Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Dyzelinis kampelis » Remontas
Autorius aukšta įtampa laisvais sūkiais
Ugnius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3294
Įstojęs: 26.11.07
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2011-04-26 20:34
Yra tokia problema: laisvom apsukom dirbant generatorius daro ~14V. Panašiai ir ant lemputės ateina. Problemos kaip ir nebūtų, bet tenka lemputes kas mėnesį keistsmiley Įtariu "šokoladką", gal kas turit dar minčių, nes jau kyla noras varžas prie lempučių statytsmiley


Darom meetus Rokiškyje. Norintys atsiliepkitesmiley

Redaguotas Ugnius 2011-06-17 12:56
Autorius RE: aukšta įtampa laisvais sūkiais
auditankas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4057
Įstojęs: 15.05.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-26 20:56
as manyc reiktu generatoriu visa pakeist,buvo ir man panasiai tai keitinejau dalim paskui nusibodo visa generatoriu pakeiciau ir bedos dingo...
Autorius RE: aukšta įtampa laisvais sūkiais
Bies fon Gadkij
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 69
Įstojęs: 26.04.11
Parašyta 2011-04-26 20:57
Mano supratimu bus du variantai - vadinamos tabletes ( krovimo reles ) gedimas arba nepatikima grandine tarp 15 shynos ir generatoriaus (plonas laidelis,kuris jungiasi i krovimo rele ant generatoriaus). Pirmu atveju apziurek rele ir kontaktinius sepetelius,vadinamus angliukus- gal jie per trumpi jau ar pakimba lizduose. Antru atveju,jei neturi elektriko igudziu,bus sunkiau,bet svarbu neissigasti- ziurek pagal schema visa grandine nuo generatoriaus ,ypac to plono laido,kuris duoda suzadinima - jei blogas kontaktas,pakilus borto ytampai rele nejaucia ytampos pakilimo ir dar didina generatoriaus ytampa . Mano praktikoje buvo atvejis,kai <lempuciu edikas> apsigyveno nuo shrotines spyneles su prastais kontaktais pastatymo smiley


Visos masinos geros... iki remonto !
Autorius RE: aukšta įtampa laisvais sūkiais
Bies fon Gadkij
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 69
Įstojęs: 26.04.11
Parašyta 2011-04-26 21:02
auditankas parašė:
as manyc reiktu generatoriu visa pakeist,buvo ir man panasiai tai keitinejau dalim paskui nusibodo visa generatoriu pakeiciau ir bedos dingo...


Visiskai sutinku ,kad yra didele tikimybe ispresti problema;) bet .... taip sprendziant galima ir iki masinos keitimo prieiti-juk tada dingtu dar daugiau problemu :D argi ne taip ?;)


Visos masinos geros... iki remonto !
Autorius RE: aukšta įtampa laisvais sūkiais
erney
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 697
Įstojęs: 29.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-04-26 21:11
pas mane krove ne 15 :D o 20 voltu taip kad ta pati tablete pakeiciau 20lt ir krauna taip kaip turi :) iki 14 pora skaiciu :D


#108
Autorius RE: aukšta įtampa laisvais sūkiais
dj_explorer
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3595
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-26 21:28
pas mane 15,2 V krauna ,bet nedegina lepmuciu:o
Autorius RE: aukšta įtampa laisvais sūkiais
Bies fon Gadkij
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 69
Įstojęs: 26.04.11
Parašyta 2011-04-26 21:39
dj_explorer parašė:
pas mane 15,2 V krauna ,bet nedegina lepmuciu:o


Per laidus ir jugiklius susidaro gana padori varza- pamatuok ytampa ant faros lempos koju - gerai,jei prie krovimo 15V ant lempos bus 13,5V ;) beje,itampa 14,8V jei nesujungta jokiu el. sriaubiku- mago,apsildymo,galinio stiklo syldymo- yra labai NORMALI . O kai viskas sujungta- jau per didele.. akuma gadina,ypac vasara.


Visos masinos geros... iki remonto !
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn