo parasyta kad tinka ir toki dave autodalyse tai nemanau kad negeras. bet man ta lempute pradejo durniuot tik pries saveite o tepalai juk keisti tai seniau!
Autorius RE: Tepalo Lempute
SharKyz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 184
Įstojęs: 09.08.09
Parašyta 2010-11-24 00:28
sakyciau viskas cia tvarkoi. Logiskai mastant: ateini ryte, ijungi degima , bet varyklyje tepalo spaudimo nera, todel ir dega lempute, tik pasuki starteri ,ir susidaro spaudimas, todel uzgesta.
Autorius RE: Tepalo Lempute
Hytaz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 167
Įstojęs: 05.10.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-11-24 00:33
SharKyz parašė:
sakyciau viskas cia tvarkoi. Logiskai mastant: ateini ryte, ijungi degima , bet varyklyje tepalo spaudimo nera, todel ir dega lempute, tik pasuki starteri ,ir susidaro spaudimas, todel uzgesta.

Tai cia taip buna kai silta masina. o kai ryte ateini tai pora sekundziu dar dega tepalo lempute kai masina uzsiveda!
Autorius RE: Tepalo Lempute
Balaganas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 493
Įstojęs: 05.10.09
Miestas: Plungė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-02 10:52
man kartais ir ilgiau dega ir dar priedu kompensatoriai tarska tol kol lempike uzgestsmiley silta irgi tokiu problemu nera..ir jau antra audi man tas pats..tai kiek sake tipo redukcinis voztuvas pastriges, ir per nakti pastovejus is tepalo siurblio isteka tepalas atgal i karteri, o kai tepalas saltas sutirsteja tai daug sunkiau tam siurbliu pakelt tepala ir ilgiau uztrunka kol sistemoje yra sukeliamas slegis ir ilgiau dega lempike..vat tokia diagnoze:| o ta redukcini voztuva pakeist ar praplaut yra ziauriai daug reikalu, paciam sunkoka nebent reikia turet garaza su duobe ar tai domkratus du hidraulinius nes reikiaa balki pasileisti norin karteri nuimti..gal bandysim imtis darbu pavasari
Autorius RE: Tepalo Lempute
thraskiz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 65
Įstojęs: 26.08.10
Parašyta 2010-12-02 12:52
viskas cia gerai ne nauja masina gi, siurblys apsidirba per tas 2 sekundes ir tiek
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gedas_uk, andryuz, vitioka, EvaldasM, papania, satigis, Dvi, djjara3, fAmes, dr1fto, robertas_5, Vabalas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn