Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » VARIKLIAI
Autorius Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
ElSIgitas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 18
Įstojęs: 22.02.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-01-24 08:01
Sveiki, turiu problemą su apsukomis: ant benzino dirba be problemų, ant dujų krenta apsukos iki 100-200 (ypač kai šalta), karšta dar kartais palaiko 900-1000, bet būna kad supsichuoja ir krenta iki 100-200 aps/min. Kame gali būti bėda? Dujos paprastos BRC (važinėju su jomis 3m). Variau pas dujininkus, nieko jie nepadaro, pareguliuoja kažką, tai dienai gerai (nes įšilus būna). Ant rytojaus vėl tas pats..

Anksčiau reguliavo benziną dėl didelio CO2 kiekio ir minėjo kad lambda zondas blogas, tai jį atjungė. Lambda zondas reguliuoja apsukas(kol mašina šalta)?
www.manoenergija.lt
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
Lencas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1617
Įstojęs: 04.10.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-01-24 08:28
Lembda zondas čia ne prie ko. Pas daugumą "dujininkų" jis jau seniai atjungtas (kaip ir pas mane), nes su dujomis jie dega greičiau negu spėji sutaupyti naujam.
Jeigu benzinu dirba gerai, tada du variantai:
1. Reduktorius pilnas kondensato ir nuo jo sukietėjusi membrana. Kai pašyla aušinimo skystis, pradeda apsukos laikytis, šaltai krinta ir auto gęsta.
2. Nuo senatvės užsikišęs dujų filtriukas ir šaltai mažinai nepaduoda dujų.

Pas mane buvo lygiai tas pats, tai teko pasikeisti reduktorių, nes kondensatas sukietino membraną, o remkomplektas kainavo pusę naujo reduktoriaus :)

Jei supranti kažką apie dujas, bandyk darytis pats, jei ne, varyk pas dujininkus kad perrinktų reduktorių. Jei nepadės, gausi pasikeist ir filtriuką, o tada važinėsi dar 3 metus ramus :)


ex #76
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-01-24 09:44
galiu pažiūrėt, jei nori, išsiaiškinsim;)
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
ElSIgitas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 18
Įstojęs: 22.02.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-01-24 16:58
Lencas parašė:
Lembda zondas čia ne prie ko. Pas daugumą "dujininkų" jis jau seniai atjungtas (kaip ir pas mane), nes su dujomis jie dega greičiau negu spėji sutaupyti naujam.
Jeigu benzinu dirba gerai, tada du variantai:
1. Reduktorius pilnas kondensato ir nuo jo sukietėjusi membrana. Kai pašyla aušinimo skystis, pradeda apsukos laikytis, šaltai krinta ir auto gęsta.
2. Nuo senatvės užsikišęs dujų filtriukas ir šaltai mažinai nepaduoda dujų.

Pas mane buvo lygiai tas pats, tai teko pasikeisti reduktorių, nes kondensatas sukietino membraną, o remkomplektas kainavo pusę naujo reduktoriaus :)

Jei supranti kažką apie dujas, bandyk darytis pats, jei ne, varyk pas dujininkus kad perrinktų reduktorių. Jei nepadės, gausi pasikeist ir filtriuką, o tada važinėsi dar 3 metus ramus :)

Siandien paziureju ir biski dujas atsukiau, truputi maziau tamposi. Ir termostatas prastokai dirba,gal ir tai turi itakos?
www.manoenergija.lt
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
Lencas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1617
Įstojęs: 04.10.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-01-24 17:02
Nemanau. Pas mane irgi prastai veikia termostatas, bet dėl to dujos ne prasčiau veikia.


ex #76
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-01-24 17:07
dujas iš pagrindo žiūrėt reikia, o ne užpakaly smegenų ieškot;) Taigu nurodymai tau jau duoti, beliko juos pačiam įvykdyt arba suprantančių ieškotsmiley
Redaguotas kostia 2011-01-24 17:08
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
ElSIgitas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 18
Įstojęs: 22.02.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-01-24 17:17
dekui Lencai, reiks paziuret kaip ten su kondensatu, manau jog gali buti su juo problema
www.manoenergija.lt
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
domasssss
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6
Įstojęs: 17.02.11
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2011-02-21 19:58
pas mane irgi tas pas su apsukomis, kondensato jokio nera, nesenai perrinktas reduktorius, ar gali turet itakos duju laisvu apsuku reguliatorius tas apvalus nzn kaip jis tiksliai vadinas? nes nes kai apasukos nukrenta lyg jis suklaksi ir nustoja snypst dujos trumpam, jauciaci kai vel snypsti pradeda( taprasme paduoda duju) apsukos vel nrml buna, o pulsuoja tai daznai, tarpais isvis nukrenta ir nebepakyla, reikia pergazuoti
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
soobass
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5
Įstojęs: 30.11.09
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-02-25 15:01
domasssss parašė:
pas mane irgi tas pas su apsukomis, kondensato jokio nera, nesenai perrinktas reduktorius, ar gali turet itakos duju laisvu apsuku reguliatorius tas apvalus nzn kaip jis tiksliai vadinas? nes nes kai apasukos nukrenta lyg jis suklaksi ir nustoja snypst dujos trumpam, jauciaci kai vel snypsti pradeda( taprasme paduoda duju) apsukos vel nrml buna, o pulsuoja tai daznai, tarpais isvis nukrenta ir nebepakyla, reikia pergazuoti

Buvo pas mane tas pat ant B4, Problemos tokios gali buti GALI BUTI laisvu apsuku reguliatorius nuejes, oro srauto matuokle arba patencometras, na blogiausiu atveju kompas. Bet manau kad bus laisvu apsuku reguliatorius. Pas mane buvo tas ir plius dar patencometra pakeiciau
Autorius RE: Audi 80 B3, 2.0 krenta apsukos
domasssss
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6
Įstojęs: 17.02.11
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2011-02-27 20:52
kas tas patencometras? :D
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: darelis, wycka, paulius9, makis, Audiuxxxa, j2m1k20, Edgaras1991, gintaras_sam

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn