Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Dyzelinis kampelis » Remontas
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Autorius del pakaitinimo zvakiu
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 13:35
sveiki, gal kam teko pajungineti Audi B4 1.9 TDI pakaitinimo zvakiu pajungimo. as noriu padaryti kad ji visada isijunginetu, nesvarbu ar ziema ar vasara. reikia padaryti kad ji visada man pakitinetu. ka reikai daryti? is anksto aciu uz info.
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
duba
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8608
Įstojęs: 20.08.07
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 13:53
Man irgi bus reikalinga tokia info ateityje,tai jei niekas neides info,tai pats kazka atkapstysiu ir ikelsiu. Pas 1.6d visa laika kaitina berods,ane? Manau turiu schema,tik atrast reik.


Autorius RE: del b4
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 14:53
jo mano draugas turi audi 80 1.9D pas ji visad kaitina, ir pas mano teva panasiai yra pas ji lempute neuzsidega, bet girdisi kai suciksi rele.
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
diodor
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 879
Įstojęs: 29.09.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 15:35
paziurekit ant saugykliu dezes kuri rele atsakinga u zvakes, tada isimat ja, ziurit shema, ir uztrumpinat atitinkamus kontaktus, bent jau as pradeciau nuo sito, seip sugalvojau dabar, nekreipkit demesio :D


Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
ramaskinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3315
Įstojęs: 28.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-22 16:26
diodor parašė:
paziurekit ant saugykliu dezes kuri rele atsakinga u zvakes, tada isimat ja, ziurit shema, ir uztrumpinat atitinkamus kontaktus, bent jau as pradeciau nuo sito, seip sugalvojau dabar, nekreipkit demesio :D

As taip supratau, kad norima padaryti, taip, kad kaitintu neprilausomai nuo temperaturos kazkiek laiko, o ne pastoviai.


Signalizacijų montavimas, langų tamsinimas, elektros darbai, diagnostika. Avarinis signalizacijų atjungimas visą parą.
Tel. 861265422
www.saugosspektras.lt
http://www.saugosspektras.lt/
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
diodor
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 879
Įstojęs: 29.09.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 16:32
na tai manau bus termo rele kazkokia, ja uztrumpinus, duoda signala, kad salta ir kaitina, bet cia daug klausimu iskila, ant kiek salta? tada gal reik det varza kokia, vel gi klausimas kokia, zodziu autoriau, nafig tau vasara kaitint zvakes? reciau gi keist reikes :D jei nori kaitint, nuvesk pliusini laida iki saugyklio, per atskira migtuka, ir kaitink kiek tik panoresi, manau cia butu paprasciausias ir pigiausiais varijantas, kuris duotu maximalu razultata


Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
ramaskinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3315
Įstojęs: 28.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-22 16:54
Neturiu schemos, bet turetu buti panasiai, kaip pas A4 tdi. Kazkur turi buti ant slangos ar ant flanso temperaturos daviklis, kuri duoda signala kompui. Reikia pabandyti ji atjungti, tada zvakes turi kaitinti kiekviena karta ijungus degima, nepriklausomai nuo temperaturos, apie 15-20 sekundziu.


Signalizacijų montavimas, langų tamsinimas, elektros darbai, diagnostika. Avarinis signalizacijų atjungimas visą parą.
Tel. 861265422
www.saugosspektras.lt
http://www.saugosspektras.lt/
Autorius RE: del b4
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 22:44
ramaskinas parašė:
Neturiu schemos, bet turetu buti panasiai, kaip pas A4 tdi. Kazkur turi buti ant slangos ar ant flanso temperaturos daviklis, kuri duoda signala kompui. Reikia pabandyti ji atjungti, tada zvakes turi kaitinti kiekviena karta ijungus degima, nepriklausomai nuo temperaturos, apie 15-20 sekundziu.

jo yra ten flanso fiske kuria nuemus uzsidega zvakiu lempute, bet tada apsukos padideja. o kaip padaryti kad apsukos nedidedu?
Autorius RE: del b4
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 22:46
diodor parašė:
na tai manau bus termo rele kazkokia, ja uztrumpinus, duoda signala, kad salta ir kaitina, bet cia daug klausimu iskila, ant kiek salta? tada gal reik det varza kokia, vel gi klausimas kokia, zodziu autoriau, nafig tau vasara kaitint zvakes? reciau gi keist reikes :D jei nori kaitint, nuvesk pliusini laida iki saugyklio, per atskira migtuka, ir kaitink kiek tik panoresi, manau cia butu paprasciausias ir pigiausiais varijantas, kuris duotu maximalu razultata

pas mane vasara silpnai uzsiveda, bet iss ryto kai biski pakaitina tai zjb uzsiveda, o praejus 6h reikia ilgai sukt starteriu, tai niekas tiksliai nezino kaip padaryti kad zvakes visada ijungus degima man kaitintu?
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
dj_explorer
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3595
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-22 22:50
dzik parašė:
diodor parašė:
na tai manau bus termo rele kazkokia, ja uztrumpinus, duoda signala, kad salta ir kaitina, bet cia daug klausimu iskila, ant kiek salta? tada gal reik det varza kokia, vel gi klausimas kokia, zodziu autoriau, nafig tau vasara kaitint zvakes? reciau gi keist reikes :D jei nori kaitint, nuvesk pliusini laida iki saugyklio, per atskira migtuka, ir kaitink kiek tik panoresi, manau cia butu paprasciausias ir pigiausiais varijantas, kuris duotu maximalu razultata

pas mane vasara silpnai uzsiveda, bet iss ryto kai biski pakaitina tai zjb uzsiveda, o praejus 6h reikia ilgai sukt starteriu, tai niekas tiksliai nezino kaip padaryti kad zvakes visada ijungus degima man kaitintu?

visu pirma degima pasistatyk ir nereiks tau nieko kaitinti;) bet jei nemoki paverst siurblio tai antjung fyske nuo virsutines ausinimo slangos,prie pat galvos stovi:D
Autorius RE: b4
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 22:54
dj_explorer parašė:
dzik parašė:
diodor parašė:
na tai manau bus termo rele kazkokia, ja uztrumpinus, duoda signala, kad salta ir kaitina, bet cia daug klausimu iskila, ant kiek salta? tada gal reik det varza kokia, vel gi klausimas kokia, zodziu autoriau, nafig tau vasara kaitint zvakes? reciau gi keist reikes :D jei nori kaitint, nuvesk pliusini laida iki saugyklio, per atskira migtuka, ir kaitink kiek tik panoresi, manau cia butu paprasciausias ir pigiausiais varijantas, kuris duotu maximalu razultata

pas mane vasara silpnai uzsiveda, bet iss ryto kai biski pakaitina tai zjb uzsiveda, o praejus 6h reikia ilgai sukt starteriu, tai niekas tiksliai nezino kaip padaryti kad zvakes visada ijungus degima man kaitintu?

visu pirma degima pasistatyk ir nereiks tau nieko kaitinti;) bet jei nemoki paverst siurblio tai antjung fyske nuo virsutines ausinimo slangos,prie pat galvos stovi:D

kaip suprasti degima pasistatyk?...:|
na as buvau ta fiske atjunges, bet kai atjungiu tada variklio apsukos dideja. o kai apsukos dideja tai nieko blogo?.....
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
diodor
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 879
Įstojęs: 29.09.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 22:55
Idomu kaip tu ta siurbli vartyt nori? Pagal garsa? Is akies ar pagal zvaigzdes?


Autorius RE: del b4
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 22:57
na as todel jusu ir klausiu gal kam teko pajungineti pakaitinimu zvakes kad kai ijungus degima visad kaitintu nepriklausomai nuo temperaturos...
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
dj_explorer
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3595
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-22 22:57
dzik parašė:
dj_explorer parašė:
dzik parašė:
diodor parašė:
na tai manau bus termo rele kazkokia, ja uztrumpinus, duoda signala, kad salta ir kaitina, bet cia daug klausimu iskila, ant kiek salta? tada gal reik det varza kokia, vel gi klausimas kokia, zodziu autoriau, nafig tau vasara kaitint zvakes? reciau gi keist reikes :D jei nori kaitint, nuvesk pliusini laida iki saugyklio, per atskira migtuka, ir kaitink kiek tik panoresi, manau cia butu paprasciausias ir pigiausiais varijantas, kuris duotu maximalu razultata

pas mane vasara silpnai uzsiveda, bet iss ryto kai biski pakaitina tai zjb uzsiveda, o praejus 6h reikia ilgai sukt starteriu, tai niekas tiksliai nezino kaip padaryti kad zvakes visada ijungus degima man kaitintu?

visu pirma degima pasistatyk ir nereiks tau nieko kaitinti;) bet jei nemoki paverst siurblio tai antjung fyske nuo virsutines ausinimo slangos,prie pat galvos stovi:D

kaip suprasti degima pasistatyk?...:|
na as buvau ta fiske atjunges, bet kai atjungiu tada variklio apsukos dideja. o kai apsukos dideja tai nieko blogo?.....

kai apsukos dideles ,tai degimas ankstyvas+ kuro dauk ims:D
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
dj_explorer
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3595
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-22 22:58
diodor parašė:
Idomu kaip tu ta siurbli vartyt nori? Pagal garsa? Is akies ar pagal zvaigzdes?

pagal menulio fazes nu:D saltam varikliui paverti siurbli ir ziuri kaip kuriasismileyai tiesa cia gi visi ,nu bent jau dauguma fanu tik diagnostika pripazysta:D:D:D:D
Autorius RE: del b4
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 22:59
nu tai palubomu kad kuro daugiau ims o man sito nereikia;)
Autorius RE: del b4
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 23:02
explorere tau linksam kai pas tave viskas ok o man tai nelinksmasmileysmiley
na reikes tada tevo audi 100 pakratyt, nes pas ji visad kaitina, lempute pas ji nedega bet girdisi kai rele sudirba.
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
dj_explorer
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3595
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-22 23:07
as juk tau aiskinu ,kad tavo degimas kaltas,jei pats nesugebi tai nuvaryk meistram ir tau pastays degima kaip priklauso,db jis lb velyvas pas tave...tdi nuo +5 nebekaitina zvakiu
Autorius RE: del b4
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 23:08
na reikes tada varyti.. o kdl tada pas teva audi 10 2.0 TD ir visada kaitina?..
Autorius RE: del pakaitinimo zvakiu
dj_explorer
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3595
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-04-22 23:10
D ir TD mexaniniai siurbliai uz tai ir kaitina pastovei kai traktoriam:)
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: subox1d4s, Falk3n, Denisas, poncik, Audinukas007, grandtorino, JustinaJ

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn