Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - 80, 90, Avant. [B3, B4]
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
montenis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 04.11.09
Parašyta 2010-01-08 18:45
Sveiki zodziu turiu problema su savo B4 bandysiu ja apibudinti.Buna taip kad vaziuojant tiesiu keliu nesusukus vairo prieky desinej pusej prie rato atrodo kazkas bilda spusteli daugiau gazo bilda atleidi gaza vaziuoji ant laisvu viskas tylu ramu vel spusteli gazo vel pradeda bildeti.Gal kam panasiu problemu buvo.Ar gali buti cia granata arba variklio pagalve?Jei tai pagalve ar gali buti kad ant laisvu spaudziant gaza nieko nesigirdetu?
Redaguotas montenis 2010-01-08 18:46
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
arta112
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 224
Įstojęs: 12.09.09
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-08 19:00
vaziuok i servisa ir tegul patikrina . jei susukus vaira uztraukus rankini ir prasukus ratus buna traskejimas tai grana parejus o jei vaziuojant subilda per duobes tai gali buti atsiverze kas nors man taip buvo panasei prisuko viska ir bildejimo neber nes audi 80 megsta apacioj tokie du varztai atsisukt:)
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
montenis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 04.11.09
Parašyta 2010-01-08 19:27
ne ten istisai bilda ar tu susuksi vaira ar tiesiai vaziuosi.ir svarbiausia kad bilda tik tada kai vaziuoji spausdmas gazo pedala ant laisvu gazuoji viskas tvarkoj niekas nebarska tik gazo duodi ant begiu ir vel barska.
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
Mobiluz
Moderatorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3040
Įstojęs: 21.08.08
Miestas: Vilnius
Parašyta 2010-01-08 20:01
O pastovus bildejimas? ar tik kol duodi gazo pvz paspaudi, kad isibegtu iki kokio 80km/h ir laikai toki greiti, gazo neatleidi ir nedidini. Ar tada bilda?
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
montenis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 04.11.09
Parašyta 2010-01-08 20:40
pastoviai jis buna bet sakau kai isvis nespaudi gazo niekas nebilda ir vaziuojant imetus laisva begi gazuojant jokiu garsu tik imeti begi toliau vaziuot vel bilda kuo daugiau spaudi gaza tuo labiau bilda.Jauciu kad granata bus ane?
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
Edma
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5033
Įstojęs: 24.09.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-08 22:00
as asmeniskai abejoju kad granata. susukus vaira pasisukiok gerai.
Pas mane a3 buvo ir kad kazkoks bildukas girdejosi. Pakelus prieky nieko nerasdavau, o vaziuojant girdejosi. pasirodo buvo stabilizatoriaus traukes varztas siek tiek atsileides. prisukau ir kaip nauja masina


Utenos Audifanai Koordinatorius 8- 628 30397 (ezys)
[email protected]

Dabar: Opel Signum 2.2 dti 92Kw Juoda

Buvo: Audi A6/C5 2.4 V6 121Kw Juoda Universalas

Buvo: Audi A3/8L 1.6 74Kw Melyna

Buvo: Audi 80/B3 1.8s 66Kw Pilka sedanas
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-01-08 22:26
Dar gal but kad duslintuvas dauzosi i dugna


Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
subox1d4s
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 115
Įstojęs: 28.12.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-09 00:09
butent buvo man su tuo duslintuvu,bet tik mazam greiciui esant gaza spausdamas bildedavo


Jei tavo masina ne Audi,vadinas tai lobis,kuri reikia uzkasti....
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
diodor
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 879
Įstojęs: 29.09.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-09 08:23
ziurejai ar ratas uzsuktas normaliai? butinai patikrink, seip gal gali buti guolis? bet pas amne ka buvo guolis, tai avirksciai, ant laisvu vaziuojant girdejosi, kol ant pvaros tai ne, bet cia tik pradzioi, poto istysai girdejosi


Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
Eternal
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1327
Įstojęs: 13.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-09 10:56
Edma parašė:
as asmeniskai abejoju kad granata. susukus vaira pasisukiok gerai.
Pas mane a3 buvo ir kad kazkoks bildukas girdejosi. Pakelus prieky nieko nerasdavau, o vaziuojant girdejosi. pasirodo buvo stabilizatoriaus traukes varztas siek tiek atsileides. prisukau ir kaip nauja masina

Gal ir pas mane tas pats nes keleivio pusej, net per menkiausias duobeles bildejimas yra. O viskas apziureta ir kas buvo susideveje pakeista. Gal reikia ieskot, kad nebutu ir pas mane koks varztas atsileides.


Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
sashoxx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5168
Įstojęs: 22.10.08
Šalis: Airija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-01-09 11:08
si diodor'u sutikciau. paziurek ratus ar priverzti. gal keiciant zieminius batus nedasuko. man 2 sykius buvo taip. syki su DAF 400 (cia lengvasis krovininis) vaziuojant atrode kad kardano gryzmem chana. antra karta VW Transporter, jausmas buvo kad dezei batai. bildejo tiek tiesiai vaziuojant, tiek posukiuose, ipatingai besibegejant ir atleidinejant gaza


Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
Edma
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5033
Įstojęs: 24.09.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-09 19:51
ratas ir man kazkada atsileides vienas buvo. tai traskejimas kazkoks buvo sukant i viena puse.
o del stabil, traukes, tai per duobutes buna girdysi, arba stabdant... pakelus masina. viskas isitempa ir reikia gerai rankomis patampyti kad ka pajaustum. pamegink varztus pereiti.


Utenos Audifanai Koordinatorius 8- 628 30397 (ezys)
[email protected]

Dabar: Opel Signum 2.2 dti 92Kw Juoda

Buvo: Audi A6/C5 2.4 V6 121Kw Juoda Universalas

Buvo: Audi A3/8L 1.6 74Kw Melyna

Buvo: Audi 80/B3 1.8s 66Kw Pilka sedanas
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
montenis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 39
Įstojęs: 04.11.09
Parašyta 2010-01-11 16:19
ne siandien buvau ant duobes uzlekes nu apacioj viskas tvarkoje ratas prisuktas na manau kad tik granata cia kalta.Teks nusiimti ir ziureti kas vyksta bet dar vienas klausimas kuri ar vidine ar isorine
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
Zilvis
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 25
Įstojęs: 15.12.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-12 00:40
granata ir guoli iskart atmesciau... kiek man buvo granata ant ribos tai butent ji tarskedavo ne barskedavo. granata traska, su jokiu kitokiu garsu nesumaisysi ir ji girdisi butent posukiuose, o ne tiesiai vaziuojant ir isibegejant ar letejant... na bent man gyvenime taip nebuvo. guolis irgi ne bilda o uzia. su jokiu bildesiu nesumaisysi taip pat ir jei guolis pradeda uzti tai ar ijungus begi ar be begio, esme - ratas sukasi, guolis dirba, tepalo guoly nera,guolio dalys trinasi ir kelia uzesi... totaliai turetu buti guolis subirejes kad barsketu. jei guolis, pakelk rata ir pasuk turi jausti. beje del granatos tas pat, pakeli rata ir ranka pajudini pusasi turi jaustis laisvumas granatoj, kuri abejoju ar rasi. kad ratas neprisuktas, gali buti, man buvo karta taip, tikrai ratas prisuktas gerai buvo, bet disko centrine skyle per didele buvo, bet cia pasijaucia vos pradejus vaziuoti. tad jei diskai audi ir varztai gerai prisukti ratas atkrenta, nebent servisistu bajeriai... buna padaro zapadlo, kai montuoja ratus imeta varzta i rato vidu, niekada nepagalvotum, toks galvos skausmas.. bet vel tada dunksetu nuolat, o ne kai vaziuoji tik begi ijungus... man kazkas panasaus buvo kai prapuvo ir luzo taip vadinamas apatinis padonas. kol nepamaciau irgi sukau galva kas ten gali bungseti jei viskas idealiai perrinkta. variklio pagalves nepamaisytu pasitikrinti. pirmiausia ir as pasiulyciau gerai pakratyt pakaba.
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-01-15 01:40
mano manymu tj stabilizatoriu gumos arba atramines amortiku gumos,nes per salcius megsta jos pasireiksti,o tas barskejimas su pawara tj gal tik sutapimas ? o jei wariklio pagalwe butu parejus tai manau ziauriai pawaru swirtis drebetu ir siaip problemu jau butu.mano manymu bus gumos kaltos
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
Edma
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5033
Įstojęs: 24.09.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-15 08:39
montenis parašė:
ne siandien buvau ant duobes uzlekes nu apacioj viskas tvarkoje ratas prisuktas na manau kad tik granata cia kalta.Teks nusiimti ir ziureti kas vyksta bet dar vienas klausimas kuri ar vidine ar isorine


ka tu pamatysi ant duobes uzvares. Stabilizatorius isitempes bus ir jo nepajudinsi taip lengvai kad paziureti, gumos taip pat gali atrodyti geros, bet kala. Tavo vietoje kura taupydamas ir nevazinedamas nuvaryciau i serviza koki darbo pabaigoje ir uz 10lt patikrintu viska.
Amortiko atraminis jei blogas, tai per duobes kaltu.
Duodu galva nukirsti kad stabilizatorius cia.


Utenos Audifanai Koordinatorius 8- 628 30397 (ezys)
[email protected]

Dabar: Opel Signum 2.2 dti 92Kw Juoda

Buvo: Audi A6/C5 2.4 V6 121Kw Juoda Universalas

Buvo: Audi A3/8L 1.6 74Kw Melyna

Buvo: Audi 80/B3 1.8s 66Kw Pilka sedanas
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
slaid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 486
Įstojęs: 03.06.09
Parašyta 2010-01-17 00:38
nu nzn kaip pas tave bet pas mne kai pareidinejo granata taj vaziuojant ant begio girdejos salone toks uzesys ir gal siek tiek bildejo, o kai laisvu vaziuoji viskas ok taj man buvo parejus vidine granata


Kokybiški Vyriški, Moteriški, Vaikiški slidinėjimo kombinzonai, apatinis trikotažas, kepurės, pirštinės, koinės.
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
Danila
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 792
Įstojęs: 28.06.11
Miestas: Vievis
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-06-01 19:51
ziurek stabilizatoriaus traukes,jos bus nuejusios,man irgi buvo bildesis atsirades tai apziurejau kad isvis trukus viena trauke;)


Zaxodi neboise,uxode neplac
Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
valkman
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 200
Įstojęs: 17.07.11
Miestas: Šilutė
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-01-06 11:52
nekuriant naujos temos prie to pacio paklausiu masina audi 80 1,8. atsirado bildejimas vairuotojo pusej priekiniam rate. pamaniau atraminei gumai mortiko hana. nes paspaudus stipriau subarskedavo tai pasikeiciau vakar atramine guma tai barskejimas nevirsuj atsirado o kazkur zemiau siektiek mazesnis bet barska,. ar gali buti kad mortikas issidauze?


Autorius RE: Vaziuojant kazkas bilda prieky desinej pusej
valkman
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 200
Įstojęs: 17.07.11
Miestas: Šilutė
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2013-01-06 19:24
tai niekas neatsakys?


Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: WiktariuX, Zilviukstis, avant38, savvs, mariusasta, Rajmisa4, Edgaras145

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn