Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Dyzelinis kampelis » Bendros diskusijos apie dyzelius
Autorius Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Audrius997
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 07.02.16
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-18 17:52
Sveiki. Turiu Audi a4 b6 avant mechanas 1.9tdi 74kw chip iki 95.2kw (diesel animals). pora kartų užsipyliau pilną baką pravažiavau 100km ir toj pačioj degalinėj vėl iki išmušimo užpyliau. Abu kartus buvo 10.5-10.7L/100km važiuojant pagrinde čilinant 3-4 bėgiu, bet tik Vilniuje. Čia tipo normalios sanaudots nesmaugiant? Autodata visokiose prieš šito motoriuko prirašyta "eco" tipo ekonomiškas, bet kai tokie skaičiai ramiai važiuojant nors ir lėtai, kažkaip linkstu kad parduot ją ir pirkt 1.8t arba 2.5tdi tada bent žinosiu už ką pilu, o čia netraukia o srebia 10litru..


Audi A4 B6 AVANT
Redaguotas Audrius997 2016-12-18 17:53
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Miyako
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 32
Įstojęs: 05.10.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-18 18:24
Nu ziema 8-10l pd normalu manyciau mano 96kw ima apie 10 jei tik mieste,74 ir nuo 8l ima.
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
A90A
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1197
Įstojęs: 31.12.13
Miestas: Prienai
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2016-12-18 20:25
Ogo galvojau 2,5 dauk ima :D tiek dar niekad nepyliau 2,5:osmiley
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
BULZEYE
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1661
Įstojęs: 24.10.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-18 22:43
varyk i kita kontora, kad programa perrasytu, nes bus vejai, kaip daugiausia atveju is animals..... as kaune per kamscius su 96kw i 7.5-8 telpu
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
sashoxx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5168
Įstojęs: 22.10.08
Šalis: Airija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-19 01:25
su sunkia koja i 10 telpu. smaugiu masina daznai. su 50l virs 600km pravaziuoju
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Audrius997
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 07.02.16
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-19 19:19
BULZEYE parašė:
varyk i kita kontora, kad programa perrasytu, nes bus vejai, kaip daugiausia atveju is animals..... as kaune per kamscius su 96kw i 7.5-8 telpu

va aš apie šitą irgi galvoju, nes įtartini jie man kažkaip apskritai po to chipavimo, tipo atvariau, prasuko rado 82kw sako čia gal koks dpf išpjautas ar egr užglušintas, sakau viskas stock, tai sako turbūt dėl vėsaus oro būna rodo, nors tada buvo +10šilumos, tai nemanau kad gamintojai ant +30 žiūri kiek kilowatų turi automobilis, manau gamintojas kaip tik kuo geresnius skaičius nori išlaužt, tai čia vieną, kad stendas su didžiule paklaida pas juos nes galvojau bus apie 70kw like visgi nenauja mašina, o čia bam dar daugiau :D pakėlė iki 95kw ir beveik 300nm, nes prašiau saugiau ir be dūmų, nu ok dėl galia daugiau be dūmų nelabai ką ir padarysi stocke. Programą kai rašė irgi itartinai, gyrės visur kad rašo indivudualiai, koreaguoja pagal šeimininką, o čia bam įrašė prasuko sako kažko neįsirašė, įrašė antrą kartą pravažiavom viskas sako, nu aišku nesitikėjau kažko wow, tai ir tiko man, dabar labiau gazas stabdis pravažinėsiu baką įdomu kiek tada bus sanaudu nors aišku neakseleruoju ne ant darbines temp. kai atstumai iki 10km.
Tuo labiau kai paklausai kad kiti su 3litru slyvom ar 2.5tdi audinėm qvatrinėm ~12 sunkia koja ima tai kazkaip sita ir parduot norisi. Aišku dabar nevarysiu neperašinėsiu programos nes dar +140e ant programos gausis, man per metus tik 20k pravažiuojant neverta, ką aš sutaupysiu, bet programos kaina išeis ant kuro dabar pilant, aišku po vasaros planuoju dėtis galingesnę turbiną, purkštukus, išmetimą keist, tada jau perprogramuosiu kokiam startline.
Buvau aš ir su saviške 700km iki ribos pravažiaves, bet tai važinėjau pagrinde 100-160kmh trasoj.

Nes šitą temą sukūriau tik dėl to, kad žinot ar čia normalu ar šitą parduot ir pirkt kitą galingesnę ir pilt tiek pat :)


Audi A4 B6 AVANT
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Mantiz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 402
Įstojęs: 19.05.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2016-12-19 19:37
O bent domejaisi pas kitus asmenis uzsiimanciais chipavimu ir kiek praktiskai galima pakelt variklio galia? Nes dabar paskaicius trma,net neaisku kokia pas tave variklio galia. Nepagailek 30€ ir nulek ant gero dyno stendo. As su savo 2.5 120kw, tikrai nepagailint gazo telpu i 10 litru ir maziau. Norejau irgi chipuot bet vis galvoju ar verta,nes mazai pasikelia galia. Yra gan gerai uzsiimantis chipavimu zmogus audi klube, Tomas, yra tema jo sukurta apie chipavima. Jis gali atstatyt programa ar net kazka pakoreguot.


Yra Audi - ir yra uostantys dulkes!!
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
BULZEYE
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1661
Įstojęs: 24.10.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-19 19:50
neverta demesio kompanija ten. geriau persisrasyk programa kol nenumyzdinai kokiu purkstuku.... jei neturi pas ka, atvaziuok i kauna ir bus kas padarys :)
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Audrius997
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 07.02.16
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-20 19:01
Mantiz parašė:
O bent domejaisi pas kitus asmenis uzsiimanciais chipavimu ir kiek praktiskai galima pakelt variklio galia? Nes dabar paskaicius trma,net neaisku kokia pas tave variklio galia. Nepagailek 30€ ir nulek ant gero dyno stendo. As su savo 2.5 120kw, tikrai nepagailint gazo telpu i 10 litru ir maziau. Norejau irgi chipuot bet vis galvoju ar verta,nes mazai pasikelia galia. Yra gan gerai uzsiimantis chipavimu zmogus audi klube, Tomas, yra tema jo sukurta apie chipavima. Jis gali atstatyt programa ar net kazka pakoreguot.

taigi aiskiai parasiau kad dabar 95kw. Saugi riba iki 100kw, bet nemnau kad bus tie 95kw joje dabar, nes draugas su 81kw 3 keturdure lygiai eina. Nevarysiu jos ant to stendo, uz tuos 30e dabar, sakau vasara bus kiti agregatai tada ir bus perprogramavimas :)

taip galvojau tie diesel animals normalūs bus, fb normalūs bendraujantys atrodė, instinct klubas irgi gyrė o čia pasišiuokšlino man atrodo..


Audi A4 B6 AVANT
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Mantiz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 402
Įstojęs: 19.05.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2016-12-20 19:39
As labiau linkes tiket praktiniais dalykais, o ne teoriniais. Bet cia neesme :) esme ta,kad tavo audi vartoja realei per daug kuro. Nes bendradarbio pasatas 74kw daug ekonomiskesnis. Nebent po chipavimo padidejus galiai atsirado didesnis apetitas.


Yra Audi - ir yra uostantys dulkes!!
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
BULZEYE
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1661
Įstojęs: 24.10.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-20 21:11
po chipavimo apetitas negali augt... nebent pastoviai gazas dugnas, kad naudotu prieaugi galios, bet cia, kaip matau, taip nera :)
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Audrius997
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 07.02.16
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-20 23:07
Mantiz parašė:
As labiau linkes tiket praktiniais dalykais, o ne teoriniais. Bet cia neesme :) esme ta,kad tavo audi vartoja realei per daug kuro. Nes bendradarbio pasatas 74kw daug ekonomiskesnis. Nebent po chipavimo padidejus galiai atsirado didesnis apetitas.

Po chipo praėjus kokiam mėnesiui sugalvojau pažiūrėt kiek 100km suvalgys, tada biški ir didesniais greičiais pavažinėjau bet vistiek beveik vien mieste bet ant laisvų beveik nestovėjo apart pora minučių užvedus ir grįžus po kelionės tai buvo beveik 11L/100km ir tada užsipyliau pirma karta vienoj po to kitoj degalinėj tai gal pistoletai dar nevienodi.

O dabar grynai ramiai važiuojant 10,67L gavos nu litra galima atmest kad stovėjo ant laisvų daug bet vistiek nesąmonė, o ir sanaudos paauga po chipo tapke minant, o jeigu važiuoji ramiai iš idėjos turėtų ~300ml mažiau kuro imt ant 100km, tai kas be ko per daug, visgi man atrodo kažkokia nevykusia programa įrašė. Būtų stendas 10e idomumui nuvaryčiau pažirūėt kiek ant normalaus stendo galios rodo, bet 30e man per daug


Audi A4 B6 AVANT
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
BULZEYE
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1661
Įstojęs: 24.10.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-21 00:21
persidaryk programa pas normalius zmones.... ekonomijos nejausi po chip.... o, kad minant paaugo nesistebek. vien is oro kilovatai neauga
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Miyako
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 32
Įstojęs: 05.10.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-21 17:11
O iki chipo kokios sanaudos buvo?
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
Audrius997
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 31
Įstojęs: 07.02.16
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-22 21:31
BULZEYE parašė:
persidaryk programa pas normalius zmones.... ekonomijos nejausi po chip.... o, kad minant paaugo nesistebek. vien is oro kilovatai neauga


paskaityk ką parašiau temoj netriedes :)

_ _ _

Prie chip kazkur 8litrus mieste valgė ramiai


Audi A4 B6 AVANT
Autorius RE: Ne per daug valgo mano pd 1.9tdi?
BULZEYE
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1661
Įstojęs: 24.10.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2016-12-23 13:42
biski raminkis su tokiais issireiksimais.
"bet vistiek nesąmonė, o ir sanaudos paauga po chipo tapke minant, o jeigu važiuoji ramiai iš idėjos turėtų ~300ml mažiau kuro imt ant 100km, tai kas be ko per daug,"
ne tavo zodziai toje pacioje temoje?
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn